• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    E42:
    diky, podle mobilmanie me s2 prisla jeste lepsi jak s3 mini

    E42
    E42 --- ---
    HAWKS: Pokud ho chceš používat se stock ROMkou, neporadím. Pokud ale počítáš s tím, že tam časem budeš nahrávat nějakou alternativu, zejména CyanogenMod, určitě bych doporučil S2, protože to ve svojí době byla vlajková loď a ty mají v komunitě nejlepší podporu. S3 Mini flagship nikdy nebyla, takže i v komunitě to vždycky bude spíš okrajovka. S2 je podle mě rozhodně víc "futureproof" volba. Vem si, že třeba i pro dnes už historickou S1 existuje perfektně funkční Android 4.2.1, o čemž si spousta novějších a papírově nadupanějších telefonů může nechat jenom zdát.
    Ale je to samozřejmě pouze a právě tohle jedno hledisko. Není na první pohled zřejmý, ale z hlediska morální životnosti telefonu je ovšem velmi důležitý.
    PS: Koukám teď na srovnání podle katalogu Mobilmanie a nemyslím, že by bylo co řešit, určitě bych bral S2.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    pred casem jste mi tu radili, jaky zvolit samsung.
    Ted jeste resim dilema mezi nexusem, S3 mini a S2
    nexuse jsem i pres lepsi displej nakonec vyradil kuliva absenci SD slotu a zbyva mi S2 nebo S3 mini.
    co je dle vas dnes lepsi volba ? Podle toho co jsem nasel, tak i do S2 se da nahrat nova verze androidu.
    E42
    E42 --- ---
    WASQ: Pokud vím, tak spíš ne, resp. ne bez problémů a omezení. Nějaké AOSP buildy pro SGS III existovat budou (určitě existují nightlies CyanogenModu), ale stejně jako u SGS II je probém v tom, že drivery pro chipset Exynos nejsou opensource a asi neexistují ani potřebné binární bloby, takže spousta věcí se dobastluje reverse engineeringem a metodou pokus omyl, takže fungují tak napůl a hlavně s nižším výkonem. Pokud tedy trváš na čistém Androidu, SGS III bych MOMENTÁLNĚ určitě nedoporučoval. Časem by se to ale MĚLO změnit. Samsung slíbil obladače pro Exynos uvolnit. Otázka ovšem je, kdy a v jaké podobě k tomu dojde.
    SmartAlert a další proprietární technologie v AOSP zabudované určitě nebudou, ale většinu těch věcí by měly být schopné nahradit aplikace.
    Upozorňuju, že SGS III sám nemám, takže to je všechno info z druhé ruky a "qualified guesses".
    WASQ
    WASQ --- ---
    Uvažuju o koupi SG3, nicméně se mi nelíbí TouchWiz a žeru pure Android z Nexusu. Dá se ten systém přehrát nejnovějším Androidem, jako má LG Nexus? Zůstanou zachovány vychytávky jako smart alert?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    na galaxy s3 mi prestala fungovat clipboard, nevite co s tim, co nebude nejaky radikalni reseni jako reset?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KORKMAZ: tak vstoupit 3x do stejný řeky... radši to nebudu komentovat
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Do psího zadku, já už se na to vážně vykašlu. Voni snad ty telefony dělaj z rejže nebo co. Už třetí samsung galaxy co jsme si koupil novej (dostal skoro zadáčo od operátora) a furt se to samo vypíná. Kdyby nebyl můj soused debil a nedělal ráno bordel, tak zaspim do práce(kvůli budíku)...o přenosnejch hdd o týdle rejže ani nemluvim...dizajn fakt pěknej ale funkčnost nulová.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    To jsem nasel a udelal a nic.. Tak sem dal reset tel a nic.. A dnes rano to jde, no .. Divny
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    hele mam pujceno od kamose ... udelal sem si ucet na ten store... free mi dou stahnou aplikace a kdyz dam placenou tak mi to hodi u downloadu nakej error 941 nebo neco a ze nemuze stahnout... to je co ? dix
    E42
    E42 --- ---
    MUSTAFA: To je v pořádku.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    jinak teda nevim, jak to je u jiných androidů s menší ramkou, ale když nemám na pozadí nic spuštěnýho, tak mam zabráno 730MB z 1,75GB :D
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: s timhle hw se to fakt nezasekává :) jj nosím to v kapse.. zkoušel jsem si to předem v práci s kalkulačkou, než jsem ho koupil :)
    ps. já stejně kupuju telefony na 1 rok, pak budu brát zpátky iphone..
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: nj, trosku se toho bojim :) nezasekava se to ?... a nosis to v kapse ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: android ee, ale ta VELIKOST !! :D Už nechci mrňavej telefon a když mam něčí iphone v ruce, tak se směju :D
    MICKK
    MICKK --- ---
    MUSTAFA: aplikace se dají po naisntalování na kartu přesunout, ne všechny, je to ve správě aplikací v nastavení
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    MUSTAFA: aha :( ... atak aspon hudba a filmy no, a jak se cejtis po prechodu ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    XLEEF: jsem z iOS na Androidu krátce, ale na Note 2 jsem nikde možnost instalovat aplikace na SD kartu nenašel.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    NAVARA: Jo diky za odpoved... Neptal jsme se kolik toho instalujes, ale jestli to jde. Btw. Na iphonu mam nekolik her co maj kolem 2gb.. Tak me to zajima...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    instaluju si na sgs3 navigace, hry co maji 800MB,... ale zeby mi jeste nekdy dosla a musel jsem instalovat na SD...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam