• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: no a cim myslite ze to je ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: mne to obcas udela S7, ale ne na 20 vterin, spis tak na 5-10.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite nahodou co se presne deje kdyz se mi telefon nahodne zasekne na 20vterin a pak zas ozije ? podezrivam flash pamet. (galaxy note sm-9100f)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tohle mi přijde zajímavý (neznal jsem to)

    Zlobí vás Samsung baterie? Zkuste ji s naším návodem rekalibrovat
    https://www.svetandroida.cz/samsung-baterie-rekalibrace-vydrz-201803/

    testoval jsem, akorát v mým okolí všechny přístroje jedou dobře. Takže by to chtělo někoho se špatnou baterií aby to vyzkoušel:)
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Nejake osobni zkusenosti se Samsung Knox?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    DWAY: Ok, ja ho mam dostat na testovani pristi tyden. Hadam, ze se zvencnu ... a treba ne a prechod z ios na android nebude bolet.
    DWAY
    DWAY --- ---
    FRANCIMOUR: jeste cekam kolik mi uznaji. Mobil stal jako vsude jinde. Nevim presne z hlavy kolik. 21 neco.
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    DWAY: Jaka byla cena?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zatim to vypada dobre.
    Oproti S8 neni S9 nejaka super revoluce, ale par veci je vychytanejsich
    - senzor na prst je lepe umisten. Zvykl sem si skoro okamzite
    - fotak je jeste lepsi nez sme doufali. Superslowmo vypada cool, ale uvidi se jake to bude v nejake opravdove akci. Ale hadam ze s nastavenim clony a tak, si lidi co rozumi fotografovani vice, nez ze zapnou a vypnou blesk, docela vyhraji
    - Prijde mi sviznejsi, ale tohle je pocit, nemam uplne nejake cisla k porovnani
    - Ram se zda pevnejsi. Je takovy vystouplejsi, tak by mohl by trosku odolnejsi vuci padum (S8 byl fakt marny)
    - dve simky sou fajn, ale druha sim zabira slot na SD kartu
    - odemykani oblicejem je fakt rychle, a senzor duhovek uz nema problem s brylema (i kdyz rikaji ze si ma clovek sundat bryle, tak ja to nedelam a slape to fakt dobre)
    - speaker zni o dost lepe. Minimalne o dost hlasiteji. Pomerne casto usinam u hudby na speakeru jasne sluchatka sou sluchatka, ale da se to poslouchat.

    hlavne me presvedcila ta nabidka na odkup no. Hadam ze za podobne nebo trosku lepsi prachy bych ho prodal i sam, ale takto je to bez starosti a uz ho mam tyden doma.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    tak od úterka jede i SK TMS na Oreu... zatim spokojenost, vypadá to i na lepší výdrž (samozřejmě na finální soud je brzo)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Oplatí sa výmena Galaxy S7/Galaxy S7 Edge za Galaxy S9? | POROVNANIE
    https://www.mojandroid.sk/samsung-galaxy-s7-s9-porovnanie/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Stránky Samsungu naznačují, kdy se Orea dočká Galaxy Note 8 a Galaxy S7 Edge – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...-se-orea-docka-galaxy-note-8-a-galaxy-s7-edge/sc-309-a-1341191

    že by sedmička už v dubnu?
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Sorry za OT

    Ahoj,

    Kdybyste chtel nekdo neco kupovat tak www.smarty.cz, nahodte sz a dam cenu...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SMOKY: Tak přijde mi, že baterka vydrží o něco dýl. To je fajn.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    neprodavate nekdo Samsung Gear VR bryle?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCCI: Já dneska updatoval. A nějak nepoznám rozdíl :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: jelikož zastoupení Samsungu je CZ i SK dohromady, tak ne... opravdu jde jen o release management (+ možná nějaký drobnosti)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: cemu tohle prosimte vadi krome toho, ze muzou chodit aktualizace pozdeji nez na cz distribuci? ma to jeste nejaka omezeni pro tebe ve vysledku? diky
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: ETL je CZ nebrandované označení Samsungu, já mám SK TMS což je SK Telekom
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj jasný, to byl extrém. ale třeba u SX z3c psali borci na fórech jak jim některý věci zlobily a vyřešily to pak až aktualizace, tak jsem to myslel
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych tomu moc neveril, tohle se stalo jednou a zrovna samsungu, uz si da sakra bacha, aby se to neopakovalo, tim spis u vlajkovky, takova vec by je taky mohla stat existenci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam