• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem byl na FB opraven, že v limitu 6 minut dokončili jen 4 závodníci (a 3 tudíž po limitu).
    To je hodně kruté!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Výsledky Predator Challenge: https://www.xpa.cz/predator2/index.php

    Roli favorita potvrdil Jirka Vacík. Dokončil v čase cca 3 minuty, což je neskutečný!!

    Celkem jsem se v odhadu trefil -- dokončilo 6 mužů v časovém limitu a 1 po limitu. Dokončila 1 žena.
    Bylo to tedy nastaveno hodně, hodně tvrdě. Překvapilo mě, kolik lidí skončilo v neděli na překážce, kterou museli v sobotu dát všichni (kruhy - 26). Nejvíc jich ale skončilo na překážce "žárovky" - 27. To bych si taky netipnul. já jsem čekal, že většina skončí na kolíkách (ve skutečnosti jen 9). A kdo dal kolíky, ten skončil na rybích schůdkách (25). Tam je to kombinace výbušné síly a úchopu, což už v tu chvíli zbylo málokomu.

    Vůbec to byla dráha hodně jednoduchá ve fázi kvalifikace a hodně těžká ve fázi finále. A byla celá hodně náročná na úchop, skákání jen na začátku a na konci a mezitím de facto 6 minut visení na něčem. Vis a trénink výdrže ve visu v různých úchopech doporučuji zařadit do tréninku.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: jakou máš pojistku? říkám si, že bych taky něco takového využil :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Na Predatoru?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: vítej.. to jsme dva.. doufám, že máš aspoň tak dobrou pojistku, jako já :D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Spatnej dopad. Trapny.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: To jako fakt? Čím to? Únavová zlomenina?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Super, gratuluju.

    Ja myslim, ze jsem byl prvni...v nejrychlejsim odstoupeni. Pri skoku na tu sikmou plochu jsme si zlomil kost v nartu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predator Challenge výsledky zde: http://www.predatorrace.cz/wp-content/uploads/2016/06/PR-Chalenge-výsledky-kvalifikace_1.pdf

    Jsem docela zvědav, kolik lidí zítra dokončí. Trasa je hodně těžká, dipuju 5-10 mužů, žena žádná, pokud nebudou mít zlehčená pravidla.

    PODFUCK: jak jsi dopadl ty?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    výsledky zde:

    Predator Challenge Plzeň 2016 - Celkové výsledky
    https://www.xpa.cz/predator/

    bylo tam pár pěknejch výkonů, než jsem ve 12 hodin musel odjet. Nejvíc mě zaujal pán, který vážil 128 kg, a proskákal a prolítal to tam na kruzích jak vítr; neskutečný. Je vidět, že jen o váze to není.
    Taky obdiv všem holkám, co to daly.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Můj dnešní průchod Predator Challenge. Bylo to vcelku v pohodě, ale se svým časem se asi do finále neprobojuju.

    Predator Challenge 25.6. Plzeň_Adam Šnobl!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=EUEIix-mVrw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Dokonce má v sobotu pršet až odpoledne :D
    Na FB a instagramu jsou nějaký fotky z tratě...
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Na to ze si zacvicis sam venku na desti je to dost :)
    Maturita to bude vtipna.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: hele něco na tom bude - křeče skoro neznám, na závodech jsem pořádně snad žádnou nedostal, ale když jsme měli v létě tréninky cca hodinu a dvacet minut, tak na konci mě chytaly skoro pravidelně... ale pouze, když bylo vedro, jinak jsem byl v pohodě. Honza (co jsem s ním dělal ten článek) mi na to řekl, že to lze taky natrénovat. Sám to prý dělá tak, že v létě se třeba ještě navleče do zimních hadrů a jde skákat přes švihadlo... tím si tělo zvykne.. mně se teda dělá zle už jen z té představy - nesnáším vedro, natož se tak ještě navléct do zimního
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Hmm, 140 celkem dost... tak jsme na tom stejně. Chce to chytit ten grif, pak to není tak těžký, na to, jak efektně to vypadá :)
    Celej ten Challenge je nechutně o hlavě... jsem z něj nervózní už dva tejdny a v sobotu ráno to bude jak před maturitou :D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Zprvu nesli vubec, ale pak jsem to kousnul a dal to pulky nez jsme si utrhl mozol. Na Predatoru je maji myslim vic od sebe a taky nemaji pripevnenou tyc na lanku jako tady, tak to tam lidem dost padalo na hlavu. Bude to hodne o hlave, pokud se tam clovek pres ty vsechny prekazky dostane.

    Vstup 140,-
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: dobrej článek... dobrá připomínka s tím hroznovým cukrem. Jediné, co mi přijde zvláštní, je, že dle článku nastávají křeče z přehřátí svalu. Z mojí zkušenosti jsem dostal já i kolegové křeče spíš v případě prochlazení. Pak by mě zajímalo, jestli doporučuje držet se maximální denní dávky proto, že je zdravotník a nehodí se dost dobře radit jejich překračování, nebo jestli to tak skutečně myslím. V některých studiích jsou v případě zátěže doporučené výrazně vyšší dávky, než je na doplňcích stravy.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: jak šly rybí schůdky? Já bych ti mohl tak maximálně ukázat, jak to dělám já, ale myslím si, že je to trochu zbytečný, že si ten pohyb najde každej sám relativně jednoduše. Chce to hlavně vyzkoušet. Další prostor bude určitě přímo na místě, pokud dorazíš před začátkem.

    btw kolik se na tu konstrukci v Radlicích platí vstup?

    mozoly obrušuju, případně cvičím v rukavicích. Pokud se strhnul, Petr Růžička někde radil ponořovat ruku do solného roztoku, ale možná je jen sadista :)

    jo a workoutisti údajně mažou strhlý mozoly zelenou (tekutý obvaz - roztok Novico v lékárně za pár korun)
    STENNY
    STENNY --- ---
    PODFUCK: Mozoly beru zhruba jednou za týden nějakou pseudopemzou za dvacku a potom mažu. Po čemkoli jiném mi praskaly.
    Na puchýře radu nemám, většinou to prostě propíchnu, přelepím v několika vrstvách plastovou náplastí a cvičím o něco lehčeji.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PODFUCK: ony jsou kompresky holt v posledni dobe obrovskej business. jinak tip na mozoly z crossfitu - rozmacet hned po vytvoreni ve vane, ostrihat a nechat zaschnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam