• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEFreelancing - žít a pracovat na volné noze
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    BANANABOY: Ja pouzivam rescueTime. umi to taby v prohlizeci, jinak nevim
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ahoj,
    doporuceni / tip na aplikaci, ktera bude automaticky pocitat cas jednotlivych spustenych programu a bude umet odlisit i jednotlive "sesity" "okna" jednotlivych programu. Cele pro snadnejsi fakturaci atd. Neco uz jsem prosel, vyzkousel, ale nic mi nesedlo. uvitam kazdy tip.
    dekuju
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    2MEK: do 2 mega bejt spokojenej platce dph s pausalama (coz je imho nejidealnejsi stav) a nad to nevim, budu resit mozna nekdy :-)
    pasak rikal neco i o offshore, ze je moznost :D
    2MEK
    2MEK --- ---
    MR_DAN: Ono hlidat si to mego sachovanim s fakturama je jedna vec, ale s tim pak dal? :)
    Stat se platcem, s.r.o., "optimalizovat" na soucasny s.r.o. nebo manzelku...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    2MEK: ajo, koukam ze tam pisou neco o tech plovoucich mesicich, to bude asi ono..
    no jsem zvedavej na idoklad, jestli mi rekne "gratulujeme, stal jste se povinnym zajit si na financak a zaregistrovat se jako platce dph" nebo ani to :D
    asi by se to dalo resit pres API, s trochou programovacich znalosti
    2MEK
    2MEK --- ---
    MR_DAN: Zatim nevim jiste, protoze nemam odzkouseno, ale co jsem cetl, tak by mel resit prave tech 12 mesicu - protoze jinak by to bylo k nicemu. Jistej si jen nejsem tim, jestli ti to nerika zpetne stylem "prave jste prekrocily 1M a stavate se platcem DPH", ale snad ne. U iDokladu jsem se o tom nedocetl vubec, ale je pravda, ze ten jsem moc nezkoumal.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    2MEK: hele a fakturiod ti ukaze 12 po sobe jdoucich mesicu, nebo jen kalendarni rok? ja jsem si na zacatku hodil korunou a skoncil u idokladu, ten ukazuje jen kalendarni rok (a kvartal apod)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    2MEK:
    Priste si zase rekni o radu...
    2MEK
    2MEK --- ---
    CLOJSTER:
    Ne, nepisu. Pokud tim teda nemyslis, ze jsem tu 3x napsal, ze zadnou zasranou tabulku nechci. To je totiz to jediny, co o tabulce pisu.
    Nechci zadnou tabulku.
    Ani jednu :)

    Diky za pozornost :)
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    2MEK: Hned o prispevek niz pises neco o vytvareni tabulky :) a taky nechapu co resis - jen zadas hodnoty do excelu/numbers/cehokoliv :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    2MEK:
    pokud mas vyreseno, tak je to asi jedno, ale pak porad nechapu Co resis...

    Neco ti generuje faktury - to menit nechces...
    Nejak je chces evidovat, ale nechces novou tabulku.

    Nakonec pouzijes fakturoid... ...takze misto ikony tabulky to bude ikona aplikace? Chapu to spravne?
    2MEK
    2MEK --- ---
    Tos pochopil spravne, nikde nepisu, ze ji chci vytvaret.
    Zato pisu, ze cestou dalsi tabulky jit nechci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    2MEK:
    No me napadlo to same. Jen jsem nepochopil, ze je chces VYTVARET... Takze mi prislo ze excel kde das cislo (pripadne dalsi atributy) a nekde nahore SUMU je poresne to co hledas ;-)...
    2MEK
    2MEK --- ---
    KOC256: Nejsem si jistej, jestli rozumim otazce, ale tipuju, ze se ptas, proc mi neprijde tabulka jako idealni nastroj. Protoze bych ji musel slozite vytvaret a neni to pro me uzivatelsky prijemny reseni.

    Jak se mi pred chvili doneslo v jinem klubu, presne to hledam, by mel umet Fakturoid.
    Takze vyreseno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    2MEK:
    neni proc?
    2MEK
    2MEK --- ---
    Nezna nekdo aplikaci, do ktere budu zadavat faktury a ona mi pohlida, jestli jsem za poslednich 12 mesicu neprekrocil obrat 1M (kvuli povinnosti prihlaseni se k DPH)?
    Pohybuju se na hranici a tabulka na to neni uplne idealni nastroj.
    Predem pripadne dik.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Máme s klukama teď čerstvě Microhub ve Vršovicích, přímo na lince 22 -> https://www.microhub.cz/

    Jsme tu zatim 4, směs backendu frontendu a unixáka. Tak kdybyste chtěli nebo o někom věděli, stačí se zajít podívat :)
    ONDREJCERVINKA
    ONDREJCERVINKA --- ---
    CLOJSTER: kamaradi ted otevreli cowork k10
    K10 Coworking
    http://k10.online/cs/
    CLOJSTER
    CLOJSTER --- ---
    2MEK: Ja bych do nejakyho společ. kanclu sel, ale na Vinohradech (kdyby nekdo chtel)
    2MEK
    2MEK --- ---
    Projizdel jsem zatim tyto - vsechno daleko :/
    Coworkingy v Česku
    http://navolnenoze.cz/blog/coworkingy/

    Diky mrknu, jestli tam nejsou nejake dalsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam