• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: cenovka děsivá:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak jsem si dneska polaskal v ruce Note20 Ultra a je to král!

    - ta bronze barva je skvělá, matný záda boží
    - uspořádání zadních fotoaparátů nádherný (ve srovnání s S20 ultra)
    - ten S-pen jsem nikdy nějak neřešil, ale musím uznat že je to pecka (citlivost atd)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: trochu jsem se rozlobil a vida že to jde:D

    https://www.datart.cz/...EiwA4whRB0Lcv_8OAPeYgm-WZRQr3uJLGaiuhn14DynZswtQnE4SG5zCwa5raxoC2hEQAvD_BwE

    (akorát koupit si ho před třema dny tak mi jebne
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: mimochodem používáte někdo Aod Notify?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAVARA: já to mám přemapovaný přes BxActions:

    jedno stisknutí - otevření aplikace fotoaparát
    dvě stisknutí - screenshot
    přidržení - svítilna

    ...ale:

    1) byl bych rád kdyby to šlo systémově
    2) byl bych rád kdyby všechny věci ohledně Bixby šly vyházet (nejen zakázat)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKIT: jj, konečně si to namapovat na něco použitelného :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Store je super proTizen, ja hlavne doufam ze Tizen zustane. Apple > Tizen > Garmin > pile of shit > WearOS :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MCKIDNEY: store mi bude taky trochu líto, ale předpokládám že to co používám bude v playstore...

    Něco tak krásnýho jako že zmizí Bixby, ale zůstane ten button aby si tam člověk mohl dát něco užitečnýho si nebudu představovat abych pak nebyl zklamanej:))
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Ocekavam ze bude obdobny. Me vadi ze Google si data uchovava, prevadi na text s ohodnocenim kontextu a intonace. To si pak schovava roky pod tvym GMail co musis mit na kazdem Google App enabled telefonu.

    Vykradat GMail je tak snadne, ze uz ani nezalezi na tom jak moc duverujes google.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Sluchátka Samsung Galaxy Buds Live rozebrána. Baterky půjdou vyměnit snadno | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...hatka-samsung-galaxy-buds-live-rozebrana-baterky-pujdou-vymenit-snadno-41450
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: no, já vlastně Bixby používám jen na nastavení odpočtu, nejčastěji když něco vařím aby mi to prostě zazvonilo že už uběhlo tolik a tolik minut a nemusel jsem to hlídat na hodinkách...

    předpokládám že Google asistent snad tohle umí taky...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Bixby a Galaxy store je next. Store me mrzi a Bixby jsem sice nepouzival, ale kdybych duveroval online assistentum, tak radeji nez Google. Ted jenom cekame na dohody o vyrovnani mezi Google a Samsung.

    TEKKIT: Uzz Android 2 existuje podpora pro tohle skrze App a konecne to mame na ofiko.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Zajímavost:

    Po srpnové aktualizaci se mi v telefonu objevilo tlačítko"Nearby share" - jedná se o zajímavou alternativu k "quick share". Quick share totiž lze využít pouze mezi dvěma zařízeníma Samsung, zatímco tahle nová fíčura by měla fungovat mezi jakýmkoli zařízením co má android Marshmallow a výše! Me gusta

    Jak sdílet cokoliv s Google Nearby Share. Rychle a jednoduše
    https://www.svetandroida.cz/google-nearby-share-sdileni-nablizko/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ONLY_Q: POZOR! Samsung ukončil podporu mirrorlink!
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    máte někdo zkušenosti s S20 a android auto a mirrorlink??
    Díky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Tam asi čistě záleží na tom jestli chceš S-pen nebo ne, ten zbytek funkcí bude podobný...a desítka teda má lepší foťák...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: na rozdíl mezi note 9 a 10e
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jako odhad je to dobry - vodeodolnost je rozhodne pro me neni priorita. Odolnost je dobra od S5 a ta mela i vyndavatelnou baterku :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SELECTOR_IX: Nevim na co narazis? Oba maji zaplaceny stejny rating a mnohdy by prezilo i nizsi rating bez problemu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: plus pro tebe není podstatná vodotěsnost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam