• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jo :) tak kdyby neco, dej vedet, je to novej stroj, dam ti k tomu i obal :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jasný no...když nepřeskočí jiskra je to v háji.

    Já měl takhle Xperii Z3C nesmyslně dlouho a věřil že k sobě cestu najdeme:) nenašli
    PEKK
    PEKK --- ---
    Tak tady máme mlhovinku M42 v orionu...z P30 pro. Focený na Pankráci, zoom kolem 5x, kratší čas, protože na 30s by to vypálilo oči...
    Takže žádnej stres, cenu hvezdářských dalekohledů huawei zjevně neovlivní:)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja si na to clovece zvykl a vlastne sem rad, ze me dalsi blbost prestala votravovat, vlastne sem si diky tomu vypnul notifikace na vsechno krome callu, sms a whatsapu :))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: tak jedna věc už je jistá - upozornění z Nyxdroidu ani po tomhle updatu nefungují... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj,mne taky, nejdu do toho, dokud se neukaze rozbor release notes na webu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Včera večer se mi na S10 objevilo že je tam připravený nový update, moc jsem nečetl co všechno to opravuje, byla tam zmínka o foťáku...no, uvidíme...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: nezaujala mne, no. Nesedli jsme si. Muj finger print ma asi nejaky problem s tim snimacem a asi zkusim tu nokii s peti fotaky.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: wtf? :O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Kdyby měl někdo zájem, budu mít na prodej novou Samsung S10 128GB černá, česká distribuce, koupeno v Alza.cz

    puvodní cena 23 499 Kč
    cena 21000,-

    Samsung Galaxy S10 Dual SIM 128GB černá - Mobilní telefon | Alza.cz
    Samsung Galaxy S10 Dual SIM 128GB černá - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s10-dual-sim?dq=5550322
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Už je mám, asi před hodinou to přivezla PPL. Jako první dojem docela dobrý, v uších mi kupodivu drží a jsou i docela pohodlné. Po zvukové stránce...jako žádná audiofilská sluchátka to nejsou, ale myslím že to s nimi chvíli zkusím...
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: a moje zatim nic :/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung bonus píše že sluchátka jsou na cestě, doufám že to není apríl... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nastavení - O telefonu a hned ta první věc co je pod ní tlačítko "upravit", nejspíš tam bude jako default název Galaxy S10
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    netušíte prosím vás kde si na Samsung S10 nastavím jméno zařízení pro Bluetooth?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    každopádně se mi zdá, že moje strategie počkat cca půl roku, bude mít nejen tu výhodu že to bude levnější, ale zároveň už budu mít ten systém krásně odladěný:))

    Váš Stratég:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jsem to říkal....

    "Druhou zajímavou novinkou, která se chystá, je speciální noční režim pro fotoaparát. Samsung telefony už jej sice umí, ale nejedná se o stejný druh technologie, jako má Pixel anebo Huawei. Noční režim se aktivuje automaticky, což jde vidět i na horších výsledcích. Brzy se máme dočkat speciálního manuálního režimu, se kterým se mají dělat perfektní noční fotografie srovnatelné s konkurencí."

    Příští aktualizace může vylepšit Galaxy S10. Jaké novinky se chystají?
    https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: Já nepsal, že jsem každý rok kupoval novej, ale vždy když jsem kupoval tak nejlepší. Měl jsem G2 G4 G5 G6 a G8. Chtěl jsem G10, ale vezmu na podzim nový iPhone.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: no tak pokud si kazdy rok koupis novy telefon, tak te nemuze postihnout, ze starsi verze zpomalily.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: Jakto?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MA747: huh:O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam