• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: jo, to po instalaci působilo vždycky
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ja sem prave update na S10 nainstaloval a subjektivne mi to prijde rychlejsi
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: takhle napohled mi přijde že je to u tý s10e (cos testoval a té mojí s A10) plus mínus stejný (zkusil jsem hudbu a mapy)

    jak jsem psal, jestli je tam rozdíl vteřina, to pro mě absolutně nehraje roli...kdybys viděl tablety a komp co máme doma, tak ten můj mobil je jako od NASA:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: si vzpomen jak rychle se ti oteviraly aplikace, to je docela brutalni rozdil a maj to tak vsichni kamosi, co maj S10 radu. Ja nastesti nahral video, kdyz sem mel doma prvni den S10E a S10, muzes si to tady dohledat a porovnat si rozdily rychlosti otevirani tech aplikaci s tvym, ale varuju te, nedelej to, budes nasranej, ten rozdil je znatelnej :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj chápu...mně baví ty nový věci, tak nějak celkově. Upgradoval jsem na vyšší android už celkem 4x (myslím) a to zpomalení jsem nezaznamenal. Ale já s tím nedělám žádný náročný operace, takže to případný zpomalení ani nepostřehnu - to by muselo být o 50% abych si všiml:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: to ja delam pokazde, vzdycky zazalohuji a po po aktualizaci resetuji FS
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: po kazdym velkym updatu je idealni udelat hned tovarni nastaveni..pekne se to tam porovna..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: mne už jí to nabízí taky ale já do ní nepůjdu, chci mít ten telefon ještě chvíli rychlej. A každá major aktualizace telefon zpomaluje. Ne možná po updatu, protože to je jak nová instalace, ale vždycky stačí cca měsíc a člověk si všimne, že je to pomalejší než to bylo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: konecne někdo s kym si o tom budu moct povídat!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Hurá, tak už se mi na S10 stahuje ta aktualizace s Androidem 10! :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: co tohle může být za technologii? Ale jinak pecka teda
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych to vyfotil, ale nemel sem cim, mrl sem jrn ten fotak a dron. Ta folie byla tema drapkama na ovladaci roztrhana na osmi mistech, normalne se to odlupovalo. Ted na ni neni nic. Nechapu to.
    Normalne sem ji chtel odlepit a vyhodit, az tak byla na sracky...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :)) Nj ale to bys musel dát i tu předtím:D To jsi měl přes to pár vlasů a myslels že to jsou škrábance!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nic tam kua není! :))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: nevím, každopádně si to nevymýšlím, takze to je pravda :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: WTF??? Jak je to možný?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SEX!

    Musím říct pěknou věc o té fólií z Paladia: sem včera jel natáčet dronem a zapomněl sem že mám na mobilu tu fólií a ten mobil se nasouvá na remote toho drona... má to takovy tvrdý plastový grabbery ktery ti silou drží zespoda i zezhora mobil. Vytáhl sem to po natáčení a ta folie byla rozřezaná úplně na hadry. Propadl sem depresi :) pětikilo v prdeli že jo. No nic, tak sem ho dal do kapsy a jel zpátky domů. Doma sem telefon vzal do ruky a na telefonu ani šmouha, ta fólie se celá zacelila zpět, není to VŮBEC poznat. Hustý :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ta možnost "upravit režimy" tam stoprocentně byla taky, já to měl customized
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    oficiálně uvádí k fotoaparátu, jen tohle:

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj je to možný, akorát já na to přišel až teď při hloubkové kontrole:)) Ono to u některých konkrétních věcí je i tak napsáno - jakože došlo "k vylepšení" nebo "usnadnění". ON i ten režim ovládání jednou rukou už tam byl, jen teď to jde nějak jednoduše. Jenže já, tím že jsem to nikdy nepoužíval, ten posun neumím zhodnotit, nebo je to pro mě úplná novinka:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ad ty foto veci: vetsina z toho cos zminil uz byla v drivejsi verzi (premisteni shutteru, selfie dlani, qr kody..) nebo? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam