• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :)) Nj ale to bys musel dát i tu předtím:D To jsi měl přes to pár vlasů a myslels že to jsou škrábance!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nic tam kua není! :))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: nevím, každopádně si to nevymýšlím, takze to je pravda :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: WTF??? Jak je to možný?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SEX!

    Musím říct pěknou věc o té fólií z Paladia: sem včera jel natáčet dronem a zapomněl sem že mám na mobilu tu fólií a ten mobil se nasouvá na remote toho drona... má to takovy tvrdý plastový grabbery ktery ti silou drží zespoda i zezhora mobil. Vytáhl sem to po natáčení a ta folie byla rozřezaná úplně na hadry. Propadl sem depresi :) pětikilo v prdeli že jo. No nic, tak sem ho dal do kapsy a jel zpátky domů. Doma sem telefon vzal do ruky a na telefonu ani šmouha, ta fólie se celá zacelila zpět, není to VŮBEC poznat. Hustý :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ta možnost "upravit režimy" tam stoprocentně byla taky, já to měl customized
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    oficiálně uvádí k fotoaparátu, jen tohle:

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj je to možný, akorát já na to přišel až teď při hloubkové kontrole:)) Ono to u některých konkrétních věcí je i tak napsáno - jakože došlo "k vylepšení" nebo "usnadnění". ON i ten režim ovládání jednou rukou už tam byl, jen teď to jde nějak jednoduše. Jenže já, tím že jsem to nikdy nepoužíval, ten posun neumím zhodnotit, nebo je to pro mě úplná novinka:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ad ty foto veci: vetsina z toho cos zminil uz byla v drivejsi verzi (premisteni shutteru, selfie dlani, qr kody..) nebo? ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: co by ještě mohlo být zajímavé...Byla přidána funkce koš (známá z galerie) i pro "moje soubory" a "kontakty"...čili když něco smáznete, máte 15dnů kdy se to dá zase obnovit z koše
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jo samozřejmě jsou tam další vychytávky pro Bixby (což mám zakázaný) a pro hodinky a další příslušenství (nemám)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: BX actions funguje normálně, kalkulačka má více převodů jednotek:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak v krátkosti po jednom dnu používání:

    1) všechno běhá normálně, nenarazil jsem na problém (u nyxdroidu mě to jen upozornilo, že nebyl optimalizován pro tuto verzi Android, ale funguje v pohodě). RAM zatížený stejně jako předtím (cca 50%)

    2) co mě překvapilo je baterka. Nabíjel jsem včera v cca 21h do plnejch a teď mám 52%. To je u mě nestandardní - běžný je tak 35%. Vzhledem k tomu že jsem s tím telefonem teď dělal trochu víc, čekal bych to spíš naopak. Ale závěry z toho nevyvozuju...je to jeden cyklus

    3) whats new?
    - prostředí foťáku...v zásadě se jen změnily ikonky, trochu se to proházelo. Nastavení režimů jsem měl přizpůsobený, takže teď to mám jinak
    *tlačítko závěrka (spoušť se teď dá jednoduše přemístit)
    *selfie se dá udělat bez držení telefonu - stačí mu ukázat dlaň
    * něco s QR kódama - nepoužívám
    *panorama foto jde dělat i vertikálně:)) (asi když stojíš pod kurevským stromem:))
    *nějaký vychytávky skrz focení během natáčení videa

    - vylepšilo se a zjednodušilo vstoupení do "režim jednou rukou" (mám S10e = nepoužívám)
    - můžete dávat nálepky do kalednáře - ehm:))
    - vylepšený režim digitální pohoda
    - dynamická zamykací obrazovka (střídají se tam obrázky). Neměli jsme to už předtím? (nepoužívám)
    - více možností během hovorů. Okno s hovorem jde úplně zmenšit a kamkoli přesunout = jde dělat s mobilem i něco jinýho - více věcí najednou
    - nastavení oblíbeného pera (nepouzžívám)
    - ovládání kurzoru klávesnice- pro mě top v zásadě je to jakoby do klávesnice přidali šipky
    - nahrávání obrazovky - je to jako prinscreen, ale video. dá se do toho i malovat atd. Jako je to hezký, ale nějak nevím k čemu v praxi
    - vylepšený Odkaz na windows (nepoužívám)
    - možnost v prohlížeči znovu vrátit omylem zavřené karty
    ________________________________________________________________________________
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HORST_FUCHS: S mym tenkym obalem to fungovalo dobre, QI je nekde na pul cesty mezi stary 5V 500mA a novym USB3

    Chce to kombinovat s drzakem ci kolebkou
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ se blíží, prozrazuje to sám Samsung | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...ky/bezdratova-sluchatka-galaxy-buds-se-blizi-prozrazuje-to-sam-samsung-39593

    Ale tohle by bylo fajn, ty současný Galaxy Buds mám a jsou fakt pohodlný, ale to aktivní potlačení hluku bych fakt ocenil...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: sakra...tak to si ještě asi pěkně počkám s tou českou distribucí... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: EU distribuce (nordic countries) :)

    to je snad poprvý co něco nemám jako poslední. (krom cz t-mobile samozřejmě:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jak jako? Mně to ještě nenabízí... :O/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak a jdu se pustit do zkoumání:)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    teda asi ne chipset, jak se tomu...ten Onyx :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam