• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Mně teda nikdy nepřišly ani dvě věci od stejného prodejce v jednom balíčku, ale vždycky po jednom.

    Výrobce poštovné nesdírá, platí to za ně vláda v rámci podpory hospodářství.

    ... mimochodem po dvoutýdenní pauze mi začaly zase chodit balíčky ze stejné těsně předvánoční objednávky - někde byly asi zaseklé.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    sestre sebrali tedka balik za 21.5
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MVEK: to si uplne jistej nejsem, ale podle me se pocita cena za kus. Sestra objednavala pres 22 dolaru picovinky a nic nedoplacela. Ale mohla mit jen stesti, ze to proslo bez dph
    MVEK
    MVEK --- ---
    REDSNAKE: Jasně:-).

    Já o tom přemýšlím ještě z druhého důvodu, jestli pak vůbec má smysl dělit objednávky bezpečně do 22 eur kvůli DPH, nebo je to fuk.
    Ale kdyby náhodou celníci zastavili nějakou tu věc, tak pak se mi asi bude blbě prokazovat platba za tu jednu věc, takže asi je lepší je platit zvlášť?

    (Nakupoval jsem už v zahraničí a třeba na DX.com, ale Ali je pro mě poprvé.)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MVEK: jo, ale hlavu bych si s tím nedělal, oni tak mají nastavenou politiku...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Měl bych lama dotaz ohledně Aliexpressu - když si objednám řadu věcí od různých prodejců v rámci Aliexpressu, tak mi to bude chodit tedy zvlášť, protože to každý posílá samostatně.
    Tedy "sdírám" některé, když si u nich koupím třeba jen jednu věc za euro s poštovným zdarma?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    RAINBOF: jn, mas recht... mam mx1000 mys a mx5000 klavesnici
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEODORT: mx1000 neni bt ale fastrf coz je predchudce toho co maj tedka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    bt klavesnice jsou nebezpecny (odposlech) proto se ty vazny nedelaji.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    a plnohodnotnou si schovavam Logitech MX1000
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ZUZU: BT klavesnice v plny velikosti abys pohledal...
    vim ze je to neco uplne jinyho ale tohle je momentalne moje

    ThinkPad Compact Bluetooth Keyboard | 0B47189 | Lenovo US
    http://shop.lenovo.com/us/en/itemdetails/0B47189/460/60AC6A0372B14F5BA7B12F1FF88E33C7

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    (psal jsem do klubu o hw, ale taedy byste asi mohli mít lepší přehled)
    ahoj, už půl hodiny tady mučím googla a buď dneska nemám svůj googlící den, anebo opravdu neexistuje (třeba na čínských serverech) nějaká levná klasická "plnohodnotná" klávesnice (standardní velikosti, s nulockem, funkčníma klávesama, ideálně s dvojřádkovým entrem atd.), která by ale byla bezdrátová pomocí technolige bluetooth? našel jsem jen nějakou od microsoftu za asi 100 dolarů a to mi přijde na klávesnici trochu moc.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    DOKKTOR: jeste taky na pulku cekam.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dneska mi prislo neco z rijna :)
    MATT
    MATT --- ---
    mě ještě nepřišel z 30.11. už jsem otevřel dispute a odpověď je následující

    I just inquired the official logistics background, your goods are in transit normal, because of the weather, delayed. We expected, and 7-13 days, you will receive the goods.
    Please be patient, in this period, you have any questions, feel free to contact me.
    7-13 days, it is oaky ??


    zároveň jsem včera našel ve schránce pozvánku na poštu, tak to snad bude ono..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    ROBOTON: Zrovna dnes mi přišly dva balíčky, objednáváno už v listopadu.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    DOKKTOR: wtf, tam maj nejakej bordel trosku...veci z listopadu mi dosli jeste pred vanocema, ale ty z poloviny prosince zatim ne...no jeste pockam a pak je zacnu otravovat...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ROBOTON: z prosince jo, z 11.11. ne :D
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    dosli vam uz veci objednany z aliexpressu behem prosince? mam tam veci z poloviny prosince a zatim nic....
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    HUGGI: příště budu chytřejší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam