• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    FRONEMA: akne by mohl byt nejaky autoimunitni projev, takze jidlo ;-)
    jinak ja uz pul roku nepouzil mejdlo [ MR_DAN @ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ] a mam kuzi jako miminko .... (a nejsem zadnej smradoch, to taky zavisi na strave btw)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    mam mirne offtopic dotaz, nedoporucili byste nejaky zdroj, ktery se venuje kosmetice podobne, jako my tu resime jidlo? mam na mysli z hlediska zdravi kuze, predchazeni akne a spol, nikoli dekorativni kosmetiku. Chtela bych si o tom precist neco jak to funguje ne marketingove nebo stylove veci ktery se daji obecne najit.
    Nechci abyste mne vylozene posilali pro ucebnici dermatologie ale zase castecne odborne mne to zajima, proste nejaky uvod do tematiky
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    SIVER: Asi se shodneme na tom, že na zelenině a ovoci není nic zdraví škodlivého. Je tedy nabíledni, že pokud z diety odstraníš všechno ostatní, budeš se pár dní cítit lépe. O tom by ostatně dieta měla být pokaždé - jíst jen to, po čem ti není zle a nepoškozuješ si zdraví.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SIVER: To se te telo snazi povzbudit aby ses sebral a sel neco ulovit :D
    KABIS
    KABIS --- ---
    MR_DAN: rekla bych ze to je problem ktery jsem tu neznale resila pred par dny - nejen anglicka petipence spolknuta v detstvi :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIVER: protože korelace není příčina, a osobní zkušenost nevysvětluje nic o složitých systémech a dojmy nejsou pojmy. A očišťovači parazitují na fyziologických pojmech bez toho, aby se namáhali pochopit podstatu toho, co hlásají.

    Zajdi si do toho knikupectví pro ty učebnice, pokud chceš používat pojmy z biologicko-medicínské zahrádky. Protože jinak vypadáš jako nedouk, co se hádá o něčem, o čem ví prd. Ovšem vypadat jako blbec je tvé nezadatelné právo, úzce související se svobodou projevu a touhou po vlastním názoru, bez ochoty myslet, ověřovat si informace a studovat.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KABIS: betusko, betusko, cos mi to udelala.. copak ty nevis ze kuba stavi? :-)
    to je imho spis jinej problem...
    KABIS
    KABIS --- ---
    MR_DAN: nebo zacpu a ven nejde nic? :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SIVER: kdyz mas ve strevech neco spatnyho, dostanes prujem a jde to ven
    SIVER
    SIVER --- ---
    ZUZKAOU: tak nějak nesouhlasím, proč se lidi cítí daleko lépe,když si daj detox třeba jen na zelenině či ovoci? třeba pět dní? Podle mě se usazují škodlivé látky ve střevech a zdravá střeva jsou základem pro zdravé tělo.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: Měj pochopení. Copak taky občas neprudíš vegetariány? :)
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    AOTEAROA: no mozno z casti provokacia a scasti nostalgia, skusal som nejaku dobu a mam pochopenie :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAR_TINA: jojo, kuju, neplanuju tam mit nic starsiho dva-tri dny (misa je mala :) ) :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KABIS: doporučuju sledovat výskyt drozofil a včas začít s obranou.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Inspirovana vcerejsi debatou o ovoci v/mimo lednici jsem si uklidila ovocnou misu od veci docasne odlozenych (vitaminy, leky pro psa, papiry, baterky....) a dala do ni zase ovoce :) je fakt ze ty banany odlezele venku jsou chutove mnohem plnejsi :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SKORZENY:
    SKORZENY:
    a proč že nám to sem teda píšeš, že se cpeš cukrem a navíc nejsi paleo/primal? to sis spletl klub nebo to je jen nějaká jakože provokace? :)
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    MAR_TINA: no viem si predstavit ze keby nejem nic ine len cukor tak je to problem
    ale inak moja strava je pomerne dobre vyvazena a v nejakom tom cukre navyse problem nevidim, skor to beriem ako plus v podobe dobre stravitelnej energie. som dost velky a potrebujem vela energie a z whole foods to ide tazko :). ani si nemyslim ze je cukor skodlivy ako vsetci paleo guruovia. a tiez jem vela ovocia, ze by sa z toho vacsine paleo ludi asi zatocila hlava...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SKORZENY: i bez palea by ti mělo vadit to kilo cukru, co sežereš.
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    MAR_TINA: ne, ja nie som paleo/primal
    KABIS
    KABIS --- ---
    NYX: Nastesti vesnickou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam