• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: mne tak nejak nevyhovuje celkove... nezvykl sem si proste na ni. Jeste ze sem si nechal tu S9ku... uf.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: přesně jsem si vzpomněl...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ZADRŽ!

    Samsung pomocí aktualizace vylepšuje ultrasonickou čtečku otisků prstů
    https://www.svetandroida.cz/samsung-vylepsuje-ultrasonickou-ctecku-otisku-prstu/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: koukni se do inzerce na nyxu
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: a cena? :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: cernej? velikost pameti? zaruka?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: to mi daj tak jako tak, protože objektivně ta zbytková hodnota se rovná cene opravy. mezitím sem nasel za opravu 7 a pul. takze prodej do bazaru, nebo protiucet je jedno
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a kdyztak ja S10ku prodavam, kdyby ti to ocenili fakt blbe, udelam ti cenu a dostanes i obal .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: na protiucet ti daj za to par drobaku
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    někdo vi o levne oprave displaye na s8? dnes po vice jak 20 letech, co mam mobilní telefon jsem 30 centimetrovym padem rozbil display. nebo se na to vykaslat a koupit protiuctem s10?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ;))))

    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Nechce někdo Galaxy A50 vč orig. příslušenství (wallet cover, gradation case, na displayi Invisible Shield HD lepenej přímo v Samsungu)? Koupen 26. března v CZC. Chci si pořídit větší A70. Cenu dám rozumnou, dohodě se nebráním.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    NEVILL: Podle xda-developers to má hlavně opravovat chybu s nefunkčním Doze po videohovorech (skype, hangouts, …). Nemůžu potvrdit, protože jsem zatím neměl příležitost tu chybu potkat, ale jinak firmware funguje stejně jak ten předtím.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nepoužíváte tady někdo llama na Samsung s9? Mám tam nastavenou změnu profilu podle BTS a nevím proč to přestalo fungovat. Nemáte někdo stejný problém? Díky
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak uz mi taky dosly buds. Dal jsem tomu stress test na bruslich a drzi dobre. Zvuk na pecky taky dobrý, a muzu je nabijet na samsung bezdrat nabijecce. zatim spokojenost.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ok:) Naneštěstí máme teď se ženou sérii různých ztrát autoklíčů a vyplavení notebooků, že 20k za telefon opravdu není na pořadu dne...:/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no jo :) tak kdyby neco, dej vedet, je to novej stroj, dam ti k tomu i obal :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jasný no...když nepřeskočí jiskra je to v háji.

    Já měl takhle Xperii Z3C nesmyslně dlouho a věřil že k sobě cestu najdeme:) nenašli
    PEKK
    PEKK --- ---
    Tak tady máme mlhovinku M42 v orionu...z P30 pro. Focený na Pankráci, zoom kolem 5x, kratší čas, protože na 30s by to vypálilo oči...
    Takže žádnej stres, cenu hvezdářských dalekohledů huawei zjevně neovlivní:)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja si na to clovece zvykl a vlastne sem rad, ze me dalsi blbost prestala votravovat, vlastne sem si diky tomu vypnul notifikace na vsechno krome callu, sms a whatsapu :))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: tak jedna věc už je jistá - upozornění z Nyxdroidu ani po tomhle updatu nefungují... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj,mne taky, nejdu do toho, dokud se neukaze rozbor release notes na webu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam