• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    BIOH
    BIOH --- ---
    AXTHEB: vůbec nespěchá :-)))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BIOH: Víme, ale momentálně nemám čas :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    nevíte o někom, kdo by byl schopný vyrobit tohle
    Android: Netrunner deck boxes by SirGronk - Thingiverse
    http://www.thingiverse.com/thing:34029
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JVCNC: tak se predved.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    co takhle vlastni invence? co se tyce konstrukce tak neni nic hloupejsiho nez zrovna prave prusovy az humanitni kreace, to ze mu to prochazi a ostani mu to zerou a to ze je to tak uspesne jsou naprosto odlisne veci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BYDK: mě to zatím celé přijde jako rafinovaná virální reklama pro výrobce těch netisknutelných kompent... :-) ale nevylučuju, že díky tomu získají prostředky které jim umožní vrhnout se na autoreplikovatelnost i těch zbylých dílů...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JENIIK: Zatim neprodava nic, pac nemuze sehant nikoho kdo by mu to udelal v rozumne kvalite a mnozstvi takze jen pro workshopisty. Ale temer jiste 0.35 budou
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    AXTHEB: Ten hotend mě asi zajímá. Dělá i 0.35, nebo dokonce menší?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JENIIK: Jo no. A dava k tomu ty svoje hotendy co s nima jde extrudovat polykarboat.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    AXTHEB: On vlastně teď staví ty I3, že? To bude asi nejméně bolestivá varianta.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BYDK: Jestli na to mas, zajdi si na Prusuv workshop.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    BYDK: to je skoro ta samá konstrukce. Zkus I3, nebo mendel90.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Nu, nakonec asi beztak podporim Prusovo RR :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    BYDK: mě spíš udivuje ten £112 rozdíl mezi cenama pro UK a Evropu :P
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    BYDK: Je to sice levné, ale já bych vždycky doporučil něco robustnějšího... ;-)
    BYDK
    BYDK --- ---
    Olala... co rikate na toto?k? cenove to vyjde cca na 12K5. :)
    3d tiskarna , kompletni plastovy kit - huxley (2989953086) - Aukro - největší obchodní portál
    http://elektro.aukro.cz/3d-tiskarna-kompletni-plastovy-kit-huxley-i2989953086.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Josef Průša: Stvořil jsem nejpoužívanější 3D tiskárnu - Connect.cz
    http://connect.zive.cz/clanky/josef-prusa-stvoril-jsem-nejpouzivanejsi-3d-tiskarnu/sc-320-a-167419/default.aspx
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nechce někdo ATMEGA1284-PU ? koupil jsem špatnou verzi tak ted mam hned 3 :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PROFOR: brusky jsou uz uplne jina kategorie stroju, to je zcela samostatny svet sam pro sebe a hned tak se do nej nepustim, jestli vubec nekdy ale spis nikdy, z klasickych konvencnich co mame v praci vim akorat ze je problem je i jen spravne polozit na zem, ono jen o ulozeni stroju by se dala napsat knizka
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    JVCNC: To je holt tak, kdyz clovek delal ve fabrice na brusky - tam jsme merili valcovitost v 0,0001mm :) (nesekl jsem se v radech) :) Ale je fakt, ze to je drobet jinej druh obrabeni... :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PROFOR: ale budou to je neznáš :)

    JVCNC: nebo se to povedlo a prodali to za balík jako geniální myšlenku a několik patentů...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam