• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEVIN182: tak ja mel ten handicap, ze moje gopro hodne nefungovalo, takze sem nasrane hledal alternativy. ted uz to fachci a vse je ok :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KEVIN182: Super.. :) Dobre jsi udelal. Pro zajimavost, tohle je foceno dnes z GoPro 3+ Black Edition na 4K..





    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    ARMADILLO, WERT: No, kvalita obrazu je přeci druhořadá, ne? :)) Spíše mi šlo o to, zda někdo měl možnost vyzkoušet obojí a řekl by reálně, že ISAW je ok - DRAGON o ní taky uvažoval, co jsem četl. Jsem rád, že můj pocit není jen můj a GoPro je prostě lepší :) taky se k nemů raději přikláním a tímto jsem se jen utvrdil..díky ;)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    WERT: Mozna to bude dobry napad, koupit si kameru, tu pak vyhodit a podle toho, ze vetsina tech kamer jsou kopie bez invence treba to prislusenstvi bude s GoPro plne kompatibilni :)
    WERT
    WERT --- ---
    ARMADILLO: Nekdo ale muze kupovat kameru kvuli prislusenstvi, nekoho treba obraz u kamery nezajima :)))))
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KEVIN182: Proc kupovat kopii, kdyz muzes mit original? Koukam na cenu a ten rozdil je mezi nimi minimalni.. na tom neusetris. Kup si GoPro 3+. Ten vystup proste ve finale stoji za to! Jestli ti prijde na videich GoPro lepsi, je to tim, ze je lepsi :)
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Zdravím...pročítal jsem to tu, ale stejně si nejsem jist, zda zkusit ISAW nebo jít do osvědčené GoPro Hero 3. U ISAW vyhrává větší výbava za menší peníze, ale na některých videích mi přijde GoPro lepší, možná se ale mýlím. Někdo reálné zkušenosti porovnání obou? :) díkes!
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    DRAGON: no prave to je hodne hezky, tech 30 fps je dost skoda... no tak asi hadam uvidime s cim pride v lete gopro 4 :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: taky me trochu desi to, ze vsude pisou, ze to pojme maximalne 32GB kartu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUTIK: koukal sem na ni, je to supr, jen mne na tom trosku mrzi, ze ve fullHD to umi jenom 30FPS. Ale ta clona je bozi, 2 je hodne otevreny
    TURBO
    TURBO --- ---
    OT_: to je ale kravinimum pane :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    OT_: Ale vyvrací to tvé použití slova každý.
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    Tak to nevypada marne tohle


    Announced: Shimano CM-1000 POV Sport Camera | Mountain Bike Review
    http://reviews.mtbr.com/announced-shimano-cm-1000-pov-camera#slider-pro-2-10
    OT_
    OT_ --- ---
    WERT: Však se na to taky nedá koukat:)
    WERT
    WERT --- ---
    OT_: lol to je teda ale picovina :)))
    ja je spis zpomaluju :)
    OT_
    OT_ --- ---
    MILTRON: Chci vidět, kdo by použil ve videu aktuální rychlost, protože bajková videa každý v postprocesu zrychluje, ať se na to dá aspoň trochu koukat:)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    TURBO: ok, thx za vysvetleni :)

    btw, na co je u 3+ka jeste jeden zadni kryt? jakoze zalozni, az se ochodi gumicka a zacne do toho zatekat? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    presne jak tusis :) HD 3 BE bez bacpacku s nejnovejsim FW (nemam ted GP u sebe, ma ji pujcenou kamarad, ale aktualizoval jsem ho 12.1.).
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MERTLAS: Aha :) To je zajimave. Mluvis o 3 BE bez BacPacu? Protoze jsem podezrival ten..
    Jedno GP mam ve Phantomu a s tim problem nikdy neni. S tim druhym se mi to ted parkrat za sebou stalo a to ma prave BacPac fulltime.
    Mas posledni fw predpokladam. Jinak prolezam diskuze a rozhodne nejsme sami :) ale reseni jsem zatim neobjevil.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ARMADILLO: ja u 3 BE jo... ale nejak jsem to byl linej resit a vyndaval baterku... az ted jsem si uvedomil, ze by me to taky zajimalo :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Mam dotaz - stava se mi, ze se GoPro vybije samo. Jde o GP 3+ BE s BacPacem. Normalne je plne nabite, vypnu WiFi, vypnu GP, necham ho na stole, prijdu za 2 dny a je vybite. Ted naposledy ubyly po 3 dnech 2 dilky. Nekdo jste se s tim setkal? Fw 1.04.
    BASIK
    BASIK --- ---
    MERTLAS: http://open.spotify.com/user/basheek/playlist/7IERd8wEFU9bQEqpwVIyxX ... tak sem neco malo z nasbirany hudby nahodil :) vetsina je pod CC licenci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam