• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    STENNY: V sobotu jsem na Karakonosove 100, resp. 55
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Já ne, ale 2 lidi z práce.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Chystáte se někdo v sobotu na Gladiator race?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Trochu jinej Spartan :)

    Češi prošli peklem jihoamerické džungle kvůli odznaku jaguára - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...148_zpr_nato_inc#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Konečně dodělali webovky, parádal.
    Kolega z práce se tam chystá.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    PIP: Kruhovej trenink je super , ale pro behani ti toho az zas tolik neda. Vlastne skoro nic ;)

    My se na ten Army chystame, ale jeste predtim ta Krakonosova55. Na tu jsem po Tough Mudder zvedavej nejvic.
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    PIP: jdem na tech 10, mne se ted pri spartanu podarilo oddelat si koleno, tak doufam, ze uz to v tu dobu bude cajk :)

    pak poslu report ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: víceméně, jako po cestách jo, ale ne po asfaltkách a hodně terénem a kopcema. Kruhový tréninky imho na aerobní kondičku a vytvrvalost skvělý. Ale ty shyby bych zařadil :)

    LIBUSHKA: info mám akorát ze stránek, víceméně si myslím totéž co Podfuck, což ale neznamená, že to nebude dobrá akce. Dej pak report :)
    PIP
    PIP --- ---
    LIBUSHKA: Text "řada/lože" na vstupence spojené s podobným závodem je hodně úsměvný :) Jakou variantu poběžíte?

    TAURUS: Trailový běh znamená, že běhám v terénu, kopec nekopec, cesta necesta? Já si říkal, že bych začal taky s nějakým kruhovým tréninkem.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    LIBUSHKA: Je to kopirka Spartana, myslim ze prvni rocnik.
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    tak uz mame koupeny listky na army run. ma nekdo nejaky info? je to lepsi/horsi nez spartan?

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    máme jedno volné místo na Super - Klínovec. Má někdo zájem?
    btw včera jsem trénoval oštěp a zlepšuje se to...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KUHL: oblečení vždy zabalím do pytlů na odpad, odvezu domů, tam ve vaně odstraním největší bláto, propláchnu a strčím do pračky... funguje dobře :) boty jsem posledně taky strčil do pračky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: no já si přece jenom počkám jak zvládnu Super
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: K tomu tréninku, myslím že co stojí za to trénovat je nejvíc trailový běh. Tam se imho dá získat nejvíc času, prostě tím, že to uběhneš. K tomu shyby, abys měl sílu na provazy a ručkování, no a to je tak všechno.
    KUHL
    KUHL --- ---
    PIP: ja potkal holku, co ztratila botu hned na zacatku, po ceste nasla jinou a s tou dobehla :)). velka parada ..

    TAURUS: to mi povidej, spousta lidi vsechno vyhodila (jak tam byli ty kose u sprch). pritelkyne nadava ze jsme to uz asi 5x maceli, drhli apod a porad je v tom vesecky blato.

    k tomu plazeni - okoukal jsem jsem styl "sudy" na zacatku a imho se to docela vyplatilo.

    na klinovec bych taky rad, aspon tu 10, pokud to pujde tak i 20. ale predpokladam ze 10 mi da poradne za usi ..
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    tak vam vsem gratuluju, ja se byl jen podivat a zafandit kamaradovi, ktery bezel svuj prvni.

    Vsem co zvazuji trifectu doporucuji nevahat a rovnou se prihlasit. Na tech cca 22km se da natrenovat za mesic behani, pokud jste aspon trochu v kondici. Navic pokud se prihlasite, ten blizici se termin vas bude do treninku vic nutit. Jeste ke vsem ten beast bezel jen malokdo. Realita byla u drtive vetsiny jednoducha: kopce se jdou, bezi se rovina a dolu z kopce.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PIP: s těma ztracenýma botama mi přijdou lidi neponaučitelní - jsem přesvědčený, že všichni moc dobře ví do čeho jdou a nejsou s to si vzít boty, který jim po zahučení do bláta zůstanou na noze...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam