• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    MEA: Hele, a zajima te jenom n,n-DMT, nebo i 5-meo-DMT, pripadne i bufotenin?

    K tem druhym nedavno vydal knihu stary klasik Ralph Metzner ( http://ralphmetznerblog.com/2014/02/17/657/ ) - delal "vyzkum" prave mezi lidmi (na Zapade), kteri s tim pracuji +/- "ritualne".

    Pokud se nemylim, tak 5-meo-DMT behem svych "bohosluzeb" konzumovali clenove synkreticke cirkve "Church of the Tree of Life"

    http://www.dmtsite.com/5-meo-dmt/information/modern_usage.html
    5-MeO-DMT - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/5-MeO-DMT
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    When a human being works with dimethyltryptamine
    they'll find themselves soaring through a rapid information download at light speed.
    you will meet entities that will guide you through these other dimensions.
    I've seen structures grown from seeds, that just grow and evolve so rapidly.
    the most complicated and intriquit yantras in the universe, sizzling before my eye with perfect crystalline precision.

    The experience is more real than sitting here at this desk.

    Only those that have traveled can truly understand.

    If there's music, you will see it morphing perfectly.
    Thus the shaman sings.

    Everyone thinks that aliens are going to come down from the sky,
    but they are so much more advanced than that.
    Slipping through wormholes, in another dimension.

    In my opinion, this endogenous neurotransmitter is by far one of the most fascinating things on this planet.

    While people kill each other on a daily basis
    over money, oil . .

    Those people don't want us to know about this.
    We are all in possession of a schedule 1 substance.

    What a joke . .

    When we die
    our DNA will be uploaded into the server of man. You bet there's a cocktail of tryptamines waiting for you, to show the ones who never saw the light on Earth the truth.

    We are not alone.

    Every seer is a window,
    there is no privacy here.

    I've interviewed many people who've gone to peru for shamanic healing who have moved their consciousness involuntarily into the body of a bird.
    They were able to see things that they later confirmed as true.
    For instance,
    being able to see the scales on fish in the river from high up,
    or one man flew to his apartment in NYC, where his friends were house sitting for him. He noticed his furniture had been rearranged. Upon arrival back home, sure enough, it had been.
    Another one of my friends went walking after an ayahuasca ceremony
    and his consciousness randomly jumped into a birds
    and he saw some people in a hammock a couple blocks away
    who he then went and talked to . .

    There truly is magic happening, here.

    I wish the scientific community would embrace this phenomenon.

    Thank god for the cottonwood research foundation, and all the curenderos.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEA: ritualni praktikou mas na mysli "zahulime a pak uvidime?" :P
    //imho mam slibeny par mg dmt, tak muzu pak dat report ;0)
    MEA
    MEA --- ---
    DARJEEL: má teda něco z rituálních bylin a směsí něco společnýho s dmt? četla jsem, že yopo dmt a opět další látky obsahuje, tak mi to přide divný tvrdit, že s tím nemá nic společnýho
    MEA
    MEA --- ---
    pro mne jsi ID vyhuleny_ufo a tim to hasne, spíš sem postni nějakou tu rituální praktiku s dmt, ať se konečně posuneme
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEA: no jestli ti prijdu jako fake, tak to jeste o svete moc nevis. jsem realnejsi nez kdejaka halucinace zpusobena pusobenim chemie na mozek.
    MEA
    MEA --- ---
    MEA: zatim vim o yopo a pod. rituálech, ale zatim to prostě dávám dohromady
    MEA
    MEA --- ---
    potřebuju mmj. najít kulturní souvislosti s (vy)užíváním dmt.. proč a jak ho lidi v různých kulturách využívaj.. apod.
    MEA
    MEA --- ---
    KOCOURMIKES: každej bejvá v tom svym notorik :) někdy mi přijde jak fake..

    DARJEEL: dub.. no budiž.. hlavně ať mne nepokácej.. ten reader v sobě má pár infos, který bych potenciálně mohla využít, ale je možný, že se tak nestane, to se uvidí.. a to pivo je odlehčovací vtípeček.. že i pivo má své dmt (vpravo dole na etiketě)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MEA: ja nerozumim tomu readeru a fotce piva napr. ale jen prochazim, takze me kdyztak ignoruj, uz nebudu zkoust hucet do dubu ;)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MEA: to je notoricky panacek.
    MEA
    MEA --- ---
    DARJEEL: OT! i čeština je dostatečně hodnotný jazyk, už jenom proto, že je rodný. zaslouží si překlad nebo pomlčku a vysvětlení.. k tobě aby člověk nosil akademickej slovník s čínsko-česko-španělsko-portugalskym rozšířenim. :)

    T
    nepřijde mi jako offtopic čerpat na téma dmt z ayahuasky ( i když se z toho dá využít třeba jen jedna věta), souvislosti tam jsou, případně se musej hledat..
    i když může být dmt bráno jako druhotné, tak je součástí a ta je přeci zřejmá.. co by byla aya bez dmt? byla by to aya? nebo jaká by byla? ...
    stále nechápu, co je na materiálech o aye irelevantní v poměru k dmt, krom toho, že je druhotné? no a co, že je druhotné přeci.. i druhá role hraje roli a souvisí s tématem. nebo na tom doopravdy něco nechápu??

    jsem se nedávno ptala na materiály k dmt.. pár toho mám, zatím ale nejvíc vedou odkazy z knihy strassmana a pak ten david luke, s materiály v čj je to bída, to je jasný.. jenže já potřebuju mít aspoň půlku materiálů v češtině, tak mi to bylo řečenoj a z něčeho čerpat prostě musim

    jinak DMT může bejt "projímavý", i když to je možná jen pocit a fyzicky to třeba nejde.. a nebo je to jakoby "placebo", tak funguje.. jak si to kdo udělá a jak se taky na celou věc dívá

    kždp. uvidím, co liána řekne..
    MEA
    MEA --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to si pleteš látky, panáčku ;)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    To je pravda, dmt nema purgativni efekt
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DARJEEL: no OK, ale s efektem orálně aktivního DMT se to asi nedá srovnávat..?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Liana je madre la selva, nikoliv chakruna... liana je ayawaska, uziva se i samotna. Ayawaska jako pojem se pouziva i pro smes, ale je to odvozenina, dmt je druhotne....
    E2E4: psychicky efekt jako pralesni kino je fajn, ale pro vetsinu maestras, i v takiwasi treba, je zasadnejsi emeticky ucinek, la purga. Z toho vychazi hlavni hodnota a cenenost Madre, holt tropy a milion breberek... radsi ctete relevantni literaturu misto tech offtopicu co tu pastujes, Mea...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    E2E4: harmin je telepatin, je taky psychedelicky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DARJEEL: He? Jsem vzdycky myslel ze ucinna slozka ayahuascy je dmt, samotny harmin/harmalin zadny psychicky efekt nema, jen blokuje monoaminoxídazu, takze dmt jednak muze prekrocit hematoencefalickou barieru a nerozklada se, takze ucinek trva delsi dobu..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mi prijdete jak fetaci, kteri se smeji kdyz projdou okolo cistirny peri, nebo si koupi heru na smazeni nebo pardubickej pernik :P
    MEA
    MEA --- ---
    DARJEEL: vim vim, ale souvisí to spolu (beru to zatím jako inspiraci pro práci), ayahuaska v sobě dmt obsahuje.. ono pokud se nemýlim, tak aya neni ani samostatná rostlina.. žiju stále v domnění, že je to směs..
    každopádně pro léčení ayahuaskou (jesltiže ayawaskou myslíš ayahuasku v míň známým podání) není dmt podstatný? přijde mi, že i když jsou zmíněný alkaloidy zásadní pro léčení a ceremonii, tak že i dmt plní svou roli při léčbě..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam