• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    SWATKA: jen si pospete, kdy se vam to jeste postesti ;-))


    EUCHENIE: Majda mela dva spanky asi do 15m, ale jsou deti, kterym to vydrzi i dyl ;-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SWATKA: já jak kdy, někdy ponocuju a je třeba to dohnat!.) a pak když se malej po ránu vrtí, zasáhnu rychle prsem do úst a chrupeme dál.)
    RENFRI: rok mu byl, ale zas nechodí spat v 7 večer, no.) cca mezi 20 a 22
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak vy mate myslim mensi deti, ne? Kdeze lonske snehy jsou, kdy Majda takhle spala :-) Ted uz ma jen jeden spanek denne, pravda, zato 3 hodinovy a 13h v noci, tak si nestezuju :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: i my, i my!.)
    SWATKA: ha! napodobne.))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EUCHENIE: Jasny, jen se vyspete! :-) Tesim se na vas :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: my asi budeme mit zpozdeni, nekdy spime aj do 10:) ale myslim do 10 dorazime, dam budika!:) a taky to mame asi 15 min cesty jen, dva busy, 1 prestup
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    PETATA: To je fuk, klidně přijď i tak, jestli se ti chce ;-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    RENFRI: Já sem Vám to sem dávala jako tip na kavárnu s velkou hernou, někdo se tu ptal...

    Já teda nemám s kým jít, leda bych si nějaké dítě půjčila :) Ale za chvíli se k Vám snad už přidám, až se nám narodí ten náš vánoční dáreček :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANICHQA: Doplněno
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    RENFRI: Chystám se. Určitě jsem tam naposledy nebyla, myslím, že podobných podniků na tomhle okraji Prahy moc není... A děti nadšené, dokonce sem si u kávy otevřela Respekt, a to se mi za denního světla hned tak nepodaří :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    KEBAB: Ale v pondeli stejne dorazis, ne? Jsem rada, ze se libilo, ja to teda taky nasla tady, tak ani nevim, kdo to puvodne objevil :-))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Sraz bude tedy v pondeli, 29.10., v 9.30 v kavarne BabyCafe - http://www.babycafe4u.cz/ , tesime se na vas :-)

    Delam rezervaci pro 7 lidi s detmi, kdybyste se chtel nekdo pridat, tak posta, diky.
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    RENFRI: Dneska otestováno a fakt příjemný místo. Díky za tip!
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: no tak super, ja myslím, že je to stejně už jasný na pondělí :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: já můžu i v to pondělí dopoledne, jen koukám, že jsem to nezatrhla:o)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    KRKA: my jsme tam byli dnes dopoledne a bylo tam asi pět dětí.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: tak kdyz budes na Praze 4 tak dej vedet :-)
    abych rekla pravdu, tak nejsem ten typ, co vylozene vyhledava dalsich X desitek deti kolem sebe :)) deti mam rada, ale abych se mackala v jedny hernicce a kolem me behalo a kricelo dalsich 30 deti, ja nemohla svy dite spustit z oci, aby ho nektere dite nesrazilo, to me moc nebavi.. ale treba to bude jiny, az bude zase o neco vetsi, kdo vi :-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    KRKA: teeeda! to aby si clovek otevrel nejakou takovou vlastni hernicku ;-))
    no zrovna jsem se tam chtela podivat, ale u me to moc nelaka...mozna zkusim jeste ty krouzky na vltave, potrebuju neco na P4 nebo P5.
    KRKA
    KRKA --- ---
    vcera jsem byla na Budejovicke, tak jsem nakoukla do toho Clovickova..
    no musim rict, ze si nedokazu predstavit tam s Krystofem jit, protoze tam bylo asi 30 deti, co strasne litaly sem a tam a predstava, ze mi ho tam udupou, no nevim :-)) a navic ta kavarna byla uplne narvana, mozna bych tam misto nasla, ale tohle me zrovna moc nelaka teda :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---

    Mam cas na sraz v babycafe4you?

    42 hlasy od 10 respondentů

    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak pojdte nekdy tenhle nebo brzky pristi tyden, dokud jeste nepracuju a mam vychazky... Muzeme zitra odpoledne, pri trose dobre vule vlastne i dopoledne, to same asi ctvrtek, kdyztak si prehodim doktorku... Ale udelala bych rezervacku, byli jsme tam sice sami na otviracku, ale behem hodiny uz tam bylo dost deti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam