• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Ja zatim nakupoval jen ofiko veci, protoze jsem je potreboval asap... konkretne z foto skoda
    ITISME
    ITISME --- ---
    RONDALUS: Navíc teď většinu plastových dílů začali dělat v hliníku :-)
    ITISME
    ITISME --- ---
    RONDALUS: Vše z DX a naprostá spokojenost.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RONDALUS: zrovna tyhle dve veci, ktery potrebujes jsou na DX naprosto stejne durable jako originaly, go for it!
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    hele, odkud kupujete dalsi prislusenstvi ke GoPro? Preferujete originalni (imho predrazeny) prislusenctvi a nebo nejakyho jinyho kompatibilniho vyrobce a nebo neco nejlevnejsiho z DX?
    Dosli mi nalepovaci drzaky a prasknul jeden z obycejnejch redukcnich drzacku...
    a doporucuju kameru fakt poctive privazovat co to jde :) nebejt jisteni tak mam po ni...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERWEB: ok, zkusim, ja mam hrozne spatny zkusenosti s alza reklamacema :/
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    alespon se snad dockas satisfakce za to ze sis priplatil za nakup v oficialni distribuci :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DRAGON: zkus to, pry vymeni skoro vse
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dobre v prdeli, pri vymene zadnich dvirek mi naprasklo to podvodni pouzdro u H3.. a to sem to nijak nerval, prave aby to neprasklo. :) To mi tezko vymenej, co?

    ty vole, na to ze to ma bejt durable obal na outdoor kameru, to teda moc dlouho nevydrzelo
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: na to mam cinskou mladez, hochu :)
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: jj, zacnu ti ted prodavat drzaky za 11.000,- takze konecne budu v baliku...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    wert se vysral na placani designu a zacal distribuovat GoPRO? :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MERTLAS: ma i svoje. ale nemel to takhle s baterkou a prilepeny na sklo. na gopro nataci veci z dugoutu a podobne.

    SUPERWEB: ma to kdokoli si rekne.
    PIZI
    PIZI --- ---
    SUPERWEB: Nenech se vytrolit. Podle mě tady píšeš umírněně a nemám dojem, že bys nějak extra tlačil svoje prodeje.
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    Proste jsem na nyxu, shodou okolnosti jsem spolumajitelem firmy, ktera dovazi a prodava magicam..tak se obcas k nedemu vyjadrim, snazim se vecne. Svou "zaujatost"nijak netajim.. ze budu magicam pomlouvat ode me fakt asi cekat nemuzes..
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: magicam PR, na ty tvy prispevky najimas firmu? :)))
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    ok vysvteleni co te zabiji jsem se nedockal..nevadi.
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: nezklamals :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: Nevim co te zabiji..byla tu diskuze o CT a gopro, tak jsem jen poznamenal ze maji i magicamku. Mimochodem jsou s ni pry spokojeni a casem asi dokoupi. Klidne i priznam ze zacatkem roku brala jeden kousek na zkousku Nova a ta se nakonec rozhodla pro gopro3, predevsim kvuli trochu mensim rozmerum. nalepky nelepim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam