• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    SABRINA: sokol - nejlepsi je v zitne ulici (utery ctvrtek od 10 hod: cena 400 za rok a pak 30kc hodina nebo 60kc hodina bez rocniho)? montessori (chodily jsme do palecka na flore)?
    nejaky zamereni??
    kluk/holka/co ho/ji bavi?
    SABRINA
    SABRINA --- ---
    prosím máte někdo tip na smysluplný kroužek pro tříleté dítě v Preze? zatím chodíme jen na jogu, něco bych ráda přidala.. cena do 1500za semestr a aby to trochu mělo uroveń, ne výtvarku, tu si dělám sama, aj taky umíme:))) díky za radu
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    EUCHENIE: Z Petřin je to kousek do hvězdy a tam se chci vypravit na to legendární hřiště :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    WERCA23: ja treba nekdy priste, basecamp petřiny :) koukam je nas tu docela dost, ze 6 (a 7)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    ZRK: Nevim už jsem tě neviděla ani nepamatuju :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    WERCA23: Jsem málo akční? :)
    OLYFKA: změněno ;)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    No tak bezva! do zprávy posílám číslo :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    WERCA23: já se placatím denně v okolí Vokovic. Ale kolem třetí, čtvrtý.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    EDNA_JEDNA: :) No syn chodí v osm spát, takže je to trochu pozdě :)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    WERCA23: IMHO kdokoliv co by chodil kamkoliv kdykoliv se hodí...kolem mě je nedostatek akčních matek :P
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    WERCA23: my budem venku vecer, cca o pul sedme vyrazet smer dejvice a tam bychom aspon do tmy nebo chvilku nejak vydrzely, ale chapu, ze pro normalni lidi je to pozde;)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Neni tu někdo Praha 6, Praha 7 kdo by šel neska někam venčit?
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    Prosim o zmenu na nastence - prestehovali jsme se na Zizkov. Chodim s kocarkem do Riegracu nebo na Parukarku a pak treba na obed Vegan City v Husitsky.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nebo kamkoliv jinam
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska do kotvy ?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: už jsem to našla http://www.kulatak.cz/index.php/restaurace/galerie-kulatak. ( nemažu se a vkládám i pro ostatní )
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Pátrám a nemůžu najít :o/. V některé diskuzi byla fotka koutku z restaurace na kulaťáku. Tam jak mají ty krávy na chodníku. Nevíte někdo? potřebovala bych tu fotku a název restaurace :o/
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    MACKA_B: má být léto! mazejte ještě ven dokavaď se to dá :-):-)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Nekdo dnes na Vysehratky? :)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MACKA_B: A co kafe kakao?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: dinoky matky jsou dost o tom si ty deti pohlidat a pro rocniho tam nic moc neni - teda spis nic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam