• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ANDR3_I: V Dejvické je docela prostor, nebo Shiva ta je relativně ve středu města (Náměstí Republiky). A nebo vedle z klubu o Nootropikách jsme měli sraz na Staroměstské v Hany Bany, ale tam je skoro vždycky plno a normálně se tam pije, ale točenou kofolu mají.
    Btw ad Birrel - já začal držet ketogení dietu a dočetl se, že pivo je úplně nejhorší. Jedno je pomalu jak jeden krajíc chleba (co se toho chmele týče), takže prázdný kalorie a z toho pak vyplývající pivní břich. Takže já už ani to ne. Ono taky teda tohle a nealko šáńo zakazujou všude v léčbách, protože většinou pak člověk nemá daleko si dát normální nebo to dost zhorší chutě.
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: jseš měkejš , já to dal i opakovaně a bez problémů :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: tak ale stejně si nějaký úseky pamatuješ. No nechat se utvářet jenom ostatními, který ti můžou být vyloženě u prdele jako je třeba někde pingl když si dáváš kolu. :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: to samý co keb, sakra proč pořád řešit co si myslí ostatní, kašlat na to

    KEB: osm birellů? to je na dobrou bolest střev... jsem jich dal max 6 za večer a chodil jsem po patnácti minutách jako koroptev a potom jsem se i solidně posral
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: Co si nepamatuju, to se nestalo - bylo mé oblíbené heslo :)
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: Tvá posedlost tím, co si bude okolí myslet, mě nepřestává fascinovat. Hledělas na to co si okolí myslí i když jsi se vožralá na sračky někde válela?

    Já před nějakou dobou sklidil úspěch když mi pinglica účtovala osm birellů a řekla, že to ještě neviděla :)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    čajovna zní dobře. A nebo Belzepub, ale je fakt, že tam by asi na skupinu lidí cucající kolu koukali blbě :)
    Máte nějakou oblíbenou čajovnu?? (já naposled byla U Dvou šálků)
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    MERISCZ: a dostal jsem chuť na šíšu. Stojí tu tak smutně v koutě už přes rok.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    ANDR3_I: v čajovně jsem nebyl už docela dlouho.
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: to ne, k tomy by ten lahváč dokonale pasoval. :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB: google říká, že jo, ale vlastně i ne, tak já nevím, ale když tak se dá zajít do nějaký jídelny na sekanou ve stoje. ;-)
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: :D Existuje v Práglu ještě nějakej mléčnej bar?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: Ale můžeme zkusit nějakou cukrárnu, víc druhů podniků už neznám ;-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: No já nikam jinam než do hospod nechodím, vlastně taky sem tam do nějakýho klubu na panky nebo divnýho areálu na rychtu....
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: Jestli královna večírků znamená vychlastávat si mozek z hlavy, tak potom jsme tu králové asi všeci :D Na prahu vám sééééru :D
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: já nemám blbej pocit z pití nealka, ale ze sebe a z tý společnosti. Vždycky jsem byla za královnu večírků a teď je to prostě jen a jen trapný, nebavim se. Nebo piju. Jasně že když jdu s kamarádkou na kafe tak je to ok, ale to je tak jednou do měsíce.

    A pokud se jedná o rande neanonymních alkoholiků nyxu, tak si můžeš udělat výlet do Sin City Český Republiky :D

    napadá Vás ještě nějaký jiný prostor krom čajovny?
    KEB
    KEB --- ---
    WOTAR: Játra jsou předsudek. Slinivka odchází mnohem dřív. Mám pocit, že nevíc slinivku devastuje víno a barevnej chlast. Naopak čistej bílej alkohol (vodka, slivka) je k oraganismu poměrně šetrný. Kdyby kolega COPS192: chlastal barevnej byl by teď asi jinde.

    COPS192: jo a dosáhl jsi u mne na smutné prvenství. Jsi první chlap (co vím) se kterým se rozešla holka kvůli tomu že PŘESTAL CHLASTAT. Těch druhých případů znám X. Mám takový tušení, že pokud jí nevadilo, že se pomalu upíjíš k smrti a začalo jí vadit že jsi s tím přestal, tak to musela bejt solidní kunda.

    ANDR3_I: Sériový vrazi před spaním? Pak se div, že máš fóbii z lidí :D Proč bys měla mít blbej pocit z pití nealka? Pokud to vadí tvým kumpánům (nepití), tak to nejsou kámoši ale soukaliči. Na ty se vyser, ti jsou ti k ničemu.

    Hmm, tady se domlouvá rande a zase jen pro pražáky. Tak doufám, že aspoň postnete nějaký fotky s půlitrama kofoly :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ANDR3_I: No já mám pnutí v jakýkoliv společnosti Ale pro sraz jsem, asi někde v čajovně třeba ?
    FRDK
    FRDK --- ---
    Meduňku jsem taky opakovaně zkoušel, mamině toho rostou na zahradce křoviska. Nepomohla. Během nějakého toho období to prostě s tím spánkem je problém. U mě se to po nějaké době, dejme tomu čtrnácti dnech až měsíci spravilo a spal jsem (víceméně) zas dobře. Ony v té době moc nepomáhaly moc ani klepky na spaní, člověk zabral na dvě hoďky a zas se spocený převaloval. Chce to trochu času a ono se to určitě spraví.

    THEMAKARESH: Jj, zkoušel jsem to už dříve několikrát, tak nějak vážněji tři roky předtím, než se to povedlo. Takže taky trochu vím :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    FRDK: jo to je na tom to úplně šílený, že vždycky časem nějak zapomenu proč jsem vlastně přestával chlastat, ale ono když znovu začneš, tak se ti to brzy ozve.

    ANDR3_I: Že už by to byl neanonymní klub alkoholiků z nyxu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam