• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: tak ať se to dobře hojí... musím uznat, že jsem si to válení svým způsobem i užil. Jinak po sundání jsem řešil trabl s otokem, celkem zabral wobenzim, ale na to, jak to lidi vychvalujou a jakej ranec to stojí jsem čekal trochu víc...

    jinak včera jsem po cca 40 dnech od úrazu šel na trénink, jen to trochu víc nateklo, ale jinak to drží, dokonce ustoupila bolest... angličáky dělat můžu celkem v pohodě, je to dobrý :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Taky sadra. Poprvy v zivote.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: vidíš, já zapomněl... tak drž a srůstej! :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: jednak ještě nejsem úplně ok po tom crashi v Nitře a druhak se mi v sobotu vdávala ségra... budu rád, když nastoupím v Krynici na Beast, ale zatím to nevypadá zrovna moc nadějně

    Co vůbec PODFUCK? Jak jsi dopadl? Taky sádra?
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    NAGASAWA: no nejake zaklady mam, ale v kanclu degeneruju, takze tady si pobrecim :)
    diky za link.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DREAMWEB: To je Gladiator? Hele tady je univerzalni sada informaci. Samozrejme zalezi na tvoji soucasni fyzicce, ale i kdyz by to nebyla zadna slava, tak se zadny umirani konat nebude. S trochou sebezapreni to das vzdycky.

    Příprava na Spartan Race a závody podobného typu (I.)
    http://kulturistika.ronnie.cz/c-15716-priprava-na-spartan-race-a-zavody-podobneho-typu-i.html
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    hm, tak me prihlasili do josefova. asi umru. nejake tipy "jak se pripravit" za zbyvajici dva mesice? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: počkej, report od tebe nebude?
    No já jsem to odpískal z důvodu vzdálenosti... tolik hodin ani v autě ani ve vlaku se mi nechtělo kvůli krátkému sprintu.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: lidi on nás z toho byli trochu zklamaný, nakonec ale věděli, že jedou na městský běh... spíš mám pocit, že je víc rozbila ta cesta vlakem, to prý bylo peklo
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jak bylo v Košicích?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    někdo se tu ptal

    Jak na mozol - Pohyb je život
    http://www.petrruzicka.com/blog/jak-na-mozol
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    A tady průchod dráhou šampióna.
    Jako prd.

    https://www.periscope.tv/w/1PlJQjZDklYxE
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: ne.. v Nitře na sprintu, takže už to mám skoro za sebou - za týden se zbavím sádry a budu to moct pomalu rozchodit

    TAURUS: žádnou speciální, klasické životko, jen jsem si zjistil, které pojišťovny jsou ochotny krýt OCR, jednu si vybral a nastavil to tak, abych v případě úrazu bral maximum. V pojišťovnictví se celkem vyznám a mám licenci na sjednávání, takže tak :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem byl na FB opraven, že v limitu 6 minut dokončili jen 4 závodníci (a 3 tudíž po limitu).
    To je hodně kruté!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Výsledky Predator Challenge: https://www.xpa.cz/predator2/index.php

    Roli favorita potvrdil Jirka Vacík. Dokončil v čase cca 3 minuty, což je neskutečný!!

    Celkem jsem se v odhadu trefil -- dokončilo 6 mužů v časovém limitu a 1 po limitu. Dokončila 1 žena.
    Bylo to tedy nastaveno hodně, hodně tvrdě. Překvapilo mě, kolik lidí skončilo v neděli na překážce, kterou museli v sobotu dát všichni (kruhy - 26). Nejvíc jich ale skončilo na překážce "žárovky" - 27. To bych si taky netipnul. já jsem čekal, že většina skončí na kolíkách (ve skutečnosti jen 9). A kdo dal kolíky, ten skončil na rybích schůdkách (25). Tam je to kombinace výbušné síly a úchopu, což už v tu chvíli zbylo málokomu.

    Vůbec to byla dráha hodně jednoduchá ve fázi kvalifikace a hodně těžká ve fázi finále. A byla celá hodně náročná na úchop, skákání jen na začátku a na konci a mezitím de facto 6 minut visení na něčem. Vis a trénink výdrže ve visu v různých úchopech doporučuji zařadit do tréninku.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: jakou máš pojistku? říkám si, že bych taky něco takového využil :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Na Predatoru?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: vítej.. to jsme dva.. doufám, že máš aspoň tak dobrou pojistku, jako já :D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Spatnej dopad. Trapny.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: To jako fakt? Čím to? Únavová zlomenina?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam