• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    VASAX
    VASAX --- ---
    JOPS: Ono při tom množství to nikdo podrobně nezkoumá, ale i tak bych se bál že budu mít zrovna smůlu
    JOPS
    JOPS --- ---
    jednou jsem napsal na FB, ze me nasrali, ze platim CLO i dan a pak mi kamarad napsal toto:

    ja to normalne falsuju, udelam screen, zmenim udaje a nazdar. Pro jistotu umazu z PAYPALu cislo transakce, kdyby nahodou nekdo neco chtel a nikdy jsem s tim nemel problem. Ja osobne na to nemam gule
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VXP: neni se ceho bat, pokud nepouzijes notarsky overenej GPG podpis nebo datovou schranku :-)
    VXP
    VXP --- ---
    HARVIE: oni posilaji fotku toho jak vypada ta zasilka :)

    uz jsem to takhle jednou upravoval ;) ale strach jsem mel poradnej :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VASAX: ale je ti jasny, ze screenshot poslanej mailem neni uredni dokument? spis vydim problem v tom, kdyz nevis jakou cenu tam DX napsal...
    VASAX
    VASAX --- ---
    NASA: Nápad je to zajímavý, ale je ti jasné že celní správa je správní orgán, a tudíž se dopustíš protiprávního jednání?
    A protože tě mám docela rád, tak tohle zrovna nedoporučuji.
    Aby se ti to neprodražilo ještě víc...
    NASA
    NASA --- ---
    VASAX: njn, taky jsem doufal, ze daji nejakou rozumnejsi cenu (okolo 20usd)
    no napadl me photoshop :-)) chteji jenom printscreen...
    VASAX
    VASAX --- ---
    NASA: ono je dobrý když to na dýlu nacení tak akorád, tzn tak 22 USD...
    NASA: Bohužel chtějí doklad o zaplacení, což je PayPal. pokud ti staff na dx nevystaví nějaký fejk...
    takže se obávám, že to neobejdeš.. ale pokud jo, tak pak hoĎ návod :)
    NASA
    NASA --- ---
    PROFOR: ok, poslut o jak to je...
    na dx to stalo nejakych 55 usd, ale na balik napsali 6,5 usd, tak jsem si rikal, jestli neusetrit dph
    PROFOR
    PROFOR --- ---
    NASA: Sice jsem neobjednaval z dx, ale kdyz jsem si porizoval jeden specialni soustruznicky nuz (privatne), ktery mne stal AU$231, tak jsem neresil dph nebo clo a poslal jim:
    - nascanovane vyplnene papiry, co mi poslala posta
    - screenshot z paypalu
    - screenshoty z eshopu
    - email o objednavce a potom dalsi o oznameni, ze mi to posilaji s podrobnym rozpisem, co jsem platil za co (doprava a vlastni zbozi apod).
    Tohle jsi asi slyset nechtel, ale mam zkusenosti, ze i s procedurou pres postu mne to vyslo od jejich odeslani na asi tyden. Na nejake setreni na DPH (i kdyz jinak nas stat podporuju nerad) jsem se vykaslal s ohledem na rychlost doruceni - zalezi na tom, co preferujes... :)
    NASA
    NASA --- ---
    urcite se to tu uz resilo, ale moc nevim, co filtrovat...
    jake je doporucene reseni, kdyz chteji z posty nejaky doklady o platbe a informace o zbozi. posilate tu skutecnou cenu, nebo tu, co napsali z dx na balik?
    klasicky mi hrozi dph :-))
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    No kazdopadne jestli nekdo chcete zbozi z DX rychle, tak reseni tu je:
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    9. 10. objednáno, 10. 10. full shipment. Na balíčku: 14. 11. odesláno z Hong-Kongu, dnes přinesla pošťačka.

    Takže se jim to asi taky na měsíc vrátilo, nebo si to skejslo na celnici v HK.
    VASAX
    VASAX --- ---
    HARVIE: Jo no :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MUI: dx neni pro netrpelivy neasi :-D melo by to bejt v topicu :-D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TANTRAMAN: Ono je takovy hezky, ze uz to vzdas, nebo na to zapomenes a pak te prijemne prekvapi, ze to prijde. Myslim ze kdyz budes mit stesti, do vanoc to mas doma. :)
    VASAX
    VASAX --- ---
    TANTRAMAN: Spíš spokojit a čekat...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    da se nejak sledovat ta zasilka nebo se musim spokojit jen s tim, ze to poslali 19.11. ?
    VASAX
    VASAX --- ---
    OMNISLASH: Ono je to u DX spíš naopak, čím levnější objednávka tím spíš ti to vyřeší k tvojí spokojenosti.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    cloveka to nakrkne, kdyz na zbozi ceka takovou dobu. na druhou stranu je videt snaha z dx ty nedorucene ci ztracene veci resit. kdyz to srovnam s pristupem o rad solidneji se tvariciho sportsdirectu, ktery navic nesidli nekde v asii ale v anglii, je to nebe a dudy. ti mi bez potizi nepribalili zbozi zhruba za 1400 korun (ne, ze by se ztratil balik, proste v nem nektere zbozi vubec nebylo) a po nekolika dost nesolidnich e-mailech mi vratili smesnych 10 liber a dale nekomunikovali. ze se dx snazi ke spokojenosti zakaznika resit casto i nekolika dolarove objednavky, je v kontrastu s timhle az uctyhodne
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    DOKKTOR: taky si dopisuju :)

    Dear Pavel

    Sorry if any inconvenience caused for you.

    After checking, the reshipment for this order had been arranged and sent to you on 2012-11-08 with the Container Number 120900156931. Now it's on the way to you.

    Hope the items will be reached you smoothly and safely. We appreciate you could wait for its arrival patiently.

    Any other question? If no, Could we close the ticket for now?

    Thanks for your support and understanding.

    Best regards,
    Sherry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam