• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jestli to mají stejně jako na S7, tak Galaxy Apps, Nastavení, Aktualizace, Automaticky aktualizované aplikace, Zakázat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusi nekdo,kde v S9 vypnu automaticky aktualizace bloatware aplikaci? (instagram, facebook atd) jde to pres nejakej Samsung apps a ne store googlu.
    dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda po prehrani galaxy note 4 na lineageos mi bude fungovat pero ? nutne ho potrebuju...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak gratulace držitelům S7, S7edge a S8+ :))

    10 nejporuchovějších telefonů z roku 2017: Najdete mezi nimi i ten váš?
    https://www.svetandroida.cz/10-nejporuchovejsich-telefonu/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nestává se vám někomu, že AoD není až zas tak úplně "always"?:))

    už párkrát jsem koukal že display je černý i když je funkce zapnutá, ale nikdy jsem tomu nevěnoval extra pozornost. Ale teď před chvílí jsem vzal tel do ruky a AoD "naskočil" až když jsem s tím vyloženě zatřásl. Ničemu to nevadí, jen mně to zajímá...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: tak už mám první věc co mi s tím krytem nejde. Je to screenshot hřbetem ruky. Přesně jak jsi psal - nejde to vzít úplně od okraje:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: mně ani žádný z těch motivů nezaujal:) Ale teď se třeba jede Tour a bejt cyklista, tak bych si tam to kolo dal:) nebo to tacho mi přijde dobrý
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: no... desítky jich neni, ale appka funguje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nová aplikace Samsung ClockFace: Desítky vzhledů pro Always On displej
    https://www.svetandroida.cz/aplikace-samsung-clockface-always-on/#comments
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj pořád je jasný, že když to trefíš "dobře" tak ti nic nepomůže, bohužel...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No skoro, Spigen to má určitě propracovanější, to je vidět, a vypadá to kapku robustněji, ale hádám že to odvede podobnou práci. Akorát si říkám co do budoucna, s těmi zaoblenými displeji tam vidím docela velké riziko poškození při pádu, nejsem si jistý jak to podobný typ krytu ochrání...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: to si myslím kdybychom hodili na stůl vedle sebe, tak zjistíme že je to to samé:)) Akorát ty jsi ušetřil:D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ( o dost dementnější je, že v místě "nárazu"/kde byla ta pasklina = vpravo nahoře je po výměně displaye trochu horšií dotek. Někdy na to musím poklepat 2x. Ale po takovým pádu to beru holt jak to je no)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Já teda už dlouhá léta na telefonech používám tenhle typ krytu a naprostá spokojenost. Telefon mi spadnul na zem hodněkrát a kupodivu se nikdy nic nestalo, nic neprasklo. S7 naštěstí nemá ještě ten zaoblený displej a je tam myslím dostatečný přesah nad tím displejem. Link je ilustrační, prodává to kdekdo za různé ceny, ale je to relativně laciná záležitost a na poměr cena/výkon to je velice slušné...vypadá to dobře a z telefonu to nedělá moc velkou cihlu...

    https://www.ebay.de/...umper-Case-S-Line-Schwarz/121923419640?hash=item1c6333bdf8:g:1u0AAOSwPgxVMBmy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: aha, chápu...

    jj asi je to jak říkáš.Při tom "úkonu" trochu brnknu prstem o okraj krytu, ale zvykl jsem si na to opravdu hned. Ani se mi zatím nestalo, že bych to musel udělat nadvakrát, aby tel udělal co chci. Nicméně pro někoho kdo už to má "v ruce" to může být další negativum. každopádně za tu přidanou hodnotu (vyšší odolnost) to imho pořád stojí
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: No že se s takovým krytem obvykle hůř dělá swipe od kraje obrazovky než bez něj. Což vadí při přístupu do menu. Třeba v NyxDroidu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: jak to myslíš? zkusim to
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Nevýhodou bude asi i obtížnější přístup do "hamburger menu" přes swipe od kraje obrazovky. Ale dá se to naučit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MIKROM: já měl dva.

    První byl takový ten průhledný oboustraný. Tam bylo negativum, že někdy zlobil dotek + upřímně mít super amoled a přes to šprcku je nahovno. Ale uplatnění vidím do budoucna třeba někde u vody jako ochrana proti písku.

    Druhý z tvrdého plastu pokrýval jen záda a byl fakt elegantní, ale...ochrana nula

    Tohle vypadá zatím nejlíp no
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TEKKIT: na předchozí telefon jsem postupně objednal snad přes deset čínských pouzder, buď neseděly, nebo šly blbě mačkat čudlíky, nebo zežloutly apd.
    Na nový jsem vzal rovnou Spigen, který pasuje dokonale a po roce vypadá stále jako nový. Takže souhlas.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    protože mi nedávno upadl telefon a rozmlátilo se jak přední krycí sklo, tak bohužel i display (oprava cca 5k - klasická S7), tak jsem se trochu více zajímal o různý kryty a nakonec mohu doporučit toto:

    Spigen Rugged Armor, black - Galaxy S7 555CS20007 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...7/186104/produkt?gclid=EAIaIQobChMIgvO_sviJ3AIVprXtCh0l3QVeEAQYASABEgLFBPD_BwE

    - je to taková na první pohled tvrdší a tlustší guma, která pokrývá záda, ale ještě asi o 2mm přesahuje vepředu display(tzn když telefon položím na display, leží to na těch okrajích krytu)

    - jediný negativum, čistě subjektivně je ten telefon v tom větší cihla (nemá to pěkné ladné tvary).

    - při tom pádu jsem tam měl nějaký kryt (subjektivně hezčí:)) z ali za pár kaček, bohužel k ničemu

    (P.S čestně prohlašuji, že pro tu firmu nedělám a není to reklama:)) Píšu to jen jako osobní zkušenost, mohlo by se někomu hodit)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam