• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HULIK:
    - ten hovor za jízdy me zaujal hodně.! To funguje i při zamčené obrazovce? nebo na to musíš klepnout?

    - SMS můžeš diktovat? Šel by i whatsapp? ( SMS posílám jen DPT 32):)

    - to ostatní bych asi ve finále stejně dělal rukou...akorát sqmsung musis by to ovladalo? to by se v autě hodilo...

    ( ptám se asi jak retard, ale nikdy jsem to proste nepoužil. nevím ani základy jak se to používá. Vždycky jsem myslel ze stejne musím do menu a něco zpustit kam se diktuje ...takže jsem dosel k závěru ze to ušetří tak jed3n klik navíc. teď přemýšlím ze bych si to zkusil)
    HULIK
    HULIK --- ---
    TEKKIT: Vytocit hovor za jizdy v aute, napsat sms, zeptat se na neco aniz bych to musel tukat, nastavit si budik jednou vetou, spustit aplikaci kterou nemam na uvodni obrazovce bez hledani ....
    Celkem dost ...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    na co používáte ten Google asistent? V praxi ...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    HELVETE: u mě stále stejné...funguje hodně dobře...
    HULIK
    HULIK --- ---
    VOJTASAN: Dnes byla aktualizace google a nic nevyresila ...
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    HULIK: Okej. Dík. Ona to taky asi dost pravděpodobně vyřeší další aktualizace. Tak počkám a uvidím.
    HULIK
    HULIK --- ---
    VOJTASAN: Neda, jakmile znova aktualizujes problem je zpet ...
    Ted vyzkouseno.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    HULIK: No a když dám potom znova google aktualizovat, hodí to zpět do té chyby? Nebo prostě je potřeba používat tu starší verzi a neaktualizovat?
    HULIK
    HULIK --- ---
    HULIK: Pokud by někdo řešil take problém s asssintentem tak to zpusobila asi pred tydnem aktualizace aplikace google, staci dat aplikaci google odinstalovat (aktualizaci) a vse zase funguje :-)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    SSTTAANNAA: Tak zrovna ten otisk mě neuvěřitelně dere na jinak super telefonu. Tlačítko je na mě vysoko a přesnost tragická a ještě jednou tragická. Na žádném jiném telefonu se čtečkou, iphone 6S, 8, S 20e, Essential jsem neměl žádný problémy a tady si velmi často zablokuji biometriku, otisky jsem dělal několikrát, různě umyté prsty etc. Kdyby ji dali na záda v normální velikosti, tipuju, že by to bylo taky ok. Pro mě fakt peklo. A protože je to služební phone a můžu si ho s někým vyměnit, půjde pryč. Až tak mě to ničí.
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj lidi před pár dny mi na OK Google začal na S9 reagovat google asistent, který mluví jen anglicky a české příkazy neposlouchá a dokončení konfigurace hodí chybu, logicky protože češtinu nepodporuje.
    Nevíte jak vrátit zpět aby reagoval na české příkazy? Teď to dělá jen když ručně kliknu na mikrofon v google liště, což je na nic?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: snad nic, doufejme...teda vycházím z toho že na S10 to nic zlého nevyvedlo...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    na S10e už mi pár dnů visí update na Android 10, co se posere,až ho provedu? :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Tak po dnešní update na S20U už foťák ostří jak má. Citelně se zlepšilo ostření na blízko. Sice jako po dvou měsících od začátku prodeje, ale tak budiž :)
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HORST_FUCHS: tak ještě to může být úplně vybitý a už úplně nefunkční konektor, zkoušel jsi bezdrátovou nabíječku? to se mi nedávno stalo na mém starém S8
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    HORST_FUCHS: a je tam vidět, že se to nabíjí aspoň?
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    HORST_FUCHS: cirou nahodou hard reboot nezabere? (dlouho, cca 10s, drzet power tlacitko + volume down)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HORST_FUCHS: jo,ženě nějaká A6 neo tak něco, ale nějaké signály také byly..( po záruce), koupili jsme jinej telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DWAY: to je jasný, když Ti za to někdo těch 13 dá.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: fair enough, ale mi se to ocividne neoplati prodat levneji :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam