• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    co se vydrze tyce.... JQ asi neni uplne nejvic nesmrtelny auto ze vsech... nicmene dont try this at home...
    JQ Products - doing THECrash test to THE Car nitro buggy - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=G2IYyJRw9NY
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    dam nejaky videa.... miluju tohle
    Team Orion at The Dirt Nitro Challenge - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=UT7rvzqMmQw
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN: Tak to bych chtel nekdy videt. Opravdu je to takovy masakr? To bych chtel videt. Co ja provadim s autem, vzdy vse vydrzelo bez ujmy. Tedy az na elektroniku a serva.

    V patek jsem patrne spalil Traxxasi ESC-3m.. po 20 minutach jezdeni. Nekdy si rikam, kde delam chybu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VINCENT: spatne jsem se vyjadril... myslim zavodne aktivnich tak, aby mohli uzivit a podporovat takovouhle indoor drahu... ja nevim jestli jsi se byl nekdy podivat na nejakejch zavodech, ale to je proti nejakymu hobby jezdeni DOST jinej svet... a clovek kterej si tam obcas zajde zajezdit, znici tam pulku auta za deset minut a uz tam nepujde, takoouhle drahu fakt podrovat nebude...
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN: Jen me zarazilo tak nizky cislo. Znamenalo by to, ze jenom ve svym okoli mam 1.5% vsech RC nadsencu. Slovy 3.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VINCENT: ted to nechapu.. Jasne ze jo, ale typotrebujes lidi ktery budou chodit a paltit za to ze jsou na draze... Nebo chodit na zavody... Coz ti kdejakej ferda s himoto monsterem neudela uz jen protoze by to tam rozmlatil a nebo by ho na treningu sejmula nejaka truggyna ...
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN: Existuje jeste nekdo jiny?
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: No hlavně by to následně přilákalo více lidí k samotným modelům.....škoda no, dokud jsem tam žil, tak jsem neměl čas, teď mám nějaký čas, ale žiju 350km daleko :). Jinak bych to možná zkusil :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    COULEEN: tak osminaru a desetinaru je dohromady v cechach tak dveste... kdyby to bylo v praze, tak se to uzivi...
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    VINCENT: zkoušeli, má to příšernou latenci.
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    Nooo tohle tak mít u nás....akorát nevím, kdo by tam jezdil :D

    Indoor Offroad track coming to UK -NeoBuggy.net – Offroad RC Car News
    http://www.neobuggy.net/2013/02/13/indoor-offroad-track-coming-to-uk/
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Premysleli jste nekdo narvat do auta wifi kameru propojitelnou s androidim telefonem?
    MIRA9
    MIRA9 --- ---
    VINCENT: narval jsem anténu od 2.4ky u buginy mězi spodní karbnový plato a lexanovej undertray a no problem.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN:

    Tak uz z nej mam taky holcicku. Slape bezvadne...
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    KALIBAN: přesně tak - důležité je, aby nebyla anténa moc blízko silovým kabelům do/z regulátoru.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    KALIBAN: jdu na to.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VINCENT: ja mam 2,4 antenu stocenou v prijimacovym boxu a zatim jsem nikde nemel problem...
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    COULEEN: Dik za tip, prave jsem ho narval do auta. Hraju si s myslenkou, ze bych tu antenu ohnul v pulce dolu a zkratil ji tak, aby se vesla pod kastli. Takhle mi kouka o 12mm nahoru. Skoda. Mate nekdo zkusenost?
    MIRA9
    MIRA9 --- ---
    Neznáte někoho, kdo barví kastle? Domlouval jsem se s dubidesign, ale nějak jsem už měsíc nedostal odpověď, tak se poohlížim po alternativách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam