• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    5 mesicu a kousek alkoholove abstinence (plus skoro rok a 1/4 bez huleni). Snad to tak pujde dal :)

    Ciga kourim, ale to mne zatim bavi a jsem na cca 5ti za den, takze s tim se nestresuju.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    THEMAKARESH: taky jsem byla ten typ co se vyhejba doktorum jako cert krizi, hlavne kdyz sem sebou opila vzdycky nekde praskla hlavou o chodnik/schody/dopln si, nebo me nekdo zmlatil, boleli me jatra, zvracela sem kazdej den atd. Jenze za posledni dva roky jsem zjistila ze se porad vyplati za tim doktorem jit (dokavad se s tim da neco delat) klidne i zbytecne, nez neco zanedbat. Za ty dva roky se mi to fakt vyplatilo. A to jsem se nazvracela krve ;)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: Hele já mám takovej trochu pocit, že jak já chodím k těm doktorům možná až málo, tak ty k nim naopak možná chodíš až trošku moc. :-)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    a ono kdyz travite dny po cekarnach kde je to nasaknuty strachem a fakt nehezkejma vecma, kde vidite lidi v pokrocilem stadiu roztrousene sklerozy nebo zrovna se zachvatem, tak si clovek hned uvedomi ze prochlastany jatra a pajsl jdou jeste mozna jakz takz spravit, ale tohle uz je jinej level :(

    nemam se prej stresovat tak mam aspon duvod se na vsechno vykaslat ;) stejne se ve finale zjisti, ze to nic neni a je to vsechno jen ze stresu, klasika :D

    ja si totiz zacinam myslet ze piju taky dost proto abych dokazala uvolnit tu krec co mam nonstop..
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    s tou epilepsii se to ma tak ze to neni jeste potvrzeny, doktorce jsem o svym piti rikala a tvrdi mi ze by to nemelo byt z toho ty obtize co mam, terapeut naopak tvrdi ze je to dost pravdepodobny... Ve 4 letech me porazila motorka a nikdo to neresil, pred sesti lety mi ochrnula ruka, celej zivot mam urcity obtize (nejsem schopna udrzet rovnovahu, trefit se do dveri, ruzny tiky a tak, nejsem schopna povolit celist a krcni svaly, bruxismus..) ale jako nebudu si nalhavat ze jsem to tim chlastanim jeste vic nezhorsila a neprilila olej do ohne.. ;)
    kazdopadne kdyz se mi dneska na jednom vysetreni udelalo trochu spatne, rekla jsem si ze dokavad nebudu vedet vysledky (coz bude az nekdy v srpnu, na magnetickou rezonanci jsou hrozny cekaci doby) tak to s tim pitim riskovat nebudu
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB:
    ANDR3_I: Tak jako máš pravdu, zkusit si to dát co vydržím jako teď sem se nenapil asi pět dní a začíná to být docela nepříjemný, ještě k tomu stejnou dobu nekouřím, tak asi tak. Docela bych i řekl, že je to to nejmoudřejší co sem tady od tebe četl. :-) Mám podobnou otázku na tu epilepsii, ale s tím se dá užít i nějaká sranda ne? Když má člověk halucinace. :-)
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: tu máš vrozenou nebo ses k ní propila?

    THEMAKARESH: Bylo to myšleno všeobecně, ale andrei nademnou má pravdu. Zkus si den po dni a nepřemýšlej nad stylem, že týden to dám a pka se zase napiju.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    THEMAKARESH: a co se prostě hecnout, nepřemejšlet nad tim jestli musíš přestat pít napořád a podobný věci a zkusit prostě jen nepít den po dni a uvidíš kam až dojdeš? Třeba z toho bude skoro měsíc jako tady u kolegy :)

    Jinak já zdravim z neurologie, zatím je to podezření na spánkovou epilepsii.. Čímž bych ráda všem vzkázala že pokud si vždycky myslíte že horší to s tim chlastem bejt nemůže, tak může ;D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB: Tak samozřejmě, že je to na mně, ale myslím, že tím buď chceš nebo nechceš to dost zjednodušuješ, je tady dost lidí co by chtělo, ale stejně jim to kvůli rozličným důvodům nevychází...
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: ta volba je vždy jen na tobě :) Buď chceš a nebo nechceš.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SA_KRA_: Tak sem dlouho přemýšlel co ti odpovědět, měl sem asi 5 druhů odpovědí, ale nakonec jsem to vzdal, protože bych stejně jen okecával, že máš vlastně asi pravdu, i když né úplně, protože je to složitější, ale ten základ je reálnej... Já to tady beru i jako určitý způsob skupinový terapie. :-D
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    THEMAKARESH: tak buď chceš, nebo nechceš. Z toho co píšeš mi připadá, že zatím nevíš - chlast ti otravuje život, ale vlastně s tím nic udělat nechceš. Pak se ale nedá dělat nic (v rámci nyxáckých čarovných rad a doporučení).
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Loni jsem ten měsíc nedal, ale ty dva roky před ano. A to jsem si vybral červenec. Takže největší zahrádkový sezóna.
    Vkládám naděje do toho, že chci začít chodit 2x týdně na TRX a že se tím po práci alespoň některé dny zabavím.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MERISCZ: navic ti zbydou penize i cas na zalezitosti o kterych jsi predtim jen mluvil u sklenicky...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MERISCZ: zkusit to znova a nevzdávat to! :)

    Doporučuju se místo samohany naopak odměnit, koupit/uvařit si něco moc dobrýho k jídlu (pokud to žaludek udrží, mě většinou zachráněj polívky), pustit si nějakej hezkej film z dětsví a popíjet kakao/kolu/cokoliv co v člověku vyvolává příjemný vzpomínky. Vždyť skoro měsíc je dobrý skóre, příště to třeba bude už celej měsíc ;)
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Taky přidám svojí trochu do mlýna. Svůj suchej měsíc jsem nevydržel. Vymlouvám se sám před sebou na nyní již bývalou přítelkyni, které ke skleničce neměla moc daleko.
    A teď řeším, co dál. Stav je neudržitelný. Pocení, třes a fyzická unavenost.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Náramky pro pijany hlídají hladinu alkoholu: Dají vědět, když pijete přes míru | Žádná velká věda
    http://veda.stoplusjednicka.cz/...c116&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB: No jestli zrovna tím mu uškodím nejvíc... ale to už patří jinam a s tím chlastem, znám i lidi co si dělají různý chlasty doma...
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: chci být se státem v kontaktu co nejmíň - Přestaň kouřit a přestaň pít. Ušetříš mrak peněz, svý zdraví a státu tím uškodíš zdaleka nejvíc! :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XINDL: Tak já už to vím delší dobu, že to prostě nedává organismus ten chlast... No asi kombinace všech tří faktorů, který si popsal. Opravdu jim moc nevěřím, protože vidím, že na tebe stejně serou pokud jim nesolíš prachy navíc, pak sem fakt línej za těma kokotama někam jezdit, protože vím, že na mě budou stejně celkem srát a navíc chci být se státem v kontaktu co možná nejmíň to jde. A už jsem začal provádět potřebná opatření ke zlepšení. Už pár dní nekouřím ani nepiji tvrdej ani jinej chlast a nasadil jsem si i trochu dietu, aby se ten pajšl zregeneroval trochu, tak sem zvědavej, jak dlouho mi to vydrží asi do tý doby než ucítím, že je to chvíli v klidu. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam