• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: jo ale s20 nestrelim o moc vic nez 10 imo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: já nevim no...u mě jde taky o to že teď ti S10e mám šanci relativně slušně střelit (což považuju za nutnou součást transferu)...za rok bude za 4k víšco. Ty máš rok náskok
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: ja prave jedine co me trochu laka je ten 21 ultra protoza mam jen 20 takze by to byl "slusnejsi" upgrade. Ale fakt nevim.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: je potřeba si uvědomit že ten S10+ je sice 40 místo, ale až do 15 místa jsou ty rozdíly minimální
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: mimochodem mě překvapuje ten Fod za 50 litrů....
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Jinak jsem si tady pro vás dneska připravil takovou věc, která v podstatě názorně ukazuje jak Samsung vyklízí pozice na poli fotoaparátů v mobilních telefonech. Vycházím z žebříčku na tom DxO mark...

    1. Huawei Mate 40Pro+ 139bodů
    3. Xiaomi MI 10 Ultra 133b
    5. Iphone
    8. Vivo
    9. Oppo

    10. S20 Ultra 5G 126b

    11. Honor
    18. Note 20 120b
    19. Note 20 Ultra 120b

    20. Pixel

    25. S20+ 118b
    27. Note 20 Ultra (snap) 117b
    28. Note 10+ 117b
    29. Note 10+ 5G 116b
    30. S10 5G 116b
    32. S20FE 115b
    40. S10+113b
    41. Note20 (snap) 112b
    51. Z Fold 2 (snap) 109b

    To si samozřejmě může každej přečíst, ale já jsem to za vás i spočítal a je to takto přehlednější. Tmavě jsem udělal loňské modely. Snapdragon jsem označil, zbytek jsou různé Exynosy. Dal jsem tam rovněž vždycky první model od jiných značek (abychom viděli kdo nám dává na prdel:/). Tam nevypisuju ty detaily - orel much nelapá!

    Moje závěry:
    - V první desítce máme jeden model, to je strašný
    - jediný kdo má potenciál tam nakouknout je S21 Ultra
    - S21 a S21+ mají stejné foťáky jako loni, což byl provar (S20+ 25 flek). Takže čekám nějakých 120b. Já to nechápu, jak psal správně Dragon, pro spoustu lidí je to stimul k nákupu...je to Samsungu jedno?
    - Slavný Snapdragon konkrétně na kvalitu fotek nemá vliv (naopak). Čili pokud letos Samsung vymakal exynos, nevím zda čekat nějaký zlom.
    - Opět musíme dát za pravdu Dragonovi. S10+ ve své době ten žebříček vedl. A ještě dneska po dvou letech, i když je na 40. místě - pořád má 113 bodů, což je v podstatě to samý co S20FE...5G varianta S10 si vede ještě líp
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: přesně tak, vlastně ten vztah k novým technologiím je jediný proč to vůbec řeším:) Jinak ta S10e by mi mohla takhle sloužit x let samozřejmě...

    Já si říkám, že někdo si zase koupí alu kola na auto jedno za 5000,- což je pro mě nepochopitelný, já mám 3 snowboardy a dám klidně 15k za telefon, což si zase klepe na hlavu on:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HELVETE: právě no...+ ještě je tam ten fakt, že Samsung tradičně během prvních tří měsíců "dodává" různý softwarový opravy. Nevím teda jak to má Iphone, ale pokud se má hodnotit finální fotka, tak jak znám Samsung, tak tohle ještě finále není
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TEKKIT: Jj, ale to je asi zbytečný. To Samsung video je mnohem lepší a fotky jsou trochu o preferenci přístupu. Z těch ukázaných tady bych si spíš vybral iPhone.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja sem programator, rad se hrabu ve vecech, nemam rad kdyz me mobil limituje co muzu a co ne. A tim nemyslim nutne root, ale proste uz jen to jak slozite bylo zmenit stupidni vyzvaneni.

    Nemluve o tom, ze bych pak chtel pustit nejakou automatizaci, appky ktere muzou vykresit neco pres jine appky a podobne.

    A hlavne mam vsude windows, takze dalsi vec by byla stupidni quicktime crap a podobne. Nemam nic proti iphone jako takovemu, je to docela dobra masina, ale proste to neni pro me. Stejne jako Mac treba.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: a co te na tom stve? mne hrozne vadilo to, ze ty aplikace jakoby nesahaly na disk, treba uloz.to nebylo schopny neco stahnout dokud sem si nenainstaloval nejakej cloud disk, kam to mohl hrnout, nechapu fakt...
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja zkousel svého casu iPhone 7 od kamose. Vydrzel sem asi dva tydny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: presne, cumim tu na tech 32 tisic, co sem mel na ten telefon nasetrenej za lonskej rok a nevim co s nima :))
    ja skoncil u iPhone 4, tak sem si rikal, ze bych tomu dal znovu sanci, ale pak sem si nasel kolik stoji iPhone 12 Max Pro a zase sem se uklidnil :))
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja se snazim přesvědčit sam sebe hlavne.... Zavislak na novych technologiich :D

    Nejhorsi je, zes mel pravdu. Pokus člověk nezkousne iOs tak tu neni konkurence v tuto chvili.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: same here :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    haha ja jsem premyslel co pouziji jako duvod pro odebrani podpory pro A11 v S10 :D
    Tedka seberou kompilaci lidi ze Snezky a S10 zastara :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: recenze hezka, ale ne, letos si nekupuju novy telefon :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: tjn:) Ale na Samsung community psal kluk co nevěděl a byl s tím na výletě na sněžce...a všechno má ve stylu Nevillova kočka:DDD

    tvl
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: teď při lockdownu na HO mi to zas tak nevadí, to fotím maximálně z nudy figurky Funko Pop co mám na stole :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PSA: Stable Galaxy S10 Android 11 One UI 3.0 update has been pulled - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/stable-galaxy-s10-android-11-one-ui-3-0-update-pulled/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: ;))

    na ty fotky bude opravny balicek;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam