• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    CLOWNZEPPA: v dnesni dobe je velky problem aby clovek neutocil na druheho ktery se vyjadril ..hlavne na internetu ala ad hominem ...

    „Proti blbosti i bohové bojují marně.“
    J.W.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VOYAGER: To tam v praxi moc neplatí!
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VOYAGER: To je pochopitelný. Ale spíš se orientujou také obsazeností detoxu a tím jak moc velkej jsi krypl v danej moment. A co z toho? Takže tě nepřijali a chlastáš dál?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    Přijetí do nemocnice - Psychiatrická nemocnice Bohnice
    https://bohnice.cz/zakladni-informace/prijeti-do-nemocnice/
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    CLOWNZEPPA: davej si na to pozor : nepsal jsem nic o: sobe a okoli nebezpecnym atp..
    jem mel 3.5 promile a chtel se lecit sam od sebe a prisel sam ... jestli te daji na zachytku nebo na detox rozhoduje jak jsi v danou chvilku na tom - lekar ktery ma sluzbu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CLOWNZEPPA: No ten dotycnej je jen o malinko lehci pripad nez ten, co o nem mluvis, a to jsem mluvila primo s doktorkou a z pozice lekarky.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    LIQUID_SOUND: Bohužel tam někteří jedinci ladí formu na sezónu, ale to určitě není chyba Bohnic
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MOODYCAT: V Bohnicích se děje mnoho nepochopitelnèho, ale tohle tam funguje a pochybuji, že by pustili někoho kdo je nebezpečný ne jen sobě, ale I okolí. Po tom průseru, co tam měli pár let zpátky. Jak jim pacientka někoho smrtelně bodla v OC Nový Smíchov nepodceňují nic. A zda li máš sebevražedný smýšlení. Musí tě vzít okamžitě.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VOYAGER: i kdybys v sobě měl jedno pivo či 200 hub, gram perníku a flašku vodky. Jdeš na detox!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MOODYCAT: Mně tam takhle okamžitě vzali kámoše. Jenom ho protáhli záchytkou a pak šel na měsíc do PLB. Bohužel po čtyřech měsících co je venku, je jeho stav shodnej jako před nástupem. (proto to tu občasně pročítám)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CLOWNZEPPA: Jak kdy, ja jsem kdysi prosila doktorku v Bohnicich, aby si nechali meho ex, ktery byl nebezpecny sobe i okoli, a stejne kulovo.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    a jak to clovek snasi ..

    pro zajimavost :
    znam pripad kdy prisel dobrovolne z ulice byl slusnej, milej a mel cca3,5 a sel na zachytku a tam ho pustili ze to neni nutne s tim ze hodne snese a ze by bylo zbytecne aby pak mel dalsi dluhy ...
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    CLOWNZEPPA: to zalezi kolik se toho v tobe najde na prijmu
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VOYAGER: Na žádnou záchytku tě nepošlou. Pošlou tě na detox, kterým by měl projít každý. Mluvím o uzavřeném. A jsou i případy, který prošli jen detoxem a abstinujou.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: Do Bohnic Tě vezmou hned, ale musíš přiznat, že máš sebevražedný myšlenky...což v mém případě byla už bohužel pravda.
    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: do toho cervenaku jsem právě volal, když jsem sondoval kde se jak dlouho čeká, tak mi řekli ten půlrok
    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    VOYAGER: to taky netvrdím, jen píšu zkušenost z nedávný doby
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: to je ale individualni... lecebna neni samoska ...

    - ten kdo prijde pod vlivem do bohnic ten bude poslan na zachytku .
    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    THEMAKARESH: brácha nastupoval před měsícem do Bohnic, cekacka byla 3 týdny, v červeným dvoře je půl roku
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    ..jde o to jestli se chce clovek vylecit nebo ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam