• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    FINSON
    FINSON --- ---
    NAGASAWA: Ciwe přemýšlel jsem nad Clarks, ale jak to tady čtu, pořídím si fakt ty Lowy :-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FINSON: Nerikam ze by kazdej chlap nemel mit v botniku kvalitni kozeny polobotky, ale Loake jsou predrazena pseudotrendy hipsterina. Porid si Lowy a za trojku ktera ti zustane k dispozici za cenu Loak si porid kozeny boty od Clarks, ktery ti jeste navic vydrzi.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ciwe přemýšlel jsem nad Loake, ale jak to tady čtu, pořídím si fakt ty Lowy :-)
    381007
    381007 --- ---
    STENNY: Zatím mám LOWA rok a půl a nosím je opravdu EDC, ostatní boty jsem vyházel. Takže bláto a déšť zjara a na podzim, v létě vedra, v zimě sníh, led a sůl, město, les, hory,... Zatím nikde nepovolila ani nitka, podrážky nejsou sešlapané, akorát jsou zasrané :). Tkaničky se mi u nich po půl roce začaly "chlupatit", tak jsem místo nich natáhl paracord a od té doby maximální spokojenost ;). A podotýkám, že jsem prase, které u bot absolutně zanedbává údržbu :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Když už se znova probírají Lowy :) má někdo zkušennosti s těmahle botama na chození po horách?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    STENNY: OT. Už bych si měl od WoT dát pokoj, jsem ted asi deset vteřin přemýšlel, co znamená u Loweho ta GTX verze.

    Ale to je info asi spíš jen pro Wojtu :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    STENNY: jedny mám cca 2.5 roku, denní nošení, žádný závady, dokonce původní tkaničky. Nebejt toho, že jsou už špinavý jak prase, páč s nima vymetám kdejakej kurz a střelnice, tak je pořád nosim i na běžný nošení typu práce.
    Druhý (ty čistý ;) ) mám zatím cca půl roku, taky bez problémů.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Když už se znova probírají Lowy - jak dlouho vám průměrně pár vydrží? Zejména non-GTX verze. Málokteré boty u mě bez ohledu na značku přežijí tři roky, většinou podrážka praskne v místě ohybu nebo ji prostě prošlapu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Tak to rád vidím :-) Díky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: nene jsou ohebný...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: No mně jde o ty nízký taktický - že ty jsi fanda, to zrovna vím ;-) Ale ty tvoje mi právě přijdou neohebný už od pohledu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: cive to je otázka, esli máme zkušenost s LOWAMA, pul tohodle klubu je má a miluje je:-) stav se u mě a vyzkoušej si je,..:-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLI: Non-GTX mám vybrány od začátku, na Újezd jsem koukal, no... jako je to blízko Prahy :-) Díky, udělám si někdy výlet.
    NELLI
    NELLI --- ---
    FINSON: gtx jsou tvrdší, non-gtx jsou "měkčí". Vyzkoušet v Praze nejlépe rovnou u zdroje (rozuměj, u výhradního zástupce pro ČR), tj. ProSport, maj tam snad všechny modely ve všech velikostech.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vážení, pořád mi vrtají hlavou ty Lowy. Máte někdo zkušenost přímo s Lowama nebo "taktickou" obuví tohohle typu obecně? Jde mi o tuhost / tvrdost podrážky. Chápu, že taktický boty budou asi stavěný festovně, ale potřebuju prostě, aby tlumily a snadno se ohýbaly v nártu, to je pro mě deal breaker. Tušíte někdo, kde v Praze by je mohli mít na krámě k vyzkoušení?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    PRAASHEK: JJ, když potřebuješ, dá se v tom i přechodně bydlet.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: jo tak to je ale spíš úložna, nežli brašna přes rameno :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSEF_K: a kterou brašnu máš? tu molle nebo tu druhou? já mám tu druhou v digi camo verzi a je tuhá jak prase :) a popruh je dost úzký. jinak ale všechno ostatní je čupr, ale nosím ji jenom občas
    STEVE
    STEVE --- ---
    Jinak pro ty, co sháněli batohy, Mil-tec začal kopírovat Direct Action a cena je dle mého názoru docela cajk :

    Batoh Mil-Tec MISSION PACK LASER CUT Small 20l, Urban Grey | alfatactical.cz
    http://www.alfatactical.cz/mil-tec-batoh-mil-tec-mission-pack-laser-cut-small-urban-grey.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam