• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MINER
    MINER --- ---
    OK, myslel jsem, že to jde nějak, aniž bych musel tahat čtečku, a optimalizoval tak počet vercajku.

    Capture přidal Offline mode BTW. Měl by se objevit, když nejsou data. Mně to zatím fungovalo, když jsem to potřeboval..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: Sdcko das do ty ctecky, to das do uab v kabelu a microusb zapojis do mobilu, das hledat usb zarizeni (ldyz je potreba) a hotovo.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    MINER: Vyndat SDcko a zapojit ho do čtečky?
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: a jak to použít? Aspoň Session 5 se nepřipojí jako mass storage, takže po připojení nic nevidím.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Já používám tohle https://m.alza.cz/kingston-mobilelite-wireless-reader-g3-d4042883.htm?o=2
    Přes wi-fi můžeš kopírovat do mobilu nebo třeba na flashku či exterňák. Jede na baterku, zároveň je to malá powerbanka a dá se použít i jako wi-fi repeater. Videa jdou přehrávat rovnou přes wi-fi. Celkem šikovná krabička.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: tak pak doporucuju takovou drobnost1 a drobnost2 vozit sebou a mas po problemech, ale chapu, ze na to si se neptal...

    mimochodem, ta Kingston MobileLite G4 ctecka je naprosto genialni, zvlada plny rychlosti, umi cist zaroven z SD a microSD, nikdy mi nezlobila (vetsina ctecek se mi odpojovala, spatne cetla karty atd), fakt supr.

    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: dneska update a stejne to blbne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: wut, fakt? ted sem to zkusil, vypnul sem data na mobilu, zapnul jenom wifi a tou se spojil s gopro (tzn zadny pristup na net), pustil capture a normalne videl fotky a daval je tahat. Co mas za verzi? zkousels updatovat? posledni update nabizi aktualizaci, ktera dela "allows manual upload of selected content", treba to pomuze.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: no ja to chtel prave dneska nahrat z hopra do mobilu, ale nemel jsem data a capture se proste bez loginu nezapne, abych se do toho gopra dostal vubec
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: capture dela co? uchovava ti nejaky galerie fotek a videi? ja to pres wifi po jezdeni /potapeni/etc hazu do mobilu, kde mam 200GB kartu, snazim se co nejvic eliminovat kdejaky sberace dat.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    Je nejakej jinej program, kterej funguje jako capture, ale nepotrebuje se logovat? Mega problem, kdyz mi dojdou data z toho dostat fotky.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    čau, neutopil/neztratil někdo GoPro 3 a neválí se mu doma do něj spousta ještě OK baterek?? Ty moje už moc nevydrží :(
    Díky.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Cus, jdou nejak z androidu odebrat Highlighty z gopro videa? V ty jejich appce Capture sem to nenasel.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MOTASH: A pokud to chces mi jako fotky s GPS tak VIRB je umi zapisovat do EXIFu, pripadne jestli je pak chces mit v obraze, tak treba v IRFANVIEW to jde vlozit.
    Ovládátko na to taky je
    Garmin VIRB Remote: Overview with GPS City (010-12094-00)
    https://www.youtube.com/watch?v=6wLL1c-IGdE
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MOTASH: Garmin VIRB + VIRB Edit
    Garmin VIRB Elite: Las Vegas Strip & Overlays with GPS City
    https://www.youtube.com/watch?v=qE3bAx7uQyc
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    telemetrie je to správné klíčové slovo
    How to Add Performance Data to GoPro, Contour, Sony & Other Videos
    http://www.dashware.net/how-it-works/
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    a kolik umi ta G5 nejrychlejší timelapse?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOTASH: jeste me napadlo, ze sem videl nekolik gpro zaznamu, kde se ukazovala telemetrie a podobny blbinky, tak zkus mozna pohledat, jestli neco na gopro neni. Ja mam 5 Black a v menu nic takovyho nevidim, ale treba to bude nejaka aditional vec.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    DRAGON: No jasný, původně jsem myslel, že to nějaká třeba umět bude (vůbec se v kamerách nevyznám a čekal bych, že už to dávno funguje na každý druhý lepší kameře) tak jsem začal tady.

    Mezitím už jsem začal otravovat i v GPS auditku a hádej co mi poradili - outdoor kameru:)
    Každopádně si každé reakce vážím a díky ti za konzultaci
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOTASH: samozrejme ze to mas zrychleny, kdyz to foti jednu fotku za vterinu, to je asi pochopitelny. Jinak by se na to nedalo koukat. K tvemu problemu nevim, tolik sem nikdy neresil, jak exportovat GPS. Zkus pohledat logery. neco takovyho. z toho asi data pujdou k fotkam priradit. Nicmene pochybuju, ze ti na tohle pomuze outdoorova kamera, tak bych se spis ptal jinde..

    Špión pod kapotou: GPS lokátor, díl první – Navigovat.cz
    http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/spion-pod-kapotou-gps-lokator-dil-prvni/sc-265-a-1322776
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam