• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ORBIT: Nejvíc mne na tom vadí ta absence komunikace - nevíme, nemáme, nedá se, nezájem,… - po celou tu dobu.

    Když v lednu vydali ten článek, tak jsem si řekl "no konečně" a doufal, že třeba co měsíc pošlou update, ale leda hovno… #korporat

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ORBIT: Raději ty peníze mám půlrok na spořícím účtu, než zdarma úvěrovat korporát :)
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    STEMBUS: Pekne shrnuti, mam jen jednu vytku: Autor uplne zapomnel na variantu: Tiskarnu mi koupi korporat na "projekt". Tato varianta je nejvic cost-effective (pro uzivatele) a je s tim kopa srandy. :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ad. vykon, octoprint a webkamery - jaky bezne pouzivate rozliseni?
    meli jsme v praci diskuzi, ze kdyz webkameru, tak poradnou a pokukujeme po 4k Brio (podle me by stacilo i fullHD, ale zaverem diskuze bylo, ze kdyz to zaplati korporat, tak at je to overkill)
    v praxi to asi znamena, ze budu muset octoprint presunout z raspberry na full-scale notebook, protoze imho ani ty Pi3 nezvladnou 4k s rozumnym framerate a k tomu kontrolovat tiskarnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam