• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SONIC: Super, díky.

    Používáte někdo nějaký kryt s externí baterií, na s8,s9 nebo s10 ?
    SONIC
    SONIC --- ---
    EXCITE: ne...max to nemuzes donyst kamkoli na reklamaci ale reklamovat musis u prodejce..jinak to je levnejsi a uplne stejnej telefon..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ahoj, má nějaký úskalí EU distribuce koupená v ČR (Mironet) oproti CZ lokalizaci (Alza)?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ale ale ale, že by?:))))

    Samsungu hrozí pokuta, jeho telefony prý nejsou vodotěsné, jak slibuje
    https://www.svetandroida.cz/samsung-telefon-pokuta/
    TADEK
    TADEK --- ---
    // kdyby byl nekdo podobnej traged jako ja a ztratil pravy sluchatko a nebo nabijeci dock na galaxy buds tak mu rad oboji odprodam pripadne odkoupim jeho leve sluchatko :)
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: ano jsem ji nemusela stahovat mam ji v telefonu ale vubec me nenapadlo jit pres ní
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: slava ti!
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj, neznate nejakou aplikaci na 360 sphery pro S9.
    Street view aplikace nejak blbne s kompasem a a original fotak to neumi.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: Tu aplikaci si najdeš v Galaxy store nebo přes vyhledávání, z nějakého důvodu není v seznamu aplikací. Po otevření Samsung Pass vlezeš do nastavení (ikona vpravo nahoře) a tam je možnost "Přidat ikonu Samsung Pass", aby se k tomu vytvořil zástupce a byl k tomu snadnější přístup. Jinak pak už tam máš normálně seznam stránek/aplikací co si to pamatují, klikneš na nějakou položku, je tam vždycky přihlašovací jméno a heslo (to si i můžeš dát zobrazit) a dole máš ikony na úpravu nebo odstranění.
    DEB
    DEB --- ---
    jak vymazat ulozeny, jen nektery ovsem, hesla a profily v Samsung pass
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Dík, hodím si to tam. Už ho moc nepoužívám, ale mám ho stále jako náhradní telefon... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jena z posledních aktualizací S7 (podpora končí). Tak jestli tady ještě někdo jedete olckůl jako já, tak s chutí do instalace:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, zdá se že je funkční, teda ty notifikace na S10 vůbec nejsou úplně na 100%, ale takhle je aspoň trochu něco vidět. Pokud se časem nějak zprovozní pořádně Holey Light s tím kolečkem kolem předního foťáku (nebo to Samsung udělá sám), tomu bych samozřejmě dal přednost, ale lepší než nic...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja neznamy appky neinstaluju, pokud chtej moc opravneni
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: doufám že nebudu mít od tebe ve schránce nábojnici...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ja to zkusil. Dam vedet jestli neco prijde :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: hele ale nějaký riziko při instalaci každý app ne? + stáhlo to 10k lidí a zatím žádný problémy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: povolit něčemu neznamymu instalace a "modify system setting" ... no to si asi raději nechám zajít chuť.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: jasný no, to si pak myslím že musí být super
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: aj
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jediný co mi není jasný...

    Proč to prostě Samsung neintegruje do systému jako funkci???

    Nastavení AOD
    1) vždy zobrazit (podle plánu) - jako to je dosud - já mám 6-23h (na noc je to vypnutý)
    2) úplně vypnout
    3) pouze jako indikátor notifikace (s tím že to třeba zhasne po dvou hodinách, když třeba zapomeneš mobil doma ať to tam nesvítí)

    To přece nemůže být tak těžký pro ně tohle napsat. Skoro si myslím, že pro S10 se něco takovýho dá očekávát s nějakou další větší aktualizací (protože ta dioda fakt sere mraky lidí co tak vídám na fórech)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam