• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: je super vsechny sve stranky drzet v rovnovaze.... kdyz je nekde pretlak tak vyrazit do lesu, do hor, zajamovat si s kamosema nebo treba nastipat hromadu dreva..... kdyz vezmes spatnou stranku jako palivo do sveho pohonu tak to krasne funguje.....nejvetsi nepritel nechlastani (neprezirani, nesmazeni atd.) je nuda.....
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Je jen na Tobě jakýho vlka v sobě nakrmíš,občas to jde i jinak,přeživší je logicky ten,kterému věujeme větší pozornost,samozřejmě ta temnější strana našeho bytí si vždy najde skulinkuve formě mnoha tváří,jsme "jen" lidé,hlavně jde o to aby se nesežrali:) a nečinit to,co nás činí nesvobodnými,ale ba naopak činit to,co chci a ne to,co vím,že bych beze sporu neměl,je to něco mezi hledáním a sbíráním...Opravdu je to ta již známá Bonboniera z Foresta,občas to není snadné,ale co je v relativitě?Má to tak být a věřím v to,jak praví Seneca,že každá velká ctnost potřebuje svůj čas,péči a trpělivost...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Soul II Soul - Back To Life - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TB54dZkzZOY
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    HOFFMI: Jednoznačnej Hápšt a paleczech nahoru Kamaráde:)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MYSHE: Rozhodně je to dobrý,protože člověkovi se trošku rozední a zjistí,že to bez tý permanentní intoxikace neni až tak zlý!Nikdo se nebaví o tom,že je to loterie!Já mám dnes 111.den bez opilosti a je mi náramně,přestal jsem se bát toho cítit se od přírody dobře a jak je mi kua dobře.O víkendu jsem byl na dvou Techno Parties a zjistil jsem,že mi nedělá problém celej večer pít vodu.člověk se krááásně pročistí,zakalí si na Rychtičku a druhej den mu je jak kdyby se vrátil z Hor!Nepití alkoholu mě překvapuje čim dál víc,přináší to ve směs jen a jen klady,nepočítaje občasný chmury,depky z toho,že jsi tak trochu jiný:)Každopádně chlast Tě v případě neumu konzumu připraví dřív nebo později o všechno na čem Ti v životě záleží...
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    HOFFMI: Otázka je, jestli je to výhra, pokud tam nechceš zůstat na trvalo. Podle mě to vhodný neni. Myslim, že nikdo se nezbaví toho svýho démona díky špatný dostupnosti nebo zákazům..

    Btw ahoj, já jsem myshe a už 35. den nepiju. :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HOFFMI: restrikce sou na kokos
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    Jako v rámci toho alkoholismu je celkem dobry nekam odjet, treba do zeme, kde ten chlast neni tak dobre dostupnej a levnej jako u nás. Docela jsem to v poslední dobe, no spíš v posledních deseti letech, taky preháněl...Ne, že bych byl nejakej notor, kterej se potrebuje nalejt, ale práce v pohostinství, kámoši, furt něco někdo slaví atd...No proste porad velka sranda. Nikdy jsem nechlastal sám, ale v rámci toho, že jsem spolecenskej clovek a když se s nekym potkam, tak jdem do nakyho podniku a clovek si kolu neobjedna, že jo..pak zjistim, ze sem se zrubal trikrat do tejdne, furt ty kocoviny hnusny..No a odjel jsem ted do Austrálie, nejspíš tady nejakej cas pobudu, jsem tu skoro tri tejdny a teprve vcera se mi povedlo trochu se nalejt...dělaj tu s tim tady strasny psycha, chlast se prodava jenom ve spešl obchodech, ty zaviraj v devet vecer, prisnej zakaz pití na veřejnosti, v hospode posledniho panaka dostanes v jedenáct, když jevíš známky podnapilosti, ríkaj tady tomu intoxicated, tak te proste vyvedou a cau. Pivo velky toceny, kdyz ho vubec maj stoji cca deset dolaru, a dostanes ho v hospode, kde se podavaj jidla. Neexistuje pouze putika, kde ti nalejou. A kdyz te vyhodej, ze zaviraj treba v patek vecer a ty nemas doma zasobicku nejakou, tak ikdybyses na hlavu stavel, tak neni sance se proste napít..Lahev bezcenny finský, stojí v tom shopu ctyricet dolarů, tzn. osumset kč..Ted jsem byl na kurzu jak zodpovedne podávat alkohol, bez toho tady v pohostinství pracovat proste nejde a jako pro čecha docela husty no..trvalo to sest hodin a celou dobu ta pani vicemene delala bububu...pani se pak ptala, jaktoze se tady takhle pije a vsichni prej, ze pro to, ze je to dostupná a levná droga :) Bych jim prál videt jak to chodí u nás, clovek se zbourá vsude a za cenu jednoho piva tady...Myslim si, ze je to i celkem kontraproduktivní, páč o vejkendech, lidi nakalený, ale nedokalený chodej po ulici, řvou, delaj hroznej bordel, místo toho, aby spali v klidu na stole treba, perou se jak dementi, vsude benga, nablito a nezbejvá jim nic jinýho, než jít domů a to se jim samozrejme nechce..hlavne jak to do sebe strasne rychle hrotej, aby to stihli se nakalit a jeste to moc neumej, blejou pak po stolech a vsude jinde.no nic to by bylo zase na dalsi pribeh..takze takhle to tu chodi no..proto si myslim, ze je to tady docela dobra odvykacka..muzu doporucit.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    comong soon...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: neni problim si cimkoli obcas rozsirit obzor (hudebni, vizualni atd...) ale musi to byt jen povzneseni, napojeni, jiny uhel pohledu atd....nikoli si udelat zatemneni, zapomenuti, totalni vysrackovani.... je to asi takovej rozdil jako si improvizovat s polu s vesmirem na kytaru, nebo s ni nekoho umlatit....
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Je to k nevíře,ale 12.12.2012 to bude 100 dní bez Ebriety a lá Dylina,těch 100 dní stálo za to,protože jsem si za tu dobu vytvořil vůči sobě absolutně upřímný vztah,což kolikrát supportuje mou vrtkavou sebereflexi.Člověk je velmi pozoruhodný v tom,že má sklony k tomu si sobě samému něco nalhávat!A vytváříme si takovou mlhu,potažmo chiméru!Je až geniální,co všechno a jak jsme schopni si okecat:)Každopádně,když se člověk podívá sám sobě do očí a přestane si lhát v rámci sebe sama,věci se mají jinak!Neříkám,že jsem se neměl kolikrát chut vylejt jak váza,ale nestalo se,protože vím,že bych neměl a stojí mi to za to:)Absolutně nesouhlasim s Nešpořinou,že by se člověk měl vyhýbat tzv:"spouštěčům"/Hospodám,clubům atp./,chodím stále na ta samá místa,možná i víc a i když je občas frekvenční rozdíl nesnesitelný,ještě stále ma to baví:)Problém neni v pití,to se samo nepije,když už problém je,tak je bezpochyby v nás.Je vskutku velký kumšt pracovat s vědomím a sebou samým jak se patří,učíme se každý den.Toužím po klidu a harmonii takové,abych nepotřeboval vůbec nic pít,kouřit cokoli...ale bůh ví,jediné,co vím,že mě i mnohé z nás snad bohudík čeká ještě dloooouhá a výživná cesta:)Nepřendanu zdar:)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    RATUS: víš kdo je Roger Scruton??
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    huleni opravdu neni ta demonicka nebezpecna droga jak se nam nekteri politici snazi nakukat, ale...

    Během prohibice ubylo násilí, pachatelé si nemohli dát panáka na kuráž - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/prohibice-a-kriminalita-0s3-/krimi.aspx?c=A121119_131055_krimi_zep
    RATUS
    RATUS --- ---
    GENERALLZ: Autor by se měl alespoň trochu seznámit s tématem, než něco takového vypustí, doporučená literatura http://www.kosmas.cz/knihy/158140/vino-a-vinarstvi-v-dejinach-islamu/
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VLADIMÍR DLOUHÝ - 3) v baru a na záchytce - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=tbzepjiAj8M
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    GENERALLZ: Evropa mela zase stesti, ze sem byl dovezen caj a kava.... jinak by se tu svorne vsichni uchlastali :o)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    Všichni dobří, moudří a laskaví myslitelé všech dob byli rozumnými pijany vína, připomíná Scruton. Včetně těch nejslovutnějších středověkých myslitelů a poetů islámských, které dnešní islám ke své (a naší) škodě sám sobě zatajuje, ale kteří byli hnací energií jeho největší kulturní slávy. Ne náhodou ve víně pijeme arabský „al-kuhul“, jehož jméno znamená esenci, vnitřního ducha, oduševnělost. Naučme muslimy opět pít víno a bude mír, nabízí Scruton řešení střetu civilizací.

    „Víno správně podávané všechno zpomalí, nastoluje rytmus jemného usrkávání místo chamtivých hltů“, napomíná Scruton ty dnešní víno urážející chlastouny. V klasickém tradičním způsobu pití se víno „uctívá a vychutnává“. Když se lidé spolu posadí k vínu, „opakují si ve svých duších onen původní čin usídlení, který nás nastavil na cestu k civilizaci a vnukl nám řád sousedství a vládu zákona.“
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Tři veteráni - Není nutno - Zdeněk Svěrák & Jaroslav Uhlíř - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=O4EfF94uMJI

    BOHNICKEJ EVERGREEN:)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    malem bych zapomel......nelituju prokalenych let...protoze me dostaly tam kde jsem ted a to me opravdu bavi :o) ...a daleko lepsi je poradne zakalit brzo nez objevit krasy chlastu ve 40...

    a este jedna vec...chlast je nejbrutalnejsi startovni droga....na cokoli...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    nedavno 3 roky bez chlastu....

    par postrehu od alkace kterej byl takhle dlouho strizlivej naposled na prvnim stupni zakladky :o)) a prestal chlastat tesne na hrane...

    - chlastani zabira hrozne casu, takze kdyz chlastat prestanete stihate spoustu veci (pro lidi co se nudi je o to tezsi nechlastat...to nastesti neni muj pripad)

    - frekvence navstev hospod se snizila z obden tak na jednou za mesic, dva ( na neci narozky, konzert atd.... ) bez chlastu se nekolikahodinove stale stejne opilecke plky nedaji vydrzet :O))
    kamose zvem na kalburadsi domu nebo na chatu kde muzem i varit a x hodin hudebne improvizovat, udelat dobry kafe a dat si vklidu speka

    - alkoholik zije s chlastem...partner, rodina atd jsou az na dalsim miste...

    - kdyz je clovek sam ..prestava se chlastat opravdu spatne ... nemam zkusenosti s zadnou skupinovou lecbou..... mam to stesti ze mam uzasnou aki :o)

    - mam velkou tremu kdyz mam hrat nebo neco prednaset atd. pred vic lidma ktery neznam... na to chlast zabiral opravdu spolehlive... ted hraju mezi kamosema
    s obcasnym spickem a je to supr :o)

    - trava, houbicky atd... jsou bez chlastu uplne jiny, cistsi, zajimavejsi (i hudebne) zazitek

    - na zadne jine droze nez chlastu se neda tak strasne nahlas a falsesne zpivat :o))

    - kdyz jsem prepijel kocovinu tak vetsinou ne proto abych kalil ale abych mohl normalne fungovat... nikomu kdo neprepijel kocovinu tyden ...nelze vysvetlit co se s vasim telem deje

    - kdyz clovek prestane pit....pripada mu vylet do mhd , nadrazi narvane ulice atd...jako vylet do nasraneho obludaria.... chlast dava ruzove bryle...

    - kdyz nepijete mate najednou penize a cas na veci o kterejch ste jen plkali u pullitru... napr. el. kytara s kombem stoji jako dva vecery v hospode :o))

    - nemam nic proti lidem co radne kalej (rad jim i nalejvam:o) u kadyho se pozna jestli jeste stoupa k vysinam nebo se uz sune dolu....

    - kdyz prestanete pit..... prestanete se spoustou lidi mluvit....ale zase s nekterymi si muzete opravdo skvele pokecat a este si to druhej den pamatovat :))

    - uz neuvadim vypraveni zazitku vetou "to sem se tenkrat tak vylil, ze..."

    - teprve bez chlastu v indii a nepalu s aki jsem zjistil ze strizlivej (obcas samozrejme zhulenej:o) zvladnu vic veci nez jsem si kdy myslel ze zaziju :o)
    a ze na proziti kras okolo neni potreba bejt vylitej ...

    - nebudu uplne bez alkoholu navzdycky (je to i lek)..... ale demon zustane pohrben...

    ...pokracovani priste :O))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam