• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Ucinna lecba alkoholiku mdma, za 3 mesice po podani chlasta jen 14 procent lidi (cervena cara), s normalni terapii 67 procent (modra linka)

    [ DRZEEF @ Bylo-li by MDMA libo? ]
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KEB: nacal jsme nedavno patej rok nepiti, ale mam jinej pocit. Nevabi mne to, nemam zadny chute, pok(o)useni...
    Vim jak by bylo jednoduchy do toho spadnout, ale to protoze pro cloveka s problematickym vztahem k alkoholu je cilem to do sebe lejt, chlastat, zadny "dat si jedno pivko" a podobny racionalizujici lzikecy.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    THEMAKARESH: ...hm, ale ono co se týče chlastu, to ve finále opravdu dojde na ty jednoducháý moudra a obecný pravdy. To že si všichni něco nalháváme celý život, je ale samozřejmě pravda. Takže jednoduchý moudro z vegety na závěr:

    Nejtěžší je přestat si ohledně alkoholu něco nalhávat, když jsme si od malička něco denně nalháváme...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    IF_: Dobře. Jen když vidím tyhle jednoduchý moudra a obecné pravdy, tak mi to nakonec evokuje ty motivační citáty apod., který běhají ve vegetě. :-)
    IF_
    IF_ --- ---
    THEMAKARESH: Ja to myslela primo na ten prispevek o chlastu, jak si nalhavas, ze to zvladas a vymyslis duvody ci omluvy, proc jit do knajpy. To znas snad kazdy, kdo hloubeji zabredl do hry s alkoholem.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    IF_: Nemáš vůbec pravdu, lidi si sobě lžou neustále a mají o sobě dost často zkreslené představy, aby se sebou dokázali vůbec vydržet. Kolikrát to pokřivování reality vůbec nevnímáš, ale je to prostě tak, že si sobě nějakým způsobem lžeš. Dělá to každý z nás (já nejsem žádná výjimka), a kdo tvrdí, že to nedělá, tak to má pod kontrolou ještě míň. (konec OT)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    IF_: To bylo hluboký... :-D
    IF_
    IF_ --- ---
    SDN33: Nejhorsi neni, kdyz clovek lze ostatnim, ale kdyz se snazi lhat sam sobe:)
    COPS192
    COPS192 --- ---
    SDN33: ale mas jeste furt snahu tu hru sam se sebou hrat... jeste neprisla total rezignace...
    Taky jsem si nedoved zivot bez vodky predstavit, abstaky byly neskutecny... fyzicky jsem to bez 2 promile nedaval... sam nebo ambulantne bych to urcite nikdy nezvlad... I kdyz lecba nebyla prochazka ruzovou zahradou a prvni mesice po lecbe nebyly vubec lehky, tak ted dekuju Bohu, ze jsem se k tomu kroku odhodlal...
    SDN33: nenapsal bych to lip nez KEB...
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: na to myslet nikdy nepřestaneš. Jak jednou koukneš na dábla peklo je už na věky s tebou. :)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    COPS192: Ale pořád na to myslíš.. to je děs. Jinak samozřejmě velkej respekt.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Kecy kecy. Všecky ty kecy, jak jsem tady psal o tom, jak to mám pod kontrolou a zakalim si max tři pivka pár dní v tejdnu a ještě mi to nechutná... Žvást. Musím vám všem dát za pravdu, že buď kališ anebo ne. Stydím se za sebe, jak každej večer hraju sám ze sebou tu hru jít do knajpy či nejít. A dávám si různé důvody proč jít a proč nejít. Pak se rozhodnu, a pak znovu nesmyslnné obhajoby toho, že si na těch pár piv zajdu. Jak nějaké infantilní děcko. Jako je fakt, že nemám to , že bych se ožral do nějaké neschopnosti fungovat, měl bych doma bordel , či nějak jinak zaostával. Ale ta nekonečná hra se opakuje furt a furt dokola. Ty dva měsíce ve Švédsku mě fakt dost vyzpravily, ale po 3 měsících je vše při staru. Paradoxně jsem si našel práci, o které jsem trošku snil a musim tam fest používat hlavu. V pondělí jsem byl do 12 paralizovanej tak, že Outlook byl dost Startrek. Tak jsem se hecl a včera nikde nebyl. Dnes ráno jsem si to neskutečně krásně čisté probuzení pochvaloval a radoval se z něho.. No... a dneska jsem si to zase obhájil! :-) Ok ta neděle byla trošku prestrelena, pilo se i tvrdý a došel jsem někdy o půlnoci. Ale i kdybych si dnes dal jen tři piva, ZASE jsem musel se sebou hrát tu pitomou vnitřní hru. Máte pravdu,dá se buď kalit nebo ne. Ale nějak si to bez toho nedovedu představit.
    Tak jsem se zase vyblil sem na Nyxik. Všem abstinentum fandím. Zdar
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MARTYZAN: MARTYZAN: To jsem taky viděl. To je asi jako něco vysílat z tehdejší kampaně " Be kind To your local nazi " před " Die Deutsche Wochenschau. " Česká rapublika. Nenaděláš nic:)
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    V televizi mě onehda dostalo..asi 5 minutová kampaň #nepitjenormalni a pak hned na to reklama na whiskey...maras
    IF_
    IF_ --- ---
    "Reklama by neměla vzbuzovat dojem, že alkohol je 'dobrý kamarád', což se stále ještě děje," uvedl ministr.

    Ministr: Reklama na alkohol by neměla zobrazovat živé bytosti | ČeskéNoviny.cz
    https://www.ceskenoviny.cz/...y/ministr-reklama-na-alkohol-by-nemela-zobrazovat-zive-bytosti/1825739
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    ockovani proti zavislosti,tak o tom jsem neslysela:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SM3
    SM3 --- ---
    Viděl jste toto někdo?
    Zábava, zábava / Zabawa, zabawa (2018) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/655976-zabava-zabava/prehled/
    COPS192
    COPS192 --- ---
    cca touhle dobou presne 5 let zpatky jsem sedel na prijmu v PNB na 31, prevlikal se do eraru, odevzdaval tkanicky a miril na detox:)))

    takze dnes presne 1826 strizlivych dnu:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam