• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: BX actions funguje normálně, kalkulačka má více převodů jednotek:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak v krátkosti po jednom dnu používání:

    1) všechno běhá normálně, nenarazil jsem na problém (u nyxdroidu mě to jen upozornilo, že nebyl optimalizován pro tuto verzi Android, ale funguje v pohodě). RAM zatížený stejně jako předtím (cca 50%)

    2) co mě překvapilo je baterka. Nabíjel jsem včera v cca 21h do plnejch a teď mám 52%. To je u mě nestandardní - běžný je tak 35%. Vzhledem k tomu že jsem s tím telefonem teď dělal trochu víc, čekal bych to spíš naopak. Ale závěry z toho nevyvozuju...je to jeden cyklus

    3) whats new?
    - prostředí foťáku...v zásadě se jen změnily ikonky, trochu se to proházelo. Nastavení režimů jsem měl přizpůsobený, takže teď to mám jinak
    *tlačítko závěrka (spoušť se teď dá jednoduše přemístit)
    *selfie se dá udělat bez držení telefonu - stačí mu ukázat dlaň
    * něco s QR kódama - nepoužívám
    *panorama foto jde dělat i vertikálně:)) (asi když stojíš pod kurevským stromem:))
    *nějaký vychytávky skrz focení během natáčení videa

    - vylepšilo se a zjednodušilo vstoupení do "režim jednou rukou" (mám S10e = nepoužívám)
    - můžete dávat nálepky do kalednáře - ehm:))
    - vylepšený režim digitální pohoda
    - dynamická zamykací obrazovka (střídají se tam obrázky). Neměli jsme to už předtím? (nepoužívám)
    - více možností během hovorů. Okno s hovorem jde úplně zmenšit a kamkoli přesunout = jde dělat s mobilem i něco jinýho - více věcí najednou
    - nastavení oblíbeného pera (nepouzžívám)
    - ovládání kurzoru klávesnice- pro mě top v zásadě je to jakoby do klávesnice přidali šipky
    - nahrávání obrazovky - je to jako prinscreen, ale video. dá se do toho i malovat atd. Jako je to hezký, ale nějak nevím k čemu v praxi
    - vylepšený Odkaz na windows (nepoužívám)
    - možnost v prohlížeči znovu vrátit omylem zavřené karty
    ________________________________________________________________________________
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HORST_FUCHS: S mym tenkym obalem to fungovalo dobre, QI je nekde na pul cesty mezi stary 5V 500mA a novym USB3

    Chce to kombinovat s drzakem ci kolebkou
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ se blíží, prozrazuje to sám Samsung | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...ky/bezdratova-sluchatka-galaxy-buds-se-blizi-prozrazuje-to-sam-samsung-39593

    Ale tohle by bylo fajn, ty současný Galaxy Buds mám a jsou fakt pohodlný, ale to aktivní potlačení hluku bych fakt ocenil...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: sakra...tak to si ještě asi pěkně počkám s tou českou distribucí... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: EU distribuce (nordic countries) :)

    to je snad poprvý co něco nemám jako poslední. (krom cz t-mobile samozřejmě:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jak jako? Mně to ještě nenabízí... :O/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak a jdu se pustit do zkoumání:)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    teda asi ne chipset, jak se tomu...ten Onyx :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: jj, musis mit nejaky specificky cipset, koukal sem ze je ale jen prodavanej v USA :/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: V tom clanku zminuji ze nektere OTA to dostali, mozna je najit a zmenit pomoci ODIN?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    You will find plenty of features to play around on your Galaxy S9. Surprisingly though, there's one very basic feature missing from the handset: call recording. Due to various federal laws, Samsung does not offer an option to record calls on the Galaxy S9.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Dříve, než jsme čekali. Samsung spouští aktualizace smartphonů na Android 10 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...alizace-smartphonu-na-android-10/sc-309-a-1346868/default.aspx
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls dalsi dotaz: tusi nekdo, jestli lze u S9 (a asi i jinych modelu) ponechat nekonecne dlouho nezamknuty display s maximalnim jasem? vim o funkci Stay Awake, ale po par minutach hrozne spadne jas obrazovky, ja bych potreboval aby to svitilo na 100%. Tusite?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: mi to říká že u nich to nejde...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    huh?

    Galaxy S10e, Galaxy S10 and Galaxy S10+ Android 10 firmware download - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10e-galaxy-s10-galaxy-s10-plus-android-10-firmware-download
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Ano tak se dela vsechen moderni machine learning :) I ten co vybira co si vzit z jake kamery :) Pokud se chces pobavit, tak muzes vygooglit pribeh o bananu a holograficke samolepce.

    Vypada to, ze budu muset pomalu flashovat S8 - A10 asi nedostane a posledni update snizil cas turba.
    the slowdown has arrived :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LISKNI_SI: tak mne je to jedno, ja tam mam porad osmicku, neudelal sem jeste ani jeden update, z duvodu, kterej zminujes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam