• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMANT: rodinný útok na jamku snad i oželím ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    PALEONTOLOG: to je ucelova poza pro foceni, abych publiku neprozradil nas tajny rodinny vypad, ktery se dedi jiz po generace..ale tobe to klidne nekdy ukazu;))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMANT: se ti nedivím, takhle rozkročenej to s tím tím putlerem nemůžeš nikdy trefit, v podstatě už teď jsi vitěz (nad fyzikou) !
    AMANT
    AMANT --- ---
    CYBORCA: nezbyva nez prijmout, takova nabidka se neodmita!:))
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    AMANT: Tak ja te tedy priste necham vyhrat, no. :)))
    AMANT
    AMANT --- ---
    kraaasnej homerun z toho byl, bohuzel mam duvodne podezreni, ze kdosi pred utkanim pod zaminkou casove tisne a vyzvednuti vybaveni s predstihem manipuloval s tezistem micku! takze i pres bajecnou hole-in-one na sedmnactem stavu jsem prohral o celych pet bodu!:O
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    prvy krat v zivote a bavilo. takze pokracujeme :-)

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Loni jsem cekal na otevreni bazenu 3 mesice, letos 9, tak to snad nebude priste dalsi mocnina…

    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    v podstate v xgyme len lezim, sedim, chcipam a pozujem :-))

    COWBOY
    COWBOY --- ---
    _TOM: Mně je 56 a cca od 18 nosím od 105 do 125 kilo. V 15 a 17 jsem potrhal a popraskal všechny menisky (levá noha při fotbale, pravá na kole, při pádu na obrubník v téměř nulové rychlosti, leč noha v klipsně). Od 17 mám diagnostikovanou artrozu pravé kyčle. Asi i proto mám pravou nohu cca o 2 cm kratší. Ale kolena, tedy spíš jenom to pravé, mě bolí jenom na kole, pokud nemůžu měnit polohu chodidla na pedálu. Cca po 20-30 minutách jízdy to bolí jako prase na pravé straně. Ale vypozoroval jsem, že když přepnu na těžší převod, tak to přestane. 🤷‍♂️🤦🏼‍♂️
    V mládí jsem trénink nohou a břicha nesnašel. Ale nohy mě stejně všude nosily, takže trénovaly pořád. 🤪
    Dnes miluju výpady přední i zadní, s gumou i bez gumy. A plank ve všech variantách. Na balónu, na bossu, na jedné noze...
    Ale hluboký dřep si už netroufnu. Leda s lehčí činkou, která mě pěkně vyváží. Ale to až ke konci cvičení, když už jsem rozhýbaný. A dám jeden dva, s krátkou výdrží dole a konec.
    _TOM
    _TOM --- ---
    COWBOY: Mně bolí kolena už i když jdu do schodů. To je taky následek sportu - expedice do velkých hor, kde jsem tahal na hřbete několik týdnů (zpočátku, než se snědly zásoby) i přes čtyřicet kilo... - viz foto
    DYNK
    DYNK --- ---
    Říkal někdo mezinárodní den cyklistiky?

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: kdyby náhodou někdo řešil společenské faux pas ve formě ponožek v Crocs, mám popraskané paty a bez fuseklí se to prostě nedá
    BRTN
    BRTN --- ---
    Dnes mezinárodní den cyklistiky...tak by byl hřích nevyjet na švih:)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dneska romantický legday, přední dřepíky já moc rád

    COWBOY
    COWBOY --- ---
    _TOM: Pokud nejsou kolena 100% a k tomu dokonalá technika, tak bych se do toho nepouštěl. Já, ve svém věku už tak hluboko nejdu, i když s činkou to jde lépe než bez. Ale dřepy s velkou činkou dělám jenom při Korteho tréninku a to jedu párkrát do roka. Je fakt, že letos jsem ještě nezkoušel, takže inspirace a zajímavé srovnání s posledním, kdy jsem ještě dal 50kg na všem 15 sérií s 10 opakováními. Už jak to píšu, tak mě bolí ruce a pálí nohy. :-)
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    IF_
    IF_ --- ---
    Vymenila jsem pro jednou zelezo za saly... To zelezo je proste prijemnejsi :D

    _TOM
    _TOM --- ---
    GEY_KO: Bolí mě kolena, když tohle vidím... (to není nic proti tomu sportu, jen lamentace na mé -z jiných sportů- opotřebené chrupavky)
    _TOM
    _TOM --- ---
    BEZVLIV: Jizerky, Stará cesta na Kozlí jehlu. Zajistit to jde pěkně, i když na první pohled se zdá, že to je vražda - ale fakt není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam