• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSEFDRUHYDvouveličinový vesmír, co mu vytknout
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VYHULENY_UFO: dostal. ja ale nejsem toho nazoru, ze pred vysitnutymi jedinci je treba se jim klidit z cesty a hlavne jim nedavat zadny feedback ktery by je mohl rozhodit. feedback jakozto kontakt s realitou je imho sakra dulezity, i pro toho kdo nezvlada svoje emocni spicky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GRENDAL: presne tak

    imho zeptam se takhle: dostal taky nekdo z vas vcera od jisteho ID pekny moralisticky dopis o tom, ze do psychicky nemocnych a invalidu se nekope? :0)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    LUBOB: Stálo to za to?
    GRENDAL
    GRENDAL --- ---
    už to vidím - pár dní tu bude ticho a Josef se bude tak nudit, že s těmi svými nesmysly bude lézt do jiných klubů...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    KEJML: debata probehla. z me strany vecna, ze strany josefa klasika :-)


    ja to tady opoustim, sance jsem mu dal, ale takhle to fakt nema cenu.


    asi nejlepsi bude, kdyz na nej uz nikdo nebude reagovat, snad mu to umozni dozit zbytek zivota v relativnim klidu.

    KEJML
    KEJML --- ---
    Proběhla tu nějaká smazaná debata s Lubobem nebo byly smazány jen Josefovy výlevy do větru?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JOSEFDRUHY: tenhle vas vylev mi nedal a musel jsem si ho taky schovat do sveho archivu
    SVANC
    SVANC --- ---
    Fakt síla... :-(((
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    Pane LUBOBe, ukončil jsem s Vámi nedialog... byla to jen agrese, atak a atak a stále jen atak, nařizování, rozkazy a nekorektní výroky, bez připojení Vašich důkazů..., nwechutný atak i bez urážlivých slovíček..., jen nekorektní atak, to není debata-dialog, to je nátlak a jednostraný diktát - mám to schováno v archívu )

    Sbohem.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    JOSEFDRUHY: jestlize ma elektron vlnobalicek q, pak pozitron ma vlnobalicek 1/q. jejich interakce je tedy potom q*(1/q), coz se rovna jedne.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JOSEFDRUHY: Ty řeči začaly tímhle vaším postem: JOSEFDRUHY.
    Jak ten souvisí s HDV?
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    _BENNY: pane, každý tu vidí, že histerii nepropadám, spíš naopak...( vy číháte a číháte , nééé na HDV, ale na rétoriku a dokážete v rétorice odpovědět i za 1,5 minuty... pašák, to číhači umíte na 110%, ale do HDV jste neplknul moudré slovo měsíce, možná vůbec.

    Nechcete si ty zvratky chodit vyblít na WC ??? tam vás laskavě přijmou, tady ne.
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    VYHULENY_UFO:
    LUBOB:
    VYHULENY_UFO:

    Nějak nerozumím čím se ty řeči k HDV váží ..., sice je to řeč neškodná, ale i tak si jí mužete povídat pomocí pošty.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JOSEFDRUHY: chvili se vam nikdo nevenuje a uz zase propadate hysterii - to je fakt. chovate se jako hlupak a staci vam k tomu jenom fakt, ze vam za cely den nikdo nenapise. vsichni to tady vidime. vy to nevidite?
    JOSEFDRUHY
    JOSEFDRUHY --- ---
    _BENNY: pane lžete...nééé že chvíli, ale důkaz se ukáže opět že ta chvíle budou dny a týdny a měsíce. Věnují se jen ti co k HDV tíhli, a chtěli jí debatovat, ty já nekritizoval, já se ironicky pozastavil nad těmi co sem chodili , čato, ale jen si rejpnout,k štípnout a flusnout, nééé že by chtěli něco do HDV. Né..takež pane zase jen kecáte kydy. ...čili ta věta "chvili se vam nikdo nevenuje a zase propadate hysterii? je totálně nepravdivá a navíc je to ona známá rétorika, čili ony plivance, které potřebujete ( pro svůj absťgácký mozek ) "odvádět". Já svou pravdu dokáži, Vy ne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LUBOB: ok. tak ja nebudu nic ventilovat o modernich pohledech na ekonomiku.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    VYHULENY_UFO: JUNIPETRUS to hrave & s prehledem zvladne sam :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    _BENNY: vsichni jsou v auditku o NZP. ze bysme jim tam poslali demona? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    JOSEFDRUHY: chvili se vam nikdo nevenuje a zase propadate hysterii?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam