• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vim o nekom kdo to dela za 250 :) samo sou i drazsi ale smuk typu e1190 atd si proste nikdo nenecha udelat za vic..jina je odblok i9505 trebas zejo tam samo si reknem vic..pro servis to znamena rychly 2 kila nebo nic..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: tak oni po praze stojej neofiko odbloky kolem petikila, jit s tim niz, tak by sli proti sobe, protoze lidi za to to petikilo normalne davaj... nebo ty vis o nekom kdo to dela treba za kilo? :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: prave proto pisu aby se slo nekam co neni nijak autorizovany..odbloky takovejch smuku proste v takovejch servisech stojej malo..byla tady rec o odbloku provozovatelem site..ten by poskytnul kod..ale zrovna tohle trva 10 sekund na spravnym boxu kterej neofiko servisy mivaj..sami proti sobe dou dyz todle odmitnou odblokovat za par kacek protoze to pak nikdy nikdo nebude chtit..takle s toho aspon neco je..to ze to je drahy u operatora tomu je to jedno ten vydelava nekde jinde..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: zvladnou, ale proc by si nicili cenu sluzby, kterou nabizej. Sli by sami proti sobe.
    SONIC
    SONIC --- ---
    EFFKA: zajdi do nejakyho kramu neautorizovanyho..at to nema nic spolecnyho s operatorem nebo znackou telefonu a skus to tam..at se propadnu ze to nezvladnou za par babek..
    SONIC
    SONIC --- ---
    EFFKA: nepatrnej problem :)
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    DRAGON: hmmm tak to si ho fakt necham jenom jako zalohu.
    SONIC: no jenze ja sem v Bristolu:-)
    SONIC
    SONIC --- ---
    OPTYK: jestli po tom fakt touzis za 600 ti to tam nahraju..ale musis pocitat s tim ze je tady moznost smrti tel..a dyby se to stalo tak nenesu odpovednost :) ale teda podle me je to zbytecny :) bud rad ze ti to beha..
    SONIC
    SONIC --- ---
    EFFKA: za 200 czk to udelam..mobilplus liberec...popripade by si to mohla hodit do kramu v brne bo odberni mista praha hradec pisek a oni mi to poslou...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EFFKA: odblokovanistojemezi 500 a 1000, takze tech 20 liber je docela fer cena a doma to neudelas..
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    tak nevim, jestli jsem ve spravnym klubu, ale zkusim...jako zalozni telefon, kdyby se mi muj normalni nejak podelal, mam obycejnej tlacitkovej Samsung gte1190. Je blokovanej na anglickou T-Mobile SIMku, takze v UK ho pouzivat muzu, ale chtela bych tam strcit i ceskou simku, at furt v pripade nejakejch plateb nebo neceho nemusim simku prendavat v mym normalnim tlf.

    Nekdo tip, jak to odblokovat? Provozovateli dvacet liber platit nechci, kdyz telefon stal osm.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Top 10 ways to make your smartphone battery last longer - Interesting Engineering
    http://interestingengineering.com/top-10-ways-to-make-your-smartphone-battery-last-longer/
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    FIFO: sakra sakra, musim nekoho sehnat kdo to dela. ja si to asi nerisknu. mel bych drahej podtacek na pivo, kdyby se to nepovedlo :))
    FIFO
    FIFO --- ---
    OPTYK: ze to slape uplne bombasticky
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    FIFO: jako že je to náročný?
    FIFO
    FIFO --- ---
    MADE: tahle funkce se da urcite vypnout, kazda klavesnice ma svoje menu kde tohle nastavis, povolis. Hledej ozubeny kolecko primo na klavesnici, nebo prez nastaveni telefonu najdi nastaveni klavesnice
    FIFO
    FIFO --- ---
    OPTYK: cetl jsem par recenci v auditkach a vsichni si z toho sedali na ritku
    MADE
    MADE --- ---
    Prosím o radu na trochu blbej dotaz: mám mobil Samsung i8150 a pro psaní se mi nabízejí dva typy klávesnice. Když si zvolím ten klasický, zobrazuje se mi tam Aj klávesnice, chtěla jsem ji v Čj, tak jsem zkusila druhej typ (swype), ale tam mi nechce zmizet to nabízení slov... Asi to popisuju jak tatar, ale mám ten mobil v ruce zatim jen pár hodin... Dá se nějakým způsobem docílit kompromisu, tzn. normální česká klávesnice s nenabízením slov?
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    ahoj. mate nekdo zkusenost s nahranim Androidu 4.4 na samaumg galaxy s2? diky
    SONIC
    SONIC --- ---
    CYBERKOTLIK: uplne nejlepsi je udrzovat ji v rozmezi 40 - 80 procent nabiti..neprebijet a ani nenechat podvybit..to je uplne idealni stav...

    OSIP: tak to je vazne divny.. :) mozna bych tu banku skusil reklamovat ale esli s necim jinym funguje tak to dost mozna dopadne neprojevene..
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SONIC: hele aje lepsi mit tu LI baterku celej den na nabijecce, nebo rano vypojit a pak vecer znovu nabijet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam