• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Hele fakt nechápu, že jedna taková píčovina dokáže někoho tolik rozhodit, a že se to řeší ještě x dní potom. By to chtělo trochu klidu a nadhledu si myslím...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    CLOWNZEPPA: Tobe prijde v pohode se v tomhle klubu ptat na identifikaci konkretniho alkoholickyho napoje???? Neni na to tady dost jinejch klubu? Tohle neni klub pro alkoholiky co maj problem? Jestli ne tak k cemu teda slouzi? Cetl si vubec ten jeho prospevek? :D
    Prave proto, ze na me ten chlast kazdej den z poutacu, reklam, restauraci, divadel, hospod a klubu div nestrika, clovek si rad prijde odfrknout do bezalkoholovy zony (sucha domacnost) a uvitala bych neco takovyho i na internetu, mela jsem za to ze k tomu slouzi tenhle klub. Nikoho neodsuzuju za to ze pije, sama momentalne nedokazu abstinovat. Ale rada sem chodim proto protoze alkohol je (pro me a nejspis i par dalsich co se prochlastali na dno) pruser, a ne skvela vec ;)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ANDR3_I: Právě naopak. To je stejný jako,když bys chtěla, aby zmizely všude ty krásný poutače na skvělý český pivo. Neznamená, že když ty nebo já má problém, že ho maji i ostatní!!! Je úplně jedno, kdo ti, co bude říkat nebo na co, se tě bude ptát. Jde jen o jedno a to uvědomit si svůj problém a hlavně se s ním smířit, což je to nejtěžší! Naopak jako problémovej pianista respektuju lidi, kteří si dokáží hrát s ohněm a nepopálit se jako většina z nás, i když si jedou dirty dancing na tenkém ledě, můj respekt bez pochyby mají!
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Přátelé klid!!! Největší sílu a schopnost žít lze nalézt na dně a to třeba i sklenky kolikrát!!!...Noční můra vás taktéž vzbudí. Byl bych nerad, když by tu někdo někoho usměrňoval ohledně toho, že on pije a jiný zase ne....i špatný a demotivující názor či dotaz mužé mít své kouzlo. Moje koncepce tohoto klubu byla o sdílení samozřejmě v první řadě rad a zkušeností. Nicméně určitě bych se nijak "sekticky" nevymezoval jiným názorům či dotazům...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ANDR3_I: Parada klub minusaru uz i tady, nemam momentalne premiovku, muzu se zeptat za co?
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    ANDR3_I: Je pravda že pár vylitejch klubů jsem tady našel taky , a na fér , docela mě to rozhodilo . Nejsem škodolibej ale přál bych jim jeden měsíc a pak bych chtěl vidět a slyšet ty jejich hovínka . Nejvíc mě dostalo že mě jedna slečna moralizovala v jiný souvislosti , a pak tam najdeš její příspěvky ve stylu dáma hnůj s jehlama sice z aligátora , ale zato od hoven . Jenže takovejch blbů co ti nedodají ničeho jinýho než jejich ubohosti najdeš tuny . A vlastně nemusíš ani hledat , já mám pocit že mají hnízdo všude kam vlezu .
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    VOLEMIKI: Myslim si ze nejsem jedina komu to prislo absolutne nevhodny, vylejvacich klubu je tu tuna, ja sem chodim pro podporu a kdyz je mi nejhur, a tohle fakt zavislymu cloveku s velkym problemem a chuti moc neprida..
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    ANDR3_I: Třeba tady hledal vyjetýho degustátora . Co ty víš chudák chce v dobrý víře pomoci kámošce a sesype se na něj banda .....
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    VOLEMIKI: Jeho kamaradka se poptavala po identifikaci nejakyho chlastu, dal to tu hezky s dlouhym popiskem, myslela jsem ze troli ale asi si jen spletl klub jestli se smazal sam ;)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Utekl mi srneček ale vypadá to že do vás pěkně dloubnul přiblíží mi to někdo ? prosím
    KEB
    KEB --- ---
    KLATIC: tou podporou myslíš to, že ji stále, a podle mne oprávněně, nezlegalizoval? Ne s tímhle názorem nikdy souhlasit nebudu :)
    KEB
    KEB --- ---
    SRNECEK: To má být trolling? Nebo se snad jedná o provokaci? Nebo sis jenom spletla témata? Bože můj...

    Ptát se vyjetejch nebo vyjíždějících alkáčů v české republice na značku whiskey za 2 až pět tisíc je imho pěkná kravina :DDDD
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    KEB: kdyz si pichnes ven kytku a pridas trochu hnoje...nic takovyho se ti nestane.... ale nas stat podporuje mafii a dealer system a tohle je vysledek....
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    V patecni priloze lidovek vysel clanek venujici se tematu mozne prospesnosti alkoholu (sklenicka cerveneho vina na srdce, apod.). Zajimalo by to nekoho, nebo se nemam obtezovat se scanerem? :)
    KEB
    KEB --- ---
    Pokud si někdo jako substituci zvolí trávu tak bacha

    Agresivní útoky a těžké halucinace má na svědomí marihuana z pěstírny  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-agresivni-utoky-a-tezke-halucinace-ma-na-svedomi-marihuana-z-pestirny.html
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: Máš recht zabila jednu co ty ostatní ? Vymřely kočky ? kdyby člověk nebyl zvědavej kde sme ? Jsem zvědavej nestydím se za to . Ptám se , je to netaktní ? Drzé ? Slušně položená otázka , určitě ne . A neboj se nejsem kočka , ale kočičák takže tvé obavy nejsou na místě .
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KEB: bohuzel jo, stresovy faktor v praci. Statnice. Na to se to nabaluje.
    V minuly praci jsem to v tomhle "dotahla", skoro kazdy den jsem vypila doma flasku vina, abych to cely nejak dala.

    Ted me napadlo ze si vlastne nepamatuju, kdy bych si naposledy koupila chlast domu. Naposledy minuly tyden vino a to jsme ve dvou nechali z pulky nevypit v lednice. A vzhledem k tomu, ze muj socialni zivot se limitne blizi nule .... voda a caje to jisti.
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Moji taky, ale zkušenost praví, že zvědavost zabila kočku :)

    ANDR3_I: U nalejvání holek jsem už dávno dospěl k poznání, že alkohol se jim musí dávkovat v dávkách nepřiměřených k mým :DDD

    SA_KRA_: udělej to, aspoň to pročistí vzduch. Teda pokud to není šéf, pak to funguje jinak, bohužel.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    NAMATHUR: Moji zvědavost vzbudilo co jsem nemůžeš napsat ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam