• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    STARSIGN: kup si premium...s tvým platem PHD jistě zvládneš...jsi agresivní, znevažuješ názorý ostatních, ponižuješ tu lidi, o kterých víš nic a tohle vše se rovná čemu? rozumu? toleranci?...spíš ne. Možná i budeš vzdělanej, ale tvoje podání informace stojí za nic, takže je ti to k ničemu...btw tvůj 8 let starý článek mi nikterak neodhalil tvůj skill a odbornost :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AMBIENTIUM: //miluju, kdyz se diskuter louci. nekteri taky pisou "davam si te do ignoru" ci "hezky den"... :D
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    VYHULENY_UFO: :-D achjo, ztracenej čas. Měj se.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AMBIENTIUM: abysme se vratili k tematu, jedine co je iluzi jsou zazitky na drogach. chemie.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    VYHULENY_UFO: no ne, počkej, to byl jen myšlenkovej experiment ukazující limity současný vědy. Pokud bychom nějak zjistili, že například prostor a čas jsou iluzí vědomí, co to udělá s vědou? S vědeckou metodou nic, ale všechno se sboří a bude se to muset stavět úplně odznova. Tohle jsem si nevymyslel, odkazuji např. na skvělou knihu Biocentrismus, kterou napsali molekulární biolog a astrofyzik s renomé ve vědecký komunitě...
    Biocentrismus | KNIHCENTRUM.cz
    https://www.knihcentrum.cz/biocentrismus
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: skus byt ty aspergerik a potom sa mozme bavit o socialnych interakciach
    bol by si rad na tom ako ja :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    PALEONTOLOG: to se diskuze otocila zajimavym smerem :)
    nad tou antenou jsem premyslel. docela me zaujaly obrazky anten co se pouzivaji v telefonech, ale to by bylo na dyl tohle rozebirat.
    kdyz se podivas na tohle mraveniste, tak te urcite napadne, kde jsou ulozene plany od tak komplexni a funkcni stavby, kterou stavi ruzne kolonie podobne, ale vzdycky ji prizpusobi prostredi. rikaji tomu meta-organismus, ktery nesidli nekde mimo, ale zije rozprostreny po vsech mraveneccich. lidsky mozek ma slozity tvar a umi cool veci. telepat sice nejsem ale obcas uhadnu na co zrovna mysli clovek, ktereho dobre znam. s nadsazkou rikam, ze zive organismy jsou decentralizovany system na vypocet boha :)
    Giant Ant Hill Excavated
    https://www.youtube.com/watch?v=lFg21x2sj-M
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    klid prosim, bezte na vzduch
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    AMBIENTIUM: ano to sedi co tu pises, vsetko
    on je teoreticky fyzik ja som sa povodne hlasil k inemu typkovi
    ten ale uz doktoranda nechcel, zato Dubnicka chcel
    on ma teoreticky model, asi vies coho ked si to pozeral
    no a ten potreboval aplikovat, ako som ti uz pisal v poste
    v podstate je to fenomenologia a casticova fyzika
    toto citam az teraz a mohol si to riesit v poste nie?
    o dovod viac ti tam neposlat info co si chcel
    asi tolko
    ked tak posta
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: no vidis moj
    tak si sa aspon prejavil, co si zac
    naco tu ale moralizujes puso?
    len tak z pokrytectva co
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: uznavam, len by ma zaujimalo ci aj ostatnych sa tak pytss
    lebo nevsimol som si zas ja
    ked niekto nadava rovno do kkt, to je asi ok
    ja som sa kazdopadne spytal, nenapisal som ze si debil
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AMBIENTIUM: matrix je scifi, kyberpunk, hezkej film. fantazie, fakt bych sestram wachowskim neprisuzoval vedecke objevy. ale hezky se o takovych literarnich a filmovych dilech na tripech diskutuje, o tom zadna.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    PALEONTOLOG: A ještě k tý anténě - ani nevíme, co hledat. Nechci, aby to znělo tak, že že hledáme nějakou partikulární strukturu nějaké hmoty. Viz kvantová podstat hmoty a její souvislosti + kvantová provázanost. Na jakej fyzikální princip odkazuje kvantová provázanost? Nevíme. Je toho spousta, co ještě nevíme. Představme si jak bychom asi pociťovali, kdybychom žili v Matrixu. Věděli bychom to nějak? Co by byla realita? Co by to znamenalo pro vědu provozovanou v Matrixu... atd. Najednou by nic nebyla pravda a všechno by bylo jinak (jak říkali v jednom nejmenovaném dokumentu kluci po návratu ze žáby :))
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: jo taaaaak ,tak to preju hodne uspechu ve sluzbe a zkus s lekarem probrat medikaci;) sbohem
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: no a jsme u toho- nestacilo by se zeptat jen zda nejsem slepy? proc zas hned xebil?byl jsem na na tebe neslusnej? ale ano,asi jsem slepy,prispevku jsem si nevsiml
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    PALEONTOLOG: Tak při našich znalostech mozku nemůžeme prohlásit, že nade vší pochybnost víme, že "tam žádná anténa není". A každej příměr kulhá. Grof to promyšlené má a je to v souladu s dalšími poznatky z jiných vědních oborů. Samozřejmě oponovat se dá všemu, jen jsem zatím neslyšel protiargument, kterej by prokazoval, že Grofovy konstrukce jsou vadné. Až ho uslyším, zatleskám. Mě je v podstatě jedno, jaká je povaha světa a vědomí :) Opravdu je mi to fuk.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: prravdu v uvodzovkach mas akurat ty, ako si sa uz sam aj mohol presvedcit
    ja viem co pisem a uvodzovky si preto mozes odpustit
    ano, ja som sluzobnik pravdy
    a ty, "pravdy"?
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    ako som pisal, paleoxindl tu trepe a sam sa nesprava podla toho co pise
    zjavne sam ma rovnake nedostatky, resp. je na tom horsie, lebo ja som tu hentak este nikomu z nicoho nic nevynadal
    dole je ukazka jeho komunikacie, kde nadava do kkt a tu vypatlane hovna mu dali az 7 prstov do riti
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: si slepy alebo debil? tu nizsie som dal 2 linky kde zacal do mna presne hentak vyskakovat v inom fore
    tak netrep blbosti a nastuduj si fakty
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HUZWA: jak jssm psal, ackoliv je to vedlejsi, chybi mu dovednost prace s lidma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam