• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    BRETA: Taky dobrý. Mě ten žaludek totiž dělá neplechu už delší dobu. A právě sem chlastal zase nějakou pálenku tak se mi to hodilo až takhle, ale ona bude nějaká divná, protože se mi po ní spouští i krev z nosu což normálně po jinejch pálenkách nemám..
    BRETA
    BRETA --- ---
    me prasknul před trema rukama, když jsem se nehorazne ozral tequilou..jeden den v nemocnici a byl jsem zase dobrej. jo, tou dobou mi bylo 26let ;))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THEMAKARESH: Prosimte neblbni, spousta lidi zije s nelecenym vredem. Tedy aspon do te doby nez jim praskne.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    OTAVA: Já vím, že myslíš jako vtip a že bych tam fakt jít měl, ale já na to nejsem zvyklý chodit k nějakým lékařům, ale teď vážně uvažuji, že bych někam měl zajít, kurva vřed v 29. Super...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    THEMAKARESH: ze vseho nejdulezitejsi je, aby jsi s tim nechodil k doktorovi ;-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: Uznávám trochu sem si chtěl rýpnout a asi to nebylo úplně na místě. Psát sem každé uklouznutí je asi zbytečné, to bych nedělal nic jiného. Jen teď sem dospěl do fáze, kdy sem po druhé za 14 dní (teď ve středu) zvracel docela dost krve (po prvé jí bylo jen malinko). Tak jsem z toho taky celkem rozhozený...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Kdyby to někoho zajímalo, příští týden budu mít půl roku bez chlastu. Oslavím to v Karpatech a i když tam jedu se samýma notorama ;) , vůbec o sobě nepochybuju, bo přesvědčení je kulomet. Poslední dobou je to celkem nuda, jelikož žádné krizovky ani moc nenastávají, a když, stačí nepodlehnout okamžitě a ony ty choutky tak nějak přejdou. Taky to bude asi tím, že bubáci v palici si trochu dávají oraz, třeba tam bude nějaká souvislost s abstinencí, ale možná taky ne. To ukáže čas.
    Nebudu Vás již nadále unavovat tím, jak skvěle si vedu, ale přijdu se podělit, kdyby náááhodou došlo k uklouznutí. Čist si to tu však budu nadále, jsem zvědav, jak se s tím potýkate i Vy ostatní. Kupřikladu SALAMAN by mě zajímal, minule se tu holedbal, že zas podá hlášení a ticho po pěšině :) No, no, o Tobě je řeč -> SALAMAN:
    Nebo to byl jen výstřel do tmy?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    THEMAKARESH: coze? Ja zatim jeste nikde nebyla, jestli narazis na tu lecebnu na kterou jsem nedavno davala odkaz. Jen sem v patek v divadle po mesici zase parila ve velkym, tak moc ze me rano taxikar co me vezl domu ukecal jeste na drink :D myslim ze vic rikat netreba...

    Tohle je klub pro alkoholiky, ne kazdymu se tu dari abstinovat, nerada sem pisu kazdy svoje uklouznuti, staci ze je to dost demotivujici pro me samotnou ;)

    a pokud sis chtel rejpnout neco o vyhozenejch 100k, tak si myslim ze pokud ta lecba nekomu pomuze, tak zadna castka neni zbytecna nebo vysoka. Pokud bych se chtela doopravdy lecit a abstinovat, tak ji na svoji lecbu moc rada vynalozim (v cizine byvaji mnohonasobne vyssi, ona ani ta lecebna v Bohnicich neni zadarmo zejo, jen to za tebe plati nekdo jinej), zelbohu jeste jsem do tyhle faze nedospela
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: a 100k v luftu, a pobavila si se tam alespoň? Omlouvám se jestli to zní moc tvrdě....
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: bingo! :D
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: takže nezvládla?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    SA_KRA_: už jsem to sem psala ale radši jsem to smazala :( :D pošta!!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ANDR3_I: tak co kocko, jak si to zvladla?
    KEB
    KEB --- ---
    MIC: THEMAKARESH: Já jsem se v kouření dostal do fáze nekouření. Mám to momentálně tak, že nekouřím, ale když si zapálím tak vím, že si vykouřím kolik budu chtít a pak zase v klidu nebudu. Dopracoval jsem se k tomu přes postupné snižování dávek :) Hulit jak prasklý kamna a pak ze dne na den je fakt nápor na tělo :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MIC: Jo to je peklo, já to zkoušel několikrát, nejvíc sem vydržel 6 dní, pak sem celej otekl, nakonec jsem se ožral a vykouřil krabku a pak sem splaskl.
    MIC
    MIC --- ---
    tak jsem tentokrát zkusil vynechat pivo i cíga naráz, protože oboje už mě séře..
    den druhý. 90% času nadšení, teď zrovna drtím zuby.
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: plácám tě po rameni :) na after party to můžeš vyřešit následovně: lupni dvojku červenýho do velké sklenice a dolej matonkou, pak už jn dolíváš tu mattonku. Dá se na tom vydržet celej večer :D
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: teď mám v pátek směnu, zatim 4. tejden bez ale zejtra se bojim, protože bude afterparty :( takže moc neválim, zpětně nechápu jak sem mohla dát 8 měsíců bez. Takže jsem si vydupala že už budu v divadle jen jeden pátek z měsíce a snažim se zaměřit na sebe a věci na kterejch mi záleží ;) dá se říct že se snažim dohnat těch deset let co jsem byla v blackoutu :D
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: Jak jsem říkal, začneme se tady scházet :) Co ty jak válíš? v pohodě všechno?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MATHESIK: a nebo jestli to nechceš řešit veřejně tak klidně pošta!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam