• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    BASIK: hm nechtěl bych :-)
    BASIK
    BASIK --- ---
    JOPS: Nejlepsi reseni je chestmount, trikrat ctyrikrat se to obtoci a drzi to dostatecne. Pouzivam to takhle ma stromy, nohy, etc. :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    DRAGON: musis prilepit poradne :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JOPS: Jo takhle.. :)
    Tak v tom pripade Gorilla dava nejvetsi smysl. Ja ji pouzivam pro dslr a spokojenost nejvetsi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOPS: no jestli je to beach voley, tak asi jo, jestli na beton, tak to kamera da uz s fakt odrenejma usima, 2,5 metru neni malo :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    WERT: dik.... moc si mi pomohl

    az na takovej narazis dej vedet. Ja jsem na DX asi na 15 strance a jeste jsem nic takoveho nenasel



    RESCAPE: tak jsem vybral GorillaPod, to by mohlo byt uplne to nejidealnejsi a hlavne se to da vyuzit i jinde. Diky moc

    THRAWN: toho jsem se chtel uz vyvarovat :) my pak mame docela zbesilou spotrebu tejpovaci pasky :)


    ARMADILLO: 5cm v prumeru. Ja potrebuju 10+ :)


    DRAGON: to uz je riziko. Ale tak verim, ze kamera neco vydrzi a pad z 2,5 metru neni tak strasny :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JOPS: Co tohle?
    Čelisti: Ohebný svěrák (Jaws Flex Clamp Mount) | KAMERYPROSPORT.cz
    http://www.kameryprosport.cz/celisti-ohebny-sverak-jaws-flex-clamp-mount/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THRAWN: pak se ti do toho nekdo trefi micem a cau :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RESCAPE: nebo ještě gorillapod s redukcí Tripod mount, tohle v případě že ta tyč je statická
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    JOPS: 10cm to by mohl být problém, držák roll bar na 10cm bude asi nepoužitelnej. Action mount vidím jako jediný řešení nic jinýho mě teď nenapadá
    WERT
    WERT --- ---
    JOPS: drzak na tyc
    JOPS
    JOPS --- ---
    WERT: super a jak se mu nadava ? :)
    WERT
    WERT --- ---
    JOPS: Ano
    JOPS
    JOPS --- ---
    existuje neco na gopro jako drzak na tyc ? :) ne na tycku, na tyc :)

    potrebuju GoPro kameru upevnit na stojan, co drzi volejbalovou sit. Ale takovyhle prumer proste nikde nevidim. Ta tyc ma cca 10 cm v prumeru.

    nebo jinej napad, jak to uchytit ?
    TURBO
    TURBO --- ---
    MILTRON: opakování matka internetu!
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    MILTRON: no vidíš tak ještě jeden plusík a budu s tím mít stejnej úspěch jako ty :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: jj tohle je špička už jen pro ten nápad, tím to všechno začíná :-)
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: škoda, že má ruce zelený od greenscreenu, ale jinak je to naprostá pecka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam