• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    TCHAJ: Pokud si z Prahy, tak si téměř určitě vybereš zde - https://www.yelp.cz/biz/%C4%8Desk%C3%A9-ko%C5%BEen%C3%A9-zbo%C5%BE%C3%AD-praha
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    TCHAJ: Já jsem si nedávno vybíral peněženku na aliexpresu a jsem spokojen. Mají jich tam fakt hodně. Minimalistické tam měli taky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tady text o kterym jsem uz mnohokrat mluvil.

    Urban Survival: Tipy a rady z války v Bosně | Disidenti.org
    http://disidenti.org/redakce/urban-survival-tipy-a-rady-z-valky-v-bosne
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    čau lidi. sháním peněženku - no, spíš něco, jako držák na dvě tři karty + klip na peníze. nemůžu nikde nic najít. Neviděl jste někdo někde?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    SAMGARR: pokud si vystacis se dvema oboustranejma bitama + jeden malej krizovej a jeden malej plochej HermanKozeny ALX ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    K tomuhle pouzdru (BLOWUP) musím podotknout, že je skvělý, zkoušel jsem kdysi i nylonový na sucháč (origo Lthrm) a ještě nějaký univerzální, ale skončil jsem u tohohle, nosím naležato na opasku a je to vážně držák.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SAMGARR: Nemyslim ze to jde snadno ztratit, je to vsechno pohromade v takovym pouzdru.

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BLOWUP, NAVARA: Vida, taky variata. Jenze sada bitu zvlast je u me temer jistota ze ji driv nebo pozdeji ztratim :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: a těch bitů mají ještě další dvě platíčka + ráčnu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Leatherman kupříkladu Wave ten neni tak drahej...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    BLOWUP: Leatherman charge TTi je muj nejoblibenejsi leatherman a myslim ze muzu soudit, protoze jich mam tusim 5:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS
    CROSS --- ---
    SAMGARR: léta jsem používal podobnej, kterej jsem koupil někde v Rusku v železářství, ten má teda takovou tu funkci zamknutí/odemknutí otáčení čepele (kua musel jsem si najít na wikipedii, že se tomu říká čepel), ale velikostně je asi stejnej jako tenhle. Bylo k tomu cca 5 bitů. V podstatě jsem pak několik let jinej šroubovák nepotřeboval, teda kromě dedikovanejch na elektroniku. Takže za mě tenhle formát je rozhodně náramně užitečnej.

    Přestal jsem ho víc používat nebo tahat, až s pořízením Leathermana. To je moje současný go-to řešení, ať už s jejich vlastní sadou bitů nebo s adaptérem a nějakou sadou bitů Hitachi ;-] z Hornbachu.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SAMGARR: mám místo šroubováku mminiaturní ráčnu s bitama, je to malé a funkční
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Nejakej tip na EDC sroubovak? Ocenim kompaktni provedeni, ale ne na ukor pouzitelnosti. Zaujal me napriklad
    https://amzn.com/B00A9JXWYS
    SWIST
    SWIST --- ---
    EDAK: Díky. Cena za ruční práci a kůži se mi zdá OK. Jo, není to málo, ale pokud vydrží.. Čekací doba je problém, ale s tím se musí asi počítat. Je to asi stejné u všech podobných profesí.
    EDAK
    EDAK --- ---
    SWIST: chm, nekde jsem tu kdysy fotky postoval. zkusim dohledat. ale 5500,- za vysoky kotnikovy boty mi prislo cajk. nejvic me fakt sralo to ze jsem na to cekal 3 nebo 4 mesice. to i z ciny to mam doma rychlejc :D
    SWIST
    SWIST --- ---
    EDAK: Taky jsem přemýšlel o nějakých botech od něj.. Jaké máš, na kolik tě vyšli?
    EDAK
    EDAK --- ---
    VACA: jednoznacen doporucuji http://www.diebooted.cz/ pockas si na ne, ve finale nemusej stat o moc vic nez poradny pohorky, udela ti paradu(nebo neparadu) jakou budes chtit a mas boty co ti vydrzej mozna i 20 let. Ja je mam teda zatim jenom necely rok, ale jsem mega spokojenej. Do dvou let ti cokoliv opravi zadarmo v ramci zaruky, po dvou letech za nejakou malou uplatu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam