• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDealextreme - laciné gadgety a spousta dalšího z Číny
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    tezko rict, ja jsem objednaval po hodne dlouhy dobe tak me prekvapilo jak to bylo rychly :)
    GOR
    GOR --- ---
    ZORBEN: Mel jsem to stejne, dle trackingu posty to bylo podany v Usti a na balicku byl odesilatel Sinotrans.
    Odeslo to 21.1. a dostal jsem ho stejne jako ty (nejspis to jelo jednim vlakem/kamionem z Madarska...)

    Ma to jedinou chybu - nevim, jak poznat na pred objednanim, kterou cestou to pujde.
    GOR
    GOR --- ---
    ZORBEN: Neslo ti to z SPU Usti nad Labem? Tam se to totiz IMO dostava jinou cestou, tj. Sinotrans to tam priveze z jineho clenskeho statu nebo prizna DPH mimo postu a CP pak nezajistuje propusteni do volneho obehu, ale jen dopravu z Usti po republice.
    QUIP
    QUIP --- ---
    BOAR: Ono to ani jinak nejde. Prichozi balicky hazi na hromadu a ten, kdo je odbavuje je z vrchu hromady bere. Prece nebude prehazovat hromadu, aby se dostal k tomu vespod. :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    ZORBEN: ocividne jejich sklad je FiLo a ne FiFo.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    TOOMIX: me ted prisel 8.2. balicek objednanej 25.1., bylo to pres Aliexpress standard shipping

    customs clearance started 2022-02-03 18:19
    customs clearance succesfull 2022-02-03 19:09

    az jsem se divil ze to vubec jde takhle rychle
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Mám smůlu na otevření musím čekat 10 dnů po "odeslání"
    Jdu napsat přímo prodejci. Jenže ten je teď někde vylitej tak to vyjde na stejno. :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PISTA1: pokud je tracking "delivered" a zaroven nemam balik doma, tak dispute.
    ja takhle objednal balik ze spanelskyho skladu a zasilka byla podle trackingu dorucena nekam do francie

    jestli se jenom spletli a poskytli spatny cislo, muzou to napravit v ramci dispute procesu
    BOAR
    BOAR --- ---
    PISTA1: otevři dispute klidně hned.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak docela prdel, objednal sem si na Alíku zdroj za 2k z polskýho skladu. Teď koukám na tracking DPD že byl včera doručený na druhý straně republiky.
    Mám podezření na podvod, protože k info o odeslání došlo včera několik hodin před vypršením 8denního limitu, takže tam jen hodili číslo z jinýho poslanýho balíku.

    Vůbec se mě nechce čekat 3 tejdny než vyprší lhůta pro doručení.
    BOAR
    BOAR --- ---
    LOVE_DALI: nemusí být pravda, někdy se vyplatí EU warehouse.
    GOR
    GOR --- ---
    PISTA1: Jj, presne, DPH je vycisleny, predpokladam, ze Cainiao DPH prizna a odvede.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TOOMIX: pokud zvolíš na alíku dopravu aliexpres standart (saver) shiping, vyclí si to sami ;)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Mno a já tam toho nedávno nasypal :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI: jsem od září nic neobjednával, tak asi zase zkusím
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Clo a DPH jsem už dlouho neměl. Jedu CN, protože to vyjde nelevnějc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI: bereš jen z EU skladů nebo Ti to je fuk a jsi smířený s případným poplatkem za celní řízení + DPH?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    GOR: budou mít novej rok, tak natěšený jak se střískaj plnili na 130% :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam