• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    ANDR3_I: To je dost pravdepodobny no...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Nevite jak je to s tim ridicakem? Konecne se mi ho podarilo vybojovat po dvou letech kdy mi ho neopravnene vzali za nepotvrzenou epilepsii.
    Situace se ma momentalne tak, ze v tom zase tak trochu litam (vikendove popijeni), a zvazuji konecne navstevu psychiatra (psychoterapie moc nepomahaji) ale pokud mu vsechno vysypu mam strach ze mi ridicak seberou :/
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    PETJU: Jestli chces neco delat hned, tak zajdi na AA, jsou kazdy den. Poslechnout si par pribehu, ve kterejch se najdes neni od veci...
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    PETJU: Adiktologie Vojenská emocnice. Chodil jsem tam s alkoholem...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETJU: Adiktologie albertov, chodim tam s travou.
    XINDL
    XINDL --- ---
    Souhlas. Nez to vysypat vsechno praktikovi, kterej nemusi mit zadny zkusenosti se zavislosti, je lepsi vyhledat si ve svym okoli nejakou adiktologickou sluzbu, ktera se primo specializuje na praci se zavislosti.
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    PETJU: No jestli mas ridicak, tak trochu pozor na tu praktickou lekarku, navic ti ani moc nepomuze. Urcite se da vyhledat primo adiktolog a s tim to doopravdy proberes a nasmerujes se na lecbu, kterou vyhodnotite jako nejlepsi. Pozor na tyhle hura akce, pracovat na sobe se da s rozvahou...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETJU: z ty ztraty chuti na sex si nic nedelej, to po detech a stresu prakticky neznam. Chute mivam tak mezi 6:00 - 6:05 rano, ale to musim bejt vzhuru, coz nikdy nejsem ,)
    No a stim jlastem drzim palce, ja ted mizim z jedny prace mmj. taky proto, ze se tam hromady leje a uz nechci.
    COPS192
    COPS192 --- ---
    PETJU: drzim ti pesti, at to zvladnes!!!!!
    COPS192
    COPS192 --- ---
    ASCORB: u me to bylo prvni rok podobne...
    KEB
    KEB --- ---
    COPS192: tak to seš kurva krutej!

    PETJU: budiž ti COPS192: příkladem, že to jde. Hodně štěstí a drž se! Možná, že když jí ukážeš povolávák do léčebny, že bys u ní mohl mít ještě šanci. Zvážil bych to na tvém místě...
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    COPS192: No bažení už nemám téměř od začátku, ale dělalo se mi dost špatně v přítomnosti alkoholu, nebo tam kde se prostě pilo. Ale už je to bez problémů naštěstí...
    COPS192
    COPS192 --- ---
    dnes presne 1461 dnu strizlivosti = 4 roky abstinence:)
    COPS192
    COPS192 --- ---
    ASCORB: gratuluju!!! drz se!!! jeste bojujes, nebo uz zijes?
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    VYHULENY_UFO: No vidis, se divim, ze me to taky nenapadlo, ale je to tak...:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ASCORB: devet mesicu to je takovy symbolicky, skoro jako se znovu narodit :D
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    Tak dneska uzavřeno 9 měsícu strizlivosti, další výročí už bude jednoročňí kovová placka...:) Pocit skvělej...:)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    STICKYGREEN: jo jo..tohle přesně znám.. večer hrozná pruda, ze teda na to pivo nepůjdes. Ale ráno se vzbudis s takovým pěkným trošku i spikleneckym pocitem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam