• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TEKKIT: Pro mě 8 piv po práci nebyl nikdy extra velkej problém. Ale doma chlastat sám mě prostě nebaví. Naposled jsem na pivu byl s kolegou, před tím než zavřeli hospody a dal jich asi šest. Od tý doby jsem měl akorát jednu plzeň, co jsem si dal po svíčkový s knedlíkem. Ale je mi jasný, že až nebude pandemie koronaviru a bude se dát někde normálně sedět a pít, tak spíš dřív než později, budu někde s někým sedět a pít.
    IF_
    IF_ --- ---
    TEKKIT: Pro hodne alkoholiku je zbran proti relapsu pravidelny rezim a ten ted spoustu lidi nema. Tam vidim velky problem.

    Nehlede na to, ze nefunguji treba AA ci terapeuticke skupiny.

    Takze to take vidim blede... Domaci popijenicko bude urcite na vzestupu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Zavřený hospody na alkáče jako komunitu podle mně nebudou mít vliv absolutně žádný. Proč:

    X) imho opravdový tvrdý jádro hospodu k ničemu nepotřebuje
    1) takový ten typ co maká na stavbě a cestou domu si dá 8 někde na růžku se prostě operativně přesunul domů
    2) manažer/právní co je zvyklej na drink ve svým baru taktéž
    3) lidi co chodí pravidelně "na jedno" s přáteli dejme tomu - ale tohle ani nebudou úplný alkáči

    A i kdyby byl ten úbytek ve skupině 3, tak to bohatě vyrovná skupina 4) lidi co přišli o svý koníčky a lejou díky nudě mnohem více než normálně

    Skoro bych si troufnul tvrdit, že čistě v té alko komunitě, zavření hospod situaci spíš zhoršilo. Myslím že časem mi dají za pravdu nějaký studie...ale plný kontajnery na sídláku (jak zmiňuje Wotar) jsou tak trochu studie sama o sobě:))
    RIVA
    RIVA --- ---
    Ja mel vcera nealko San Miguel. Jeden trtinkovej se dal vydrzet...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LOGO: No já měl dneska po třech týdnech jednu Plzeň v plechu. :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LOGO: No na Dejvické partě jedou fotky, jak je kolem kontejnerů na sklo těžce plno tvrdýho chlastu (protože kontejner sám je přeplněn), tak snad to není tak, že jsou naopak všichni v lihovém komatu.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Po delší době ahoj, nemám moc času...važte si času...žijte!!!
    Řezník - Kus Hovna
    https://www.youtube.com/watch?v=tk1EF4ETrIc
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SLAMITCH: na tohle sem zvedavej uz jen kuli Mikkelsenovi
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ANOTHER ROUND - Official Trailer - Starring Mads Mikkelsen
    https://www.youtube.com/watch?v=40X5EX6Us7c
    RIVA
    RIVA --- ---
    Snazim se rozjet anketu o zvysene konzumaci navykovych latek ze stresu udalosti posledni doby:
    [ nyx :: navrhy na ankety na gate/mainu/uvodu... whatever;) ]
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    LOGO: jako ze abstinentum svedci zavrene hospody do kterych nechodi?
    LOGO
    LOGO --- ---
    Vypadá to, že vám zavřený hospody jdou k duhu, je tady úplně mrtvo :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Motivační citát:
    "Dlouhodobá chůze funguje jako alkohol: nedá nám odpovědi, ale pomůže nám zapomenout na otázky."
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    N_I: je to jako když někdo pije kokosovou vodu a točí o tom life-style storie na IG. Taky je to takový mlácení slámy, kterou pak ani nikdo neubalí a nevykouří.
    RIVA
    RIVA --- ---
    Repost z textovych vtipu (nad neurazi):
    Při zahájení protialkoholní terapeutické skupiny se všichni shodli, že si nalejí čistého vína.
    N_I
    N_I --- ---
    OTAVA: podle toho v jakem klubu ses....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N_I: To je stejny jako NYX ne ?
    N_I
    N_I --- ---
    JVCNC: vsichni se bavi, ale nikdo neposloucha, co kdo rika :)
    to neni v poradku
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    N_I: kdyz se vsichni bavi, tak je vsechno v poradku, stejne si pak nikdo nic nepamatuje (krome fotaku, telefonu nebo kamer), coz je mimojine dobra terapie, pustit si pak za strizliva nejake sve nedustojne zaznamy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam