• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Chystáte se někdo?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Koho zajímá kurz první pomoci zdarma. Má příležitost již tuto neděli v Praze! https://facebook.com/events/s/prvni-pomoc/752821501890829/?ti=cl
    ORECH007
    ORECH007 --- ---
    Ahoj borci.

    Na letošní mistrostvi ČR v OCR v Harrachově je i štafeta triclenych družstev.

    Asi schválně není uvedena vzdálenost. Nemáte někdo zkušenost z loňska? Hrubá délka tratě + obecne info.

    Diky
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    RONDALUS: Tak vidíš ;)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    BUTTERFLY: me se to libilo...nijak ostry mi to neprislo, ale to bylo mozna tim, ze jsem tejden pred tim byl v Neukirchenu na Predator Masakr. Jeste jsem ani nemel zahojeny puchejre :) Kazdopadne jak PR tak SR mi pekne ukazal, ze bych mel o dost vic bejt na hrazdach :D
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Jak jste si užili Dolní Moravu? Celkem ostrej Super, což? :)

    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    UGLUGF: no jasne :)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    RONDALUS: Medaili máš?
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    UGLUGF: nooo byla to legrace :)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    RONDALUS: Neboj sa ;)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    Ahoj, za tyden bezim svuj prvni Predator masakr a trochu me desi casovej limit na checkpoint. Muzete mi pls nekdo popsat co to je? Je to jen obrana proti tem co jdou vylozene na vylet a nebo ten limit je opravdu kruty sejto? Dikys
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    TAURUS: U me tez v sobotu prvni spartan nula a obrovska radost. V nedeli na Supru jsem se zas vratil na zem, bo se podelalo co mohlo a dorazil me Herkules, který jsem vyrval do pulky a pak to zas v klidu sjelo k zemi
    Na krece se mi v zavode osvedcil magnetrans, který jsme v nedeli par lidem daval a podle toho jak pak kmitali se i osvedcil :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    GIMEL: Jak o tom mluvíš, tak vlastně jsem taky viděl s křečema hlavně kluky. Možná na tom něco bude.
    Tak dej kotník do kupy a dobře se připrav na další závod. V týmu je vždy sranda :D
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    TAURUS: Krece se mi diky bohu vyhly. Zlate vlnene podkolenky. Ale videla jsem pak taky hodne lidi, co jim dobrovolnici pomahali ty krece rozehnat. Pod sikmou zdi lezeli hned dva. A vzdycky to byli chlapi. Mozna zeny nejak zvladaji studenou vodu lip, nevim... Ja jela na adrenalinu takovym zpusobem, ze jsem mela posunute vnimani tela a ze je ta voda studena mi doslo az nekde v pulce :D.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    TAURUS: zatim se neprihlasuju, protoze jsem si zvrtla kotnik :), tak chvili pockam. Ale bavilo me to hodne. Taky diky tymu. Ten jsem mela skvely.
    Boulder obcas u me probehne, takze tam to naposiluju a taky mame blizko skvele streetworkoutove hriste, kde ty hrazdy jsou. Moznosti pripravy jsou snad na vsechno, az na ten hod ostepem :D. Letel dobre, ale malo. Po tech kyblikach jsem byla tak servana, ze jsem blbe odhadla s jak velkou silou hodit. Na vsech tech fotkach vypadal, ze je mnohem lehci :))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    GIMEL: Tak hlavně že jsi dala první závod! Bavil tě? Přihlašuješ se na další? :)
    A voda v pohodě? Já v ní strašně ztuhnul a až do cíle jsem měl křeče v lýtkách. Na ručkování můžu doporučit (kromě shybů a ručkování) trénovat boulder. To se mi osvědčilo, boulder má do všech těchhle překážek skvělý přenos ale dost zábavný na to ho dělat dlouhodobě.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Mne prijdou nejtezsi vsechny ruckovaci opicarny. Zato ve vode jsem si rekla konecne prekazka, kterou davam bez problemu :D.
    Na prvni zavod 150 burpees si pripadam hrdinsky, tak snad to priste dam lip. :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Přátelé, u mě Kutná Hora Sprint dnes za ZERO burpees! :D
    Fajn běh, akorát ta studená voda mi dala zabrat.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    GIMEL: tak na Kutne hore se uvidime, bezim sprint (9:45) i super (9:30). Lano rozhodne zkus, sel jsem na prvni zavod se stejnym predpokladem, ale nakonec jsem ho dal a byl to uplne nejvic pocit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam