• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LAUNCHER: Baterka: to je určitě validní argument, na druhou stranu podle prvních testů je ten rozdíl spíš marginální.

    While 45W charging is faster, it’s still not that much faster than 25W charging. For example, at the 20-minute mark, the S22 Ultra charged to 45% with the 45W charger and 39% with the 25W charger. After half an hour, the difference with the two chargers was merely 7%, and 0-100% charging time was just around four minutes faster with the higher wattage charger.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: My 2¢:

    Velikost:

    Souhlas. Rozumim tomu z druhe strany, miluji velke telefony a nesnasim kdyz mi nekdo tlaci male. Proto pochopim, ze ty budes stejne nastvany, kdyz ti nekdo bude tlacit vetsi nez potrebujes.


    Baterie:

    Resil bych hlavne krizivku "mam 0 a potrebuji co nejrychleji odejit".

    Tzn jak rychle nabijes rekneme prvnich 1000 mAh.

    Uz jen kvuli te vetsi baterce to stihnes rychleji natlacit do plus, protoze pri te kapacite to nabijeni pozdeji zpomali.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LAUNCHER: Aha, jo tak to nepotřebuju, ale chápu že to může být pro někoho deal breaker
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: UWB - Mmj za par mesicu chci upgradovat moje chytre zamky na UWB. Pak se ti to proste otevre samo, kdyz jsi pobliz a zaroven zvenku dveri.

    Casem se pres to chysta ovladani vsech moznych zarizeni, na ktere proste ukazes mobilem a na displeyi vyberes co s tim delat.

    Atd atd... ma to byt stejne velka vec, jako dneska bluetooth.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Já sem objednal S22, plus je na mne moc velký, často potřebuju telefon ovládat jednou rukou. Nabíjení 25W by neměl být problém, baterka je menší takže čas bude podobný. Vydrz asi bude menší. Ale nejsem žádný power user, S10 mi v pohodě vydrží do večera.

    Pro mne je stěžejní dobrý foťák, asi bych vzal iPhone 13 pro, ale těch 12 tisíc navíc si úplně neobhájim.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LAUNCHER: Má UWB u nás nějaké využití?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Že bych prodal s10e s novou baterkou? :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ONLY_Q: My 2¢:

    Plus, protoze:
    * O 20 pct vetsi baterie: 4500 vs 3700 mAh.
    * Rychlejsi nabijeni: 45 vs 25 W.
    * S22 nema UWB.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Repracky - Zkousel jsem to proti Xiaomi 11 Ultra, ktera me pred rokem reprackama dostala (na pomery mobilu). Prijde mi to na stejne urovni, coz je super, o tohle bych nerad prisel - poustim si takhle z mobilu podcasty, treba kdyz se holim.

    Ostatne na Xiaomi je napsane Harman Kardon, ktery patri pod Samsung. Na Samsungu je pro zmenu napsano AKG, coz je ~ to same :-)
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    já se ještě rozhoduji jestli S22 nebo plusko... a fakt nevím..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Zaver - system dobry, fotak dobry, stylus se mi obcas opravdu hodi... Zbytek odpusteno.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: to vypadá náhodou dobře :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Fotak - je to masakr a je mi uplne jedno jak to dopadne v DXO nebo u YTubers.

    Mmj nejlepsi portrait mode ktery jsem kdy kde jak videl. Jedna jako druha takhle nejak.

    ID Dragon odpusti, zakazky nefotim a cit na to nemam 🙂

    A ten stylus, kdyz je potreba neco nekde opravit a nechcete "az na compu" 😄

    Tesim se na cesty, libi se mi cestovat na lehko, bez fotaku na krku. Tady uz to nevnimam jako problem a to vcetne fotek ratolesti.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Nevite prosim jaky je pro S22 rozdil v rychlosti nabijeni mezi USB PD nabijeckou, v mem pripade napr. tohle:

    Xiaomi GaN Charge Type-C 65W - Nabíječka do sítě | Alza.cz
    https://www.alza.cz/xiaami-gan-charge-type-c-65w-d6236731.htm

    oproti originalni 45W nabijecce Samsung?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Btw podle tyhle recenze mají exynos varianty lepší výdrž než S21, i přes menší baterku u non-ultra verzi https://www.computerbild.de/artikel/cb-Tests-Handy-Samsung-Galaxy-S22-Test-Review-31196893.html#-80949954 .
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Vyreseno.

    Nejdriv jsem vypnul opavneni lokace pro Waze a pro Maps a pak ho znova zapnul na "all the time".

    Mozna se spatne prenesly aplikace nebo opravneni tech aplikaci z predchoziho mobilu.

    Uff, jsem se docela lekl 😅
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Waze bez GPS. Zkusil jsem ji preinstalovat a stejne. V google maps se to nezobrazuje, ale prijde mi ze tez bez GPS. Napady co s tim? Nebo spatny kus a mam jit do reklamace?

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EMBI: Jdi do toho a udělej si radost 👍
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: jjá jsem teda taky počítal, že bych musel po všech těch výkupech a prodejích nakonec doplatit asi 8k. Ale to jsem dělal pro zajímavost, nešel jsem do hloubky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EMBI: a ty jsi s něčím u S21 vysloveně nespokojený?

    (já už jsem držel v ruce tři klasický S22 a je to prostě jen v malých detailech vylepšená S21. Žádný důvod k upgrade. Pokud bys měl S10, nebo S20 není co řešit, ale S21 je prakticky to samý. Jestli tě to vyjde na pár korun, tak ok, ale imho je to jen takový "fanouškovský krok" (což chápu a respektuju:)))
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    EMBI: Jak to myslíš na pár korun? Můžeš to rozepsat. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam