• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ZEGA: ano
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    jedu prosim vás sem že?? :)
    BabyCafe4U | Dětská kavárna v Praze
    http://www.babycafe4u.cz/kdy-a-kde/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    my nakonec taky :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    9.28, 42 nebo 57, 42 jeden nízkej bus, v 57 oba, tak asi v 57, když dám na 9 budíka.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    my taky dorazíme, je to hned v tom baráku u zástávky, že? počítám mezi 9.30-10 jsme tam
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    My se chystáme.....ale upřímně nevím, jak to dopadne... mám za sebou děsivý víkend... Zatím je to tak 50:50... A viděla bych to tak na desátou + / - (máme to přes celou Prahu).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jaj, skoda ze jsem to tu nezvladala cist, tak bych potrebovala vypadnout mezi lidi ale takhle nahonem se k vam nezvladnu vetrit :(
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    XMARGE: Chystáme se. Počítám, že nejpozději v deset jsme tam.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    XMARGE: my nějak taky dorazíme... asi ne přesně, ale kdo ví.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    XMARGE: Taky tam budu presne, pokud se nestane nejaka nepredlozenost. Doufam, ze jste si vsichni presunuli hodinky na zimni cas :-D

    rezervace je na jmeno Zichova.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    RENFRI: na jaký jméno je rezervace? Já bych tam měla dorazit snad přesně (v 9:27 na zastávce, snad mi to neujede):o))

    Kdo přijdete na ten sraz zítra do babycafé?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nemate paninahlidani na pujceni? obcas mi nemuze ani jedna... p6
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo na venceni v nuslich ? treba na folimanku nebo parcik u radnice ? kdyztak posta :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EUCHENIE: SWATKA: taky spíme dlouho.... ale plánujeme dorazit... Jen to máme daleko.... ale vynasnažíme se + / - desátá...
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    SWATKA: Moje dvouletá holka taky chodí večer chrnět
    po desátý, je to mazec, ale věřím, že až začne se školkou, všechno se srovná...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    SWATKA: jen si pospete, kdy se vam to jeste postesti ;-))


    EUCHENIE: Majda mela dva spanky asi do 15m, ale jsou deti, kterym to vydrzi i dyl ;-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SWATKA: já jak kdy, někdy ponocuju a je třeba to dohnat!.) a pak když se malej po ránu vrtí, zasáhnu rychle prsem do úst a chrupeme dál.)
    RENFRI: rok mu byl, ale zas nechodí spat v 7 večer, no.) cca mezi 20 a 22
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tak vy mate myslim mensi deti, ne? Kdeze lonske snehy jsou, kdy Majda takhle spala :-) Ted uz ma jen jeden spanek denne, pravda, zato 3 hodinovy a 13h v noci, tak si nestezuju :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: i my, i my!.)
    SWATKA: ha! napodobne.))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EUCHENIE: Jasny, jen se vyspete! :-) Tesim se na vas :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    RENFRI: my asi budeme mit zpozdeni, nekdy spime aj do 10:) ale myslim do 10 dorazime, dam budika!:) a taky to mame asi 15 min cesty jen, dva busy, 1 prestup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam