• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KEB: Ja znal jednoho co se uchlastal, jmeno neni dulezity. Umrel udajne na uplne vycerpani organismu - proste nejed, jenom lil. A ten daval pulcika jeste dopoledne.

    Ted mam ve svym sirsim okoli chlapika kterej ted dava treba litranek a ten ma zakaz do vetsiny baru i tech pro naprostou spodinu pac se tam dycky nalil, usnul a pochcal. U toho se v podstate jenom ceka kdy to prijde - i kdyz to takhle drzi uz par let, kazdopadne se jeho stav dost zhorsuje a ted zije jako bezdomac.
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: já se s ním potkával sporadicky, ale chlapi říkali, že pulcik vodky nebyl žádný problém. A ještě kouřil jak fabrika
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RIP
    SDN33
    SDN33 --- ---
    KEB: a kolik toho pil?
    KEB
    KEB --- ---
    Hlásím, že jsme včera odepsali kolegu, 47 let, úplné selhání jater. Tak se zamyslete, ať taky neskončite takhle brzo.
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    FRDK: Prosím, hned se seber a vyhledej pomoc! Už několikrát se ti podařilo delší dobu abstinovat, zvládneš to i teď a už napořád. Svůj problém si uvědomuješ a to je solidní základ pro úspěch.

    Vždycky tady vyhlížím nějaký tvůj pozitivní příspěvek, všechny jsou psané s takovou syrovou upřímností.. Víš, málokdo z nás má to štěstí a uspěje na první pokus, ale věř mi, že jednou se to prolomí. Nedokážu to popsat (i když bych moc ráda), ale něco se jakoby přenastaví v hlavě, všechno do sebe tak nějak západně a podaří se to. Rozumím tomu, že je pro tebe chlast momentálně prvořadý, ale to pomine, z vlastní zkušenosti ti tohle můžu slíbit.

    Chtěla bych tě obejmout.
    KEB
    KEB --- ---
    CYBORCA: klíčový ne, ale rozhodně je to lepší. Congrat Bro! (Jo dělám si s tím Bro srandu) 👍
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    VOY: Inspiroval me tehdy jeste kamarad (dnes uz pritel), ktery mi rekl, ze zkusil drzet suchy unor a vlastne nema duvod zacit pit ani v breznu, tak jsem paralelne s nim zacala take abstinovat, po par mesicich jsme se dali dohromady a ve vztahu je partner abstinent pro abstinenta myslim klicovy. ;)
    VOY
    VOY --- ---
    CYBORCA: chceš říct víc o okolnostech onoho rozhodnutí?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Dneska jsou to presne ctyri roky, co nepiju. Jedno z nejlepsich rozhodnuti myho zivota. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Asi jste drželi blbě:-/
    Tímto nesvaluju na nikoho vinu.
    Od včerejška zvracim hnědorudou hustou hmotu, pravděpodobně natrávenou krev, že by ty prasklé jícnové varixy..? Nevím, stejně chci půl roku hodit long drop a nemám na to odvahu. Piju třetí láhev vodky a furt žiju, přestože mám bachor jak Otesánek.
    Když si tady vyfiltrujete moje staré příspěvky...
    Kdo jste na počátku cesty, neberte to na lehkou váhu!
    FRDK
    FRDK --- ---
    Je tu mrtvo, tak aspoň pro pobavení...

    Flákni abstinenta
    https://youtu.be/XoJyVcQq5PU?feature=shared
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KEL: ona je to "vzpomínkova", možná by to mohl být pomocný inkluzivní prvek v programu pro mladé notory - haptický skřítek Vzpomínek, který se ztratil.
    KEL
    KEL --- ---
    PLOMBDENTIST: Ta soukromá vzpomínková akce v obležení těch kýblů a panáku zdarma vypadá dost výmluvně, že?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    narazil jsem na program bývalého studentského klubu Hvězda z roku 2014, taková vesnická klasika

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    MISSDNB: Taky jsem to zkoušel dvakrát sám. Bez šance. Vždycky to pak bylo ještě horší. A to to jednou bylo ještě vlastně kvůli vnějším okolnostem, protože kvůli lockdownu zavřeli všechny hospody. :)
    VOY
    VOY --- ---
    MISSDNB: Jak dlouho Ti trvalo nez jsi na piti prestala myslet? Nebo i dneska je to tak, ze na nej v mysli zabrousis, kratce zatouzis a umlcis to v sobe? Musim rict, ze ja i po roce nepiti (a to jsem nepil nijak moc problematicky) musim chut na pivo v sobe obcas zahanet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam