• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KINGFISHER: jak rika E42 - nicmene jsem S3 mini asi 2 mesice pouzival a svihal hodne slusne :)
    E42
    E42 --- ---
    KINGFISHER: Plnohodnotnej smartphone s Androidem to asi je (jak se pozná plnohodnotnej od neplnohodnotnýho?), ale nepočítej s tím, že je to jenom zmenšenej Galaxy S III. Mini verze Galaxií jsou podstatně slabší než normální eSka.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Galaxy SIII Mini

    ma nekdo, je to plnohodnotnej smartphone jako vsechny ostatni atd? ja jenom jestli mini odkazuje jenom na mensi velikost... vypada to, ze budu kupovat smartphone (resp. dostanu nejakej jako darek) tak si prej mam vybrat no... ty velky padla me moc nelakaj, protoze to sebou fakt nechci tahat ty silene velky displeje...
    FIFO
    FIFO --- ---
    NAVARA: tam je zasadni problem s deep=sleep rezimem.. jakmile zhasne displej, foun zacne usinat a postupne kiluje i aktivni app, treba music player, te se zacne sekat a a predevsim jde tezko vzbudit, trva to az 15 sec! od stisknuti tlacitka.. masakr proste :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FIFO: na linku od NIGHTHUNTER píšou že taky v hajzlu a na G+ jsem zas četl, že za to může starší verze google play servicy v telefonu... raději počkám :o
    FIFO
    FIFO --- ---
    NAVARA: verze 4.3 pro GBritain je prej v pohode kdyztak
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kua... tak tedy ten 4.4 :)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    NAVARA: už je, ale nic moc...
    Samsungu se u Galaxy S III nepovedl update, má spoustu chyb – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...i-nepovedl-update-ma-spoustu-chyb/sc-310-a-1325338/default.aspx
    E42
    E42 --- ---
    NAVARA: AFAIK Vodafone má 4.3, ostatní teprve budou následovat. A prý se moc nepovedl, myslím, že jsem to den už psal. 4.4 samozřejmě ani omylem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Neměl být 4.3/4.4 pro SGS3 už venku?
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    nemate nekdo prosim tuseni kolik muze stat oprava mikrofonu u galaxy s3?? diky.
    LIPID
    LIPID --- ---
    zdravim, mam problem. Po aktualizaci Gmailu(mozna shoda nahod) se mi samsung S3 mini restartuje.. Tzn.: Zapnu, zadam pin pro sim kartu a pri hledani site se restartuje... Nevite co by to mohlo byt ? Diky za jakoukoliv info.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Zdravim,
    nevite pls nekdo jestli pro model i8262 Galaxy Core Duos existuje vysokokapacitni baterie (vyssi nez standarnich 1800 mAh) ? Pro jine modely existuji ruzne origo/neorigo baterky s rozsirenym krytem a dvojnasobnou kapacitou oproti standartu, ale pro i8262 se mi to nejak nedari najit. Dik.
    FUMO
    FUMO --- ---
    ahoj, nejakej nápad, proč si NEkoupit Samsung Galaxy S4 mini? Něco na co normální uživatel před koupí nepřijde a přitom by ho to pak sralo? Díky za hinty.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    E42: nejdriv vyzkousim tohle a az zase zacnu mit choutky po novym telefonu tak tam dam CM10 ;o]
    E42
    E42 --- ---
    KRYSTOFF: Proč jsi tam nedal rovnou 10.1? Šlape dobře, mám ho v šuplíkovým I9000.
    CyanogenMod Downloads
    http://get.cm/?device=galaxysmtd&type=stable
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: no je to docela slusnej fail, to je pravda :/
    FARGO
    FARGO --- ---
    DRAGON: Holt jina cesta nez stahovat pred def.br. asi nezbyva :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    musim se pochlubit: zvladnul jsem to! (a mam ted uplne novy telefon co slape jak hodinky ;o]

    FARGO
    FARGO --- ---
    Tak v def. to jde, parada...jeste jednou dik !!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: ted sem to zkousel a bohuzel kdyz to nastavis v default Browser, tak to nastaveni neprepne do ostatnich aplikaci (aspon s Chrome to tak je, porad uklada na interni)
    FARGO
    FARGO --- ---
    FIFO: Jj., jde mi o data z internetu...u Mozzily jsem tohle nastavení nenašel, ale v def. prohlížeči jsem se nekoukal...díky za tip, zkusím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam